Автор: Герасименко Олег Вадимович
Дата оновлення: 3 March 2020

Адаптована інструкція

Лікарська форма:

пігулки

Виробник:

Непосредственное производство: Др. Вільмар Швабе ГмбХ і Ко. КГ, Німеччина

Фармакотерапевтична група:

Тонізуючі засоби.

Категорія відпуску:

Без рецепта.

Офіційна інструкція

Склад:

діюча речовина: 1 таблетка, вкрита плівковою оболонкою, містить сухого екстракту коренів родіоли рожевої (Rhodiola rosea) (1,5-5:1) 200 мг (екстрагент: етанол 60% (м/м));допоміжні речовини: целюлоза мікрокристалічна, натрію кроскармелоза, діоксид кремнію колоїдний, магнію стеарат, гіпромелоза, кислота стеаринова, заліза оксид червоний (Е 172), титану діоксид (Е 171), антипінна емульсія: симетикон, метилцелюлоза, кислота сорбінова.

Лікарська форма:

пігулки

Виробник:

Др. Вильмар Швабе ГмбХ и Ко. КГ, Германия

Фармакотерапевтична група:

Тонізуючі засоби.

Фармакологічні властивості:

Фармакодинаміка.Антистресовий, адаптогенний лікарський засіб рослинного походження. Екстракт родіоли рожевої являє собою адаптоген, що стимулює неспецифічну резистентність проти різних стресових факторів завдяки вмісту у коренях органічних кислот, дубильних речовин, бета-ситостерину, двох кристалічних речовин: n-оксифеніл β-етанолу n-тирозину і його глікозиду n-оксифеніл-β-(β-α-глюкопіранозиду)-етанолу родіолізиду. Екстракт родіоли рожевої проявляє свою адаптогенну дію за рахунок нормалізації обміну моноаміну, кортизолу та В-ендорфіну; модуляції системи первинної відповіді на стрес в організмі людини, гіпоталамо-гіпофізарно-надниркової системи. Він також має антиоксидантний ефект, покращує вироблення клітинної енергії, підвищуючи кількість, наприклад аденозинтрифосфата.Фармакокінетика.Дані відсутні.

Показання до застосування:

Застосовується як адаптогенний засіб для запобігання та полегшення психічних і фізичних симптомів стресу та перевтоми (стомлюваність, неврастенія, вегето-судинна дистонія, роздратованість, напруженість).

Протипоказання:

Підвищена чутливість до діючої речовини або до будь-якого компонента препарату. Вагітність та лактація.

Особливості застосування:

Застосування в період вагітності або годування груддю.Протипоказане.Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами. Не впливає.

Спосіб застосування та дози:

Дорослим слід приймати 1 таблетку двічі (вранці і в обід) на день за 30 хвилин до прийому їжі, запиваючи склянкою води. Тривалість лікування визначає лікар індивідуально.Діти. Препарат не рекомендується застосовувати дітям (віком до 18 років).

Передозування:

Випадків передозування не виявлено.

Побічні дії:

Можливі реакції гіперчутливості, а також гіпоглікемія. У разі появи небажаних симптомів слід проконсультуватися з лікарем.

Лікарська взаємодія:

Данні про взаємодію відсутні.

Термін придатності:

Випадків передозування не виявлено.

Умови зберігання:

4 роки.Не застосовувати після закінчення терміну придатності, зазначеного на упаковці.

Форма випуску / упаковка:

По 20 таблеток у блістері, по 1 або 2 блістери в картонній коробці.

Категорія відпуску:

Без рецепта.

Редакція

Автор: Герасименко Олег Вадимович