Біль у ногах — ознака небезпечного раку у чоловіків

Біль у ногах — ознака небезпечного раку у чоловіків

Рак яєчок у чоловіків — це злоякісна пухлина, яка найчастіше діагностується у молодих чоловіків віком від 15 до 35 років. Небезпека цієї пухлини полягає в тому, що вона швидко метастазує. Не допустити цього можна, якщо навернути увагу на її перші симптоми.

Чому з’являється задишка

Найпоширеніший симптом раку — це безболісне збільшення яєчка, яке може супроводжуватися почервонінням шкіри на мошонці. Пацієнти також часто відчувають безболісний комок, розміром з горох, який неможливо відокремити від шкіри, — ця особливість, на думку фахівців, дозволяє відрізнити рак від епідидиміту.

Рак яєчок також може викликати відчуття тяжкості в мошонці та її збільшення, а також дискомфорт та тупий біль у животі чи паху в цій галузі тіла, і нарешті — хворобливість чи збільшення грудей. Деякі пухлини яєчок виробляють гормони, що призводять до гінекомастії.

Симптомами раку яєчок на пізнішій стадії можуть бути болі в попереку, а також задишка, біль у грудях та кров’яна мокрота.

Самостійний огляд — раз на місяць

Запобіжною ознакою цього раку також може бути біль у ногах, що з’являється без чіткої причини, поряд із супутнім набряком. Вона не має специфічної локалізації та може з’являтися в одній або обох ногах. На думку фахівців клініки Клівленда (США), це може бути пов’язане з поширенням захворювання на лімфатичні вузли, що призводить до утворення тромбу.

Якщо згусток крові розташований у нозі, виникає тромбоз глибоких вен, симптомами якого є біль, набряклість та запалення однієї кінцівки. Біль не зникає, а посилюється під час руху та ходьби. Нога може червоніти, а шкіра змінити свій відтінок на блідий чи сіро-блакитний.

У деяких людей молодого або середнього віку саме біль у ногах, пов’язаний зі згустком крові, може бути першою видимою ознакою раку яєчок. Варто знати, що тромби, причиною яких є рак яєчок, також можуть розташовуватися в легеневій артерії, викликаючи задишку.

Чим раніше буде виявлено рак яєчка, тим більше шансів на його повне одужання. Тому кожен чоловік має раз на місяць самостійно оглядати свої яєчка.

При виявленні будь-яких змін в області яєчок слід звернутися до лікаря. Рання діагностика та лікування допоможуть значно підвищити шанси на одужання.

Реклама
Ущелина хребта діагностується у кожного десятого
Тиждень Spina Bifida у Великобританії був присвяче...
Знайдено ферменти для отримання універсальної групи крові
Простий метод переливання крові з однієї групи в і...
Реклама
Лікування бронхіту без антибіотиків
Як вилікувати бронхіт без антибіотиківПоширені пит...
Антибіотики при бронхіті
Антибіотик при бронхіті — дієвий спосіб активної д...
Реклама
Як без ліків швидко та ефективно вилікувати кашель
Для лікування кашлю лікарі рекомендують пити багат...
Фахівці назвали головні причини, через які розпадаються сімейні пари
Згідно зі статистикою, середня кількість розлучень...
Реклама