Вчені сказали, як без ліків позбутися мігрені

Вчені сказали, як без ліків позбутися мігрені

Багато досліджень показують, що зайва вага збільшує ризик розвитку мігрені. Можливо, це пов’язано з різними факторами, такими як запалення, гормональні зміни та метаболічні процеси. Своєю чергою вчені Тегеранського університету медичних наук (Іран) довели, що недостатня вага,  так само як і надмірна, може сприяти появі цього виду головного болю.

Дослідники проаналізували 41 дослідження за участю 792 500 осіб. Як виявилося, люди, які мали недостатню вагу або страждали на ожиріння, мали вищий ризик мігрені, ніж ті, у кого він був у нормі.

«Результати підтверджують рекомендацію про те, що нормальний індекс маси тіла (ІМТ) пов’язаний із нижчим ризиком розвитку мігрені. І для профілактики цього розладу необхідно нормалізувати вагу», — зазначили вчені у статті журналу Headache: The Journal of Head and Face Pain («Головний біль: Журнал головного болю та обличчя»). 

Експерти зазначають, що зміни у способі життя, включаючи здорове харчування та регулярну фізичну активність, можуть вплинути на управління мігренню. Так, фізична активність може знизити рівень стресу та підтримати загальне здоров’я, що може позначитися на частоті та тяжкості нападів мігрені.

Реклама
Ущелина хребта діагностується у кожного десятого
Тиждень Spina Bifida у Великобританії був присвяче...
Знайдено ферменти для отримання універсальної групи крові
Простий метод переливання крові з однієї групи в і...
Реклама
Лікування бронхіту без антибіотиків
Як вилікувати бронхіт без антибіотиківПоширені пит...
Антибіотики при бронхіті
Антибіотик при бронхіті — дієвий спосіб активної д...
Реклама
Як без ліків швидко та ефективно вилікувати кашель
Для лікування кашлю лікарі рекомендують пити багат...
Фахівці назвали головні причини, через які розпадаються сімейні пари
Згідно зі статистикою, середня кількість розлучень...
Реклама