ВООЗ: до 2050 року 2,5 мільярда людей у ​​світі страждатимуть від втрати слуху

ВООЗ: до 2050 року 2,5 мільярда людей у ​​світі страждатимуть від втрати слуху

Щорічно березень відбувається під егідою охорони здоров’я вуха та слуху. Його погіршення дедалі більше спостерігається у молодих

За даними Всесвітньої організації здоров’я (ВООЗ), сьогодні понад 1,5 млрд людей у світі відчувають протягом усього життя деяке зниження слуху, з них близько 430 млн вимагають догляду. А до 2050 року кількість таких хворих може сягнути 2,5 млрд людей на землі.

«Втрата слуху, якщо її вчасно не виявити та не усунути, може мати далекосяжні наслідки. Це може негативно впливати на розвиток мови, психосоціальний добробут, якість життя, рівень освіти та економічну незалежність на різних етапах життя. Втрата слуху коштує більш ніж 980 млрд доларів на рік», — сказано в доповіді ВООЗ, присвяченій минулому Дню охорони слуху.

Особливо турбує фахівців, що понад 1 млрд молодих людей постійно наражаються на ризик втрати слуху, часто неусвідомлену, слухаючи гучну музику протягом тривалого часу. І закликають суспільство допомогти у розв’язанні цієї проблеми.

На прохання лікарів уже відгукнулося багато компаній, які випустили спеціальні додатки для вимірювання шуму. Це дозволить запобігти втраті слуху та погіршенню когнітивних функцій у молоді, сподіваються фахівці.

Реклама
До 2040 року хворих на рак простати вдвічі збільшиться
За прогнозами, до 2040 року кількість чоловіків з ...
Камера-таблетка для виявлення раку товстої кишки
Управління санітарного нагляду за якістю харчових ...
Реклама
Ерозивний гастрит
Види ерозивного гастритуЕрозивний гастрит — симпто...
Неатрофічний гастрит
Причини розвитку неатрофічного гастритуХронічний н...
Реклама
Експерт пояснив, чому не можна довго приймати антидепресант
Згідно зі статистикою, на хронічний біль страждає ...
Експерти пояснили, чим небезпечна конвалія
Державне управління лісами Польщі радить остерігат...
Реклама