Чи можна погладшати від води

Чи можна погладшати від води

Ви хочете скинути зайві кілограми, але, незважаючи на дієту та заняття спортом, вага стоїть на місці? Можливо, ви робите помилку, вибираючи невідповідну воду для пиття

Однією з умов схуднення є відмова від вживання підсолоджених напоїв, у яких багато порожніх калорій. Якщо ви замінили їх водою, але все ще не можете схуднути, то, мабуть, вибрали її неправильно. Так, газована вода не сприяє зниженню ваги. Щобільше, вона може спричинити її появу.

Вчені провели експеримент на лабораторних щурах. Усіх гризунів вони поділили на дві групи: одним давали пити газовану воду, іншим — негазовану. Як показали результати дослідження, щури, які пили газовану воду, частіше були голодні. Вони не тільки не схудли, а й ще погладшали.

Щоб перевірити свої припущення, дослідники провели аналогічний експеримент з участю 20 чоловіків. Ті з них, які частіше пили газовану воду, почувалися голоднішими та частіше тяглися за їжею.

Однак як бути тим людям, які люблять газовану воду і не можуть звикнути до смаку звичайної води? Фахівці радять для збагачення смаку воду додавати до неї цитрусові (наприклад, лимон, апельсин). Також чудовий аромат воді нададуть кілька листків свіжої м’яти.

Реклама
До 2040 року хворих на рак простати вдвічі збільшиться
За прогнозами, до 2040 року кількість чоловіків з ...
Камера-таблетка для виявлення раку товстої кишки
Управління санітарного нагляду за якістю харчових ...
Реклама
Неатрофічний гастрит
Причини розвитку неатрофічного гастритуХронічний н...
Атрофічний гастрит
Причини розвитку атрофічного гастритуСтадії розвит...
Реклама
Експерти розповіли, чим небезпечний післяобідній сон
Пообідній сон може тривати від кількох хвилин до г...
Вчені назвали спеції, які допоможуть полегшити хронічний біль
Спеції, такі як чорний перець, гвоздика, кориця і ...
Реклама