Як за 30 хвилин знизити ризик розвитку деменції на 57%

Як за 30 хвилин знизити ризик розвитку деменції на 57%

Вважається, що для підтримки здоров’я необхідно робити 10 000 кроків на день. Деякі експерти стверджують, що навіть нижча кількість кроків, 7000–8000 кроків на день, може мати не меншу користь. Головне — включати у свою повсякденну активність регулярну фізичну активність. Вчених зацікавило, скільки кроків треба робити щодня, щоб запобігти розвитку деменції.

Згідно з дослідженнями, опублікованими у виданні JAMA Neurology, виконання від 3800 до 9800 кроків щодня може знизити ризик розвитку деменції. Навіть якщо щодня робити найменшу вказану кількість кроків (3800), то це може знизити ризик розвитку старечого недоумства на 25%.

Вчені сім років спостерігали за 78 000 добровольцями віком від 40 до 79 років. Всі вони носили акселерометр на зап’ясті. Фахівці зафіксували результати до початку дослідження та після його закінчення. Були також враховані різні провокаційні фактори, такі як безсоння, наявність хронічних захворювань, постійне приймання ліків тощо.

Як показали результати, виконання 10 000 кроків на день є оптимальним для зниження ризику деменції. При цьому, на думку вчених, найкращих результатів досягли люди, які щодня ходили в дуже швидкому темпі.

  • Виконання 112 кроків за хвилину протягом пів години на день знижує ризик розвитку деменції на 62%. 
  • Виконання 40 кроків за хвилину щодня протягом пів години зменшує ризик деменції на 57%. Такого ж ефекту можна досягти, роблячи 6315 кроків за 30 хвилин.

Деменція часто проявляється з віком, але не є нормальною частиною старіння. Вона часто прогресує з часом, і її симптоми можуть стати важчими. Для профілактики цього захворювання лікарі радять дотримуватися здорового способу життя: правильно харчуватися, бути фізично активними та не зловживати згубними звичками, такими як нікотин та алкоголь.

Реклама
Ущелина хребта діагностується у кожного десятого
Тиждень Spina Bifida у Великобританії був присвяче...
Знайдено ферменти для отримання універсальної групи крові
Простий метод переливання крові з однієї групи в і...
Реклама
Лікування бронхіту без антибіотиків
Як вилікувати бронхіт без антибіотиківПоширені пит...
Антибіотики при бронхіті
Антибіотик при бронхіті — дієвий спосіб активної д...
Реклама
У якому віці не варто робити лазерну корекцію зору
Лазерна корекція зору, також відома як рефракційна...
3 продукти, які допоможуть вбити клітини пухлини
Деякі продукти можуть мати антиканцерогенні власти...
Реклама