COVID-19 може викликати алопецію та фіброз шкіри голови: експерт

COVID-19 може викликати алопецію та фіброз шкіри голови: експерт

Клінічні дослідження показують, що на стан волосся впливають багато чинників ризику, зокрема стрес, викликаний інфікуванням вірусом SARS-CoV-2. Після перенесеної коронавірусної інфекції багато хворих відзначають, що їх волосся стає тонкішим або рідкісним.

Серед багатьох проблем, спричинених коронавірусною інфекцією, є одна, яка може залишитися непоміченою на гострій стадії захворювання. Проте очевидно, що коронавірус часто супроводжується випаданням волосся. У кожного третього хворого спостерігається алопеція легкої чи тяжкої форми через два-три місяці після зараження.

Про це заявив професор дерматології Університету Ла Сапієнца Альфредо Россі на конгресі Італійського товариства естетичної медицини (Sime). Експерт пояснив, що коронавірус може викликати підвищений викид в організм протизапальних цитокінів, що може викликати не тільки тілогенове випадання волосся (ТВВ), коли спостерігається їхня втрата пучками, а й фіброз шкіри голови.

Найчастіше тілогенове випадання волосся триває протягом пів року. Однак у тих, у кого вже є схильність до андрогенетичної алопеції, після інфікування може спостерігатися відростання тоншого або рідкісного волосся, ніж раніше.

Якщо у вас є побоювання щодо стану волосся після COVID-19, обговоріть цю проблему з лікарем. Він призначить необхідне лікування для покращення здоров’я та якості шевелюри.

Реклама
Камера-таблетка для виявлення раку товстої кишки
Управління санітарного нагляду за якістю харчових ...
У США ліквідували мережі з поширенню наркотиків, які можуть спричинити сексуальну агресію на побаченнях
Підставка для напоїв з детекторною смужкою дозволи...
Реклама
Атрофічний гастрит
Причини розвитку атрофічного гастритуСтадії розвит...
Бактеріальний синусит
Бактеріальний синусит — симптоми, причини та факто...
Реклама
FDA: диклофенак викликає порушення серця
Диклофенак — це препарат із групи НПЗЗ (нестероїдн...
Господарське мило допоможе усунути запах поту та захистить від інфікування
Господарське мило містить мийні речовини, які допо...
Реклама