Ніттифор (Permethrin) інструкція із застосування

Ниттифор фото, інструкція
Немає Реєстрації

Адаптована інструкція

Лікарська форма:

крем

Виробник:

Безпосереднє виробництво: ТЕВА Фармацевтичний завод, АТ, Угорщина/Ізраїль

Фармакотерапевтична група:

Засоби, що діють на ектопаразитів. Піретрини, включаючи синтетичні сполуки. Перметрин.

Категорія відпуску:

Без рецепта.

Увага

Наведена наукова інформація є узагальнюючою, заснована на офіційно затвердженій інструкції по застосуванню і не може бути використана для прийняття рішення про можливість застосування конкретного лікарського препарату.

Офіційна інструкція

Склад:

Лікарська форма:

крем

Основні фізико-хімічні властивості:

Виробник:

ТЕВА Фармацевтичний завод, АТ, Угорщина/Ізраїль

Фармакотерапевтична група:

Засоби, що діють на ектопаразитів. Піретрини, включаючи синтетичні сполуки. Перметрин.

Фармакологічні властивості:

Показання до застосування:

Лікування педикульозу, спричиненого Pediculus humanus var. Capitis (головні воші).

Протипоказання:

Підвищена чутливість до компонентів препарату, гострі запальні захворювання шкіри волосистої частини голови, період годування груддю, дитячий вік до 2 років.

Належні заходи безпеки при застосуванні:

При підвищеній чутливості до компонентів препарату застосування крему необхідно припинити. Хоча перметрин не подразнює слизові оболонки очей, під час обробки препаратом необхідно запобігати потраплянню препарату в очі, а також ніс та ротову порожнину. У разі потрапляння на слизові оболонки їх потрібно промити проточною водою. Застосовувати препарат на ушкодженій шкірі необхідно тільки під контролем лікаря. Випадкове застосування препарату внутрішньо малими дітьми може спричинити алкогольне отруєння внаслідок вмісту ізопропілового спирту. Персонал, який проводить багаторазові обробки препаратом, повинен захищати руки гумовими рукавичками. Волосся необхідно мити теплою водою з шампунем для нормального волосся і вичісувати частим гребенем. Цю процедуру необхідно повторювати двічі на тиждень. Для запобігання зараженню одного від одного необхідно одночасно провести обробку всіх заражених. Непотрібно проводити обробку у тих, у кого не знайдено вошей. Гребінці й щітки для волосся мають бути індивідуальними і їх необхідно добре вичистити після вичісування. Для знищення вошей і гнид на рушниках, постільній білизні і подушках їх необхідно випрати при температурі не менше 60ºС .Для профілактики не застосовувати!

Особливості застосування:

Застосування в період вагітності або годування груддю:

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом:

Діти:

Спосіб застосування та дози:

Препарат призначений тільки для зовнішнього застосування. Застосування крему Ніттифор необхідно проводити на щойно вимитому звичайним шампунем і просушеному насухо волоссі. Перед застосуванням крему флакон необхідно добре струснути. Крем наноситься рівномірно на волосся і шкіру голови (особливо за вухами і на потилиці). Через 10 хвилин необхідно сполоснути волосся водою і висушити. Наприкінці обробки рекомендовано вичесати волосся частим гребінцем для видалення загиблих вошей та гнид. Якщо було виявлено воші на другому тижні після обробки (після 7 днів з моменту застосування препарату), процедуру необхідно повторити.

Передозування:

Побічні дії:

Побічна дія зустрічається дуже рідко, слабковиражена, тимчасова. В окремих випадках на місці обробки можуть виникнути алергічні реакції: шкірні висипання, подразнення, легке печіння, свербіж, набряк.

Лікарська взаємодія:

Не відома.

Термін придатності:

2 роки.

Умови зберігання:

Зберігати у недоступному для дітей місці при температурі 15-25ºС.

Форма випуску / упаковка:

115 г крему з кондиціонером у поліетиленовому флаконі з кришкою; по 1 флакону у картонній пачці.

Категорія відпуску:

Без рецепта.

Додатково:

Особливі застереження

Застосування у період вагітності або годування груддю.Контрольовані клінічні дослідження у вагітних жінок не проводились, тому питання про доцільність застосування препарату у цієї категорії хворих вирішує лікар, оцінюючи співвідношення користь/ризик. Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або робот з іншими механізмами. Не виявлена.Діти. Перметрин нешкідливий і ефективний у дітей після 2 років. Клінічні дослідження щодо безпеки та ефективності у дітей до 2 років не проводились.

Увага

Наведена наукова інформація є узагальнюючою, заснована на офіційно затвердженій інструкції по застосуванню і не може бути використана для прийняття рішення про можливість застосування конкретного лікарського препарату.

Редакція

Автор: Волошонович Алла
Лікар-ендокринолог
Кандидат медичних наук
Луганський державний медичний університет, факультет - лікувальна справа
Цей сайт використовує cookies. Ви можете змінити налаштування cookies в своєму браузері. Дізнатися більше.