У якому віці не варто робити лазерну корекцію зору

У якому віці не варто робити лазерну корекцію зору

Лазерна корекція зору, також відома як рефракційна хірургія, допомагає змінити форму рогівки ока, що призводить до покращення зору. Ця процедура може допомогти людям з короткозорістю (міопією), далекозорістю (гіперметропією) та астигматизмом. Лазерна корекція зору зазвичай вважається безпечною та ефективною процедурою, і багато людей досягають значного покращення зору після неї.

Зір погіршується з часом. В результаті короткозорість стає сильнішою. Тоді багато хто і наважується на лазерну корекцію зору. Однак високий ризик того, що операцію доведеться повторювати. В ідеалі ефекту лазерної корекції має вистачати на 15–20 років.

Після 45 років через вік у багатьох відбуваються зміни кришталиків очей, що викликає далекозорість. Цим пацієнтам також краще не робити лазерну корекцію зору, оскільки з роками далекозорість лише посилюватиметься. До того ж проблема пов’язана зі змінами внутрішньої структури ока, а не з формою рогівки. І ефективність проведення лазерної корекції може бути невисокою.

Краще знайти інші варіанти корекції, наприклад, окуляри або лінзи. Для тих, хто не хоче або не може використовувати окуляри або контактні лінзи, існують процедури хірургії інтраокулярної, такі як імплантація мультифокальних або монофокальних інтраокулярних лінз.

Реклама
Камера-таблетка для виявлення раку товстої кишки
Управління санітарного нагляду за якістю харчових ...
У США ліквідували мережі з поширенню наркотиків, які можуть спричинити сексуальну агресію на побаченнях
Підставка для напоїв з детекторною смужкою дозволи...
Реклама
Бактеріальний синусит
Бактеріальний синусит — симптоми, причини та факто...
Хронічний гастрит
Класифікація хронічного гастриту за формами, видам...
Реклама
Аналіз крові допоможе діагностувати депресію та біополярні розлади: вчені
Тривожні розлади — це група психічних захворювань,...
Вчені сказали, чи треба спати вісім годин на добу після 40 років
Ідея про те, що дорослій людині потрібно спати віс...
Реклама