Вчені сказали, як за 10 днів покращити стан кишківника

Вчені сказали, як за 10 днів покращити стан кишківника

Ферментовані продукти, такі як йогурт, кефір, ферментовані сири та овочі містять живі мікроорганізми, пробіотики та молочнокислі бактерії, які можуть бути корисні для здоров’я кишківника.

Користь ферментованих продуктів

  • Збільшують кількість «дружніх» бактерій у кишківнику, що сприяє балансу мікробіоти та підтримує його здоров’я.
  • Покращують травлення та засвоєння поживних речовин із їжі.
  • Зміцнюють імунну систему.
  • Знижують ризик розвитку запальних процесів у організмі.

Вчені Стенфордської школи медицини (США) провели дослідження за участю 36 добровольців. Усіх їх поділили на дві групи. Учасники першої протягом 10 днів дотримувалися харчування з вмістом ферментованих продуктів. Учасникам другої було запропоновано продукти з високим вмістом клітковини.

Дослідники проаналізували зразки крові та випорожнення, які були отримані до проведення експерименту, під час нього і через місяць після завершення, коли учасники їли все, що хотіли.

Як показали результати, у добровольців першої групи, до раціону яких входили ферментовані продукти, покращився мікробіом кишківника. При цьому, як зазначили вчені, спостерігалася менша активація у чотирьох типах імунних клітин, а рівень у крові 19 запальних білків знизився. Один із цих білків — інтерлейкін 6 — пов’язаний із такими захворюваннями, як ревматоїдний артрит, цукровий діабет ІІ типу та хронічний стрес.

При цьому у респондентів другої групи, які їли продукти з високим вмістом клітковини (овочі, фрукти, бобові, цілісні зерна), таких ефектів не спостерігалося. Рівень жодного із 19 запальних білків не зменшився, а різноманітність мікробів у кишківнику залишалася стабільною.

Це говорить про те, що дієти з високим вмістом ферментованих продуктів не лише змінюють стан кишківника, але й зміцнюють імунітет, що зменшує ризик запалення. При цьому збільшення кількості клітковини в раціоні на нетривалий час недостатньо для покращення здоров’я кишківника.

Тому лікарі рекомендують підтримувати збалансовану дієту, що включає різноманітні продукти, в тому числі ферментовані. А також приділяти увагу іншим аспектам здорового способу життя, таким як фізична активність, сон та управління стресом.

Реклама
Камера-таблетка для виявлення раку товстої кишки
Управління санітарного нагляду за якістю харчових ...
У США ліквідували мережі з поширенню наркотиків, які можуть спричинити сексуальну агресію на побаченнях
Підставка для напоїв з детекторною смужкою дозволи...
Реклама
Бактеріальний синусит
Бактеріальний синусит — симптоми, причини та факто...
Хронічний гастрит
Класифікація хронічного гастриту за формами, видам...
Реклама
Вітамін С та часник можуть полегшити алергічні симптоми: вчені
Вітамін С та часник можуть зменшити рівень гістамі...
Хворі на діабет схильні до появи ішемічної хвороби серця, інсульту та інфаркту: вчені
Цукровий діабет є хронічним захворюванням, що хара...
Реклама