Кінологи сказали, скільки триває вік собак популярних порід

Кінологи сказали, скільки триває вік собак популярних порід

Середній вік собаки залежить від її породи, розміру та стану здоров’я. Великі породи собак зазвичай живуть менше, маленькі — довше. Про це слід враховувати при покупці цуценя, якщо ви хочете, щоб воно залишалося вашим членом сім’ї якомога довше, попереджають кінологи.

1. Йоркширський тер’єр

Ця порода декоративних англійських собак, які раніше використовували для полювання на щурів, стала популярною останнім часом. Тер’єри живуть у середньому від 14 до 16 років. 

2. Пудель

Собаки цієї породи можуть бути великими чи маленькими. Маленькі живуть від 14 до 16 років, а більші — від 11 до 13 років.

3. Цвергшнауцер

Ця німецька порода собак вирізняється доброзичливим ставленням до дітей. Адже ці маленькі «вусачі» є найменшими за розміром службовими собаками! Карликові шнауцери зазвичай живуть від 12 до 14 років, великі — менше. Ветеринари попереджають, що ці собаки можуть бути схильні до панкреатиту, тому їм потрібна спеціальна дієта.

4. Ши-тцу

Ці собаки, котрі були фаворитами королівської родини в китайській династії Мін, майже до ХХ століття залишалися невідомими в Європі. Ши-тцу зазвичай живуть від 11 до 14 років. Вони схильні до подразнення шкіри. А їх очі можуть бути вразливі для пилу, сонця та вітру.

5. Такса

Ця порода німецьких мисливських собак відрізняється великим різновидом. Вони можуть бути довгошерстими, жорсткошерстими або гладкими. Відрізняються довгим тілом та короткими лапами, завдяки чому могли проникати у борсучі нори. Зазвичай ці собаки мешкають від 12 до 14 років. 

Важливо пам’ятати, що індивідуальні особливості кожного собаки, її здоров’я та умови утримання можуть суттєво впливати на її тривалість життя. Регулярні візити до ветеринара, правильне харчування, фізична активність та кохання з боку власника можуть сприяти здоров’ю та довгому життю вихованця.

Реклама
Ущелина хребта діагностується у кожного десятого
Тиждень Spina Bifida у Великобританії був присвяче...
Знайдено ферменти для отримання універсальної групи крові
Простий метод переливання крові з однієї групи в і...
Реклама
Лікування бронхіту без антибіотиків
Як вилікувати бронхіт без антибіотиківПоширені пит...
Антибіотики при бронхіті
Антибіотик при бронхіті — дієвий спосіб активної д...
Реклама
Вчені ідентифікували білок, який допомагає зберегти ясність розуму навіть у похилому віці
З віком відбувається зниження когнітивних функцій,...
Зайва вага викликає у чоловіків занижену самооцінку та депресію: дослідження
За даними Всесвітньої організації здоров’я (ВООЗ),...
Реклама