Вчені сказали, в якому віці настає пік сексуальної активності

Вчені сказали, в якому віці настає пік сексуальної активності

Вважається, що пік сексуальної активності настає у молодому віці, а потім поступово знижується. Однак, це не так. Дослідники вважають, що насолоджуватися інтимним життям можна незалежно від віку.

Разом чи нарізно

Міжнародна група вчених з 2007 по 2008 рік опитала 8150 учасників віком від 15 до 80 років щодо тенденцій їх сексуального бажання. Опитування було поділено на три категорії, які мали на увазі секс зі своїм партнером, секс із привабливою людиною, а також мастурбацію.

Згідно з опитуванням, пік жіночого сексуального бажання припадає на 20 років і залишається високим до 45 років, а потім статечно знижується. Пристрасть до сексу зберігається на етапі фертильності жінки. А ось бажання мастурбувати досягає піка до 20 років, потім поступово знижується до 60 років, а потім трохи підіймається.

Що ж до чоловіків, то їх крива бажання займатися сексом із привабливою людиною досягає піка після 40 років, а потім поступово знижується. Бажання мастурбувати досягає свого максимуму близько 35 років і зменшується до 60 років.

Чоловіки схильні до випадкового сексу 

На думку дослідників, чоловіки в першій частині життя часто схильні до випадкового сексу, а потім віддають перевагу моногамії. Така поведінка знижується до середнього віку, а потім знову збільшується.

Слід зазначити, що сексуальне бажання також надає ряд чинників, як-от здоров’я, спосіб життя, рівень стресу і якість відносин. Спілкування з партнером, підтримка та повага можуть бути важливими аспектами підтримки інтересу до сексу протягом усього життя.

Результати дослідження були опубліковані в журналі Archives of Sexual Behavior («Архіви сексуальної поведінки»).

Реклама
Ущелина хребта діагностується у кожного десятого
Тиждень Spina Bifida у Великобританії був присвяче...
Знайдено ферменти для отримання універсальної групи крові
Простий метод переливання крові з однієї групи в і...
Реклама
Лікування бронхіту без антибіотиків
Як вилікувати бронхіт без антибіотиківПоширені пит...
Антибіотики при бронхіті
Антибіотик при бронхіті — дієвий спосіб активної д...
Реклама
Як без ліків швидко та ефективно вилікувати кашель
Для лікування кашлю лікарі рекомендують пити багат...
Фахівці назвали головні причини, через які розпадаються сімейні пари
Згідно зі статистикою, середня кількість розлучень...
Реклама