Фітовен (Combined drugs) інструкція із застосування

Фитовен фото, інструкція
Немає Реєстрації
Дозування:
Фітовен гель по 100 мл у тубах
Фарм. група:

Адаптована інструкція

Лікарська форма:

гель

Виробник:

Безпосереднє виробництво: Здравлє, АТ, Сербія

Фармакотерапевтична група:

Ангіопротектори

Категорія відпуску:

Без рецепта.

Увага

Наведена наукова інформація є узагальнюючою, заснована на офіційно затвердженій інструкції по застосуванню і не може бути використана для прийняття рішення про можливість застосування конкретного лікарського препарату.

Офіційна інструкція

Склад:

1 г гелю міститьрідкий екстракт насіння кінського каштану (1:2,4) 350 мг,спиртовий екстракт трави буркуна (1:4-5) 20 мг,розмаринову олію  2 мг,лавандову олію  1 мг;допоміжні речовини: карбопол 940, триетаноламін, вода.

Лікарська форма:

гель

Основні фізико-хімічні властивості:

гомогенна, однорідна, прозора гелева маса жовтувато-коричневого кольору;

Виробник:

Здравлє, АТ, Сербія

Фармакотерапевтична група:

Ангіопротектори

Фармакологічні властивості:

Фармакодинаміка. Комбінований ангіопротекторний препарат із капіляро- і венопротекторним ефектом для зовнішнього застосування, що містить екстракт насіння кінського каштану, екстракт трави буркуна, розмаринову та лавандову олії.Екстракт насіння кінського каштану є сумішшю тритерпентинових глікозидів, чинить протизапальну й антиексудативну дію, знижує проникність стінок капілярів, внаслідок чого знижується фільтрація низькомолекулярних білків, електролітів і води у міжклітинний простір, знижується набряклість тканин. Підвищує тонус венозних судин, покращує реологічні властивості крові. Має помірний антикоагулянтний ефект.Основними активними речовинами екстракту буркуна є мелітолін і кумарин, які доповнюють дію кінського каштану, знижують проникність стінок судин і поліпшують венозний кровообіг. Фармакокінетика. Компоненти препарату при місцевому застосуванні практично не всмоктуються і не потрапляють у значній кількості до системного кровотоку.

Показання до застосування:

Симптоматична терапія при захворюваннях та симптомах, спричинених порушенням периферичного кровообігу:хронічна венозна недостатність, передварикозний та варикозний синдроми;тромбоз поверхневих вен;поверхневий тромбофлебіт, флебіт після внутрішньовенних ін’єкцій;посттравматичні або післяопераційні набряки, гематоми, забиття.

Протипоказання:

Підвищена чутливість до будь-якого з компонентів препарату.

Належні заходи безпеки при застосуванні:

Особливості застосування:

Не наносити препарат на відкриті рани або подразнену шкіру, а також на слизові оболонки.При варикозному розширенні вен на ногах рекомендується застосовувати також еластичний бинт або носити спеціальні компресійні колготки. Вагітність та годування груддю.Обмежень щодо застосування гелю у період вагітності й годування груддю немає. Вплив на здатність керувати транспортними засобами або працювати зі складними механізмами.Не впливає.

Застосування в період вагітності або годування груддю:

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом:

Діти:

Спосіб застосування та дози:

Застосовують зовнішньо.Гель наносять тонким шаром на уражену ділянку та навколо неї 2 - 4 рази на добу, обережно втираючи. Нижні кінцівки при цьому масажують у напрямку знизу вгору. При трофічних виразках гомілки гель наносять тільки на краї виразки (де порушений кровообіг). Препарат наносять поступово, невеликими порціями. При запальних захворюваннях вен гель наносять не втираючи. Безпека та клінічна ефективність застосування препарату в дітей віком до 12 років не встановлені, тому не рекомендується його застосування у цій групі пацієнтів.

Передозування:

Не описане. При застосуванні надмірної кількості препарату треба промити шкіру великою кількістю прохолодної води.

Побічні дії:

Не описана. Як і при використанні всіх лікарських засобів для зовнішнього застосування, при застосуванні Фітовену можлива реакція підвищеної чутливості до компонентів препарату. 

Лікарська взаємодія:

При застосуванні гелю не можна одночасно наносити на ту саму ділянку шкіри інші лікарські засоби. 

Термін придатності:

Зберігати в недоступному для дітей, сухому, захищеному від світла місці при температурі не вище 25 оС. Не заморожувати!Термін придатності – 2 роки.

Умови зберігання:

Форма випуску / упаковка:

Гель у тубах по 50 мл та 100 мл.

Категорія відпуску:

Без рецепта.

Додатково:

Загальна характеристика

Форма випуску

Гель.

Адреса

Вул. Влайкова 199, 16000 Лесковац, Сербія.

Додаткові дані

Дозування:
Фітовен гель по 100 мл у тубах
Реєстрація:
№ UA/7262/01/01 від 31.10.2007. Наказ № 663 від 31.10.2007
МНН:
Фарм. група:

Увага

Наведена наукова інформація є узагальнюючою, заснована на офіційно затвердженій інструкції по застосуванню і не може бути використана для прийняття рішення про можливість застосування конкретного лікарського препарату.

Редакція

Редактор Medpravda.ua
Автор: Стаднік Ганна
Фармацевт
загальна фармація
Національний медичний університет імені О. О. Богомольця, фармацевтичний факультет
Цей сайт використовує cookies. Ви можете змінити налаштування cookies в своєму браузері. Дізнатися більше.