Алернова инструкция по применению

Алернова фото, инструкция
Внешний вид упаковки лекарственного средства может отличаться от изображения на сайте.
Дозировка:
Алернова раствор ор., 0,5 мг/мл по 120 мл в бутыл.
Производитель:
Регистрация:
№ UA/13614/02/01 от 19.06.2014. Приказ № 413 от 19.06.2014
Фарм. группа:
Редакторская группа
Проверено
Фото аватара
Алла Волошонович Добавлено: 03.03.2020
Фото аватара
Юлия Жарикова Обновлено: 03.03.2020
Инструкция предоставлена гос. реестром мед. препаратов Украины

Официальная инструкция

Состав:

діюча речовина: desloratadine;1 мл розчину містить дезлоратадину 0,5 мг;допоміжні речовини: гіпромелоза; цукралоза; кислота лимонна безводна; натрію цитрат; сорбіту розчин, що не кристалізується (Е 420); пропіленгліколь; ароматизатор Тутті Фрутті; вода очищена.

Производитель:

Генефарм СА для "Алвоген ИПКо С.ар.л.", Греция/Люксембург

Фармакотерапевтическая группа:

Антигистаминные средства для системного применения.

Показания к применению:

Усунення симптомів алергічних ринітів, таких як: чхання, виділення із носа, свербіж, закладеність носа, а також свербіж та почервоніння очей, сльозотеча, свербіж піднебіння та кашель. Усунення симптомів, пов’язаних з кропив’янкою: свербіж, висипання.

Противопоказания:

Підвищена чутливість до активної речовини, лоратадину або будь-якого неактивного компонента препарату.

Надлежащие меры безопасности при применении:

З обережністю застосовувати препарат пацієнтам з тяжкою нирковою недостатністю.Не застосовувати пацієнтам з непереносимістю фруктози, глюкози-галактози, сахарози-ізомальтози. Препарат містить цукрозу, що слід враховувати хворим на цукровий діабет

Применение в период беременности или кормления грудью:

Безпека застосування препарату у період вагітності не встановлена, тому застосування препарату вагітним не рекомендується. Дезлоратадин проникає у грудне молоко, тому застосування препарату Алернова жінкам у період годування груддю не рекомендується. Здатність впливати на швидкість реакціϊ при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами. Пацієнтів слід поінформувати про можливість виникнення сонливості, що може вплинути на їх здатність керувати автомобілем та іншою складною технікою.

Дети:

Ефективність і безпека застосування дезлоратадину дітям віком до 6 місяців не встановлені.

Способ применения и дозы:

Для усунення симптомів, пов’язаних з алергічним ринітом (у тому числі інтермітуючим і персистуючим) та кропив’янкою, Алернову застосовують незалежно від прийому їжі у таких дозах:діти: віком від 6 до 12 місяців: по 2 мл сиропу (1 мг дезлоратадину) 1 раз на добу; віком від 1 до 6 років: по 2,5 мл сиропу (1,25 мг дезлоратадину) 1 раз на добу;віком від 6 до 12 років: по 5 мл сиропу (2,5 мг дезлоратадину) 1 раз на добу.Дорослі та діти віком від 12 років: 10 мл сиропу (5 мг дезлоратадину) 1 раз на добу. Терапію інтермітуючого алергічного риніту (наявність симптомів менше 4 днів на тиждень або менше 4 тижнів) необхідно проводити з урахуванням даних анамнезу: припинити після зникнення симптомів та відновити після їх виникнення. При персистуючому алергічному риніті (наявність симптомів більше 4 днів на тиждень або більше 4 тижнів) необхідно продовжувати лікування протягом усього періоду контакту з алергеном.

Передозировка:

При застосуванні дезлоратадину у дозах 45 мг (що у 9 разів перевищували рекомендовані), клінічно значущі небажані реакції не спостерігаються, можливе посилення проявів побічних реакцій. Лікування. У разі передозування слід вжити стандартних заходів для видалення неабсорбованої активної речовини (викликати блювання, промити шлунок, прийняти активоване вугілля тощо). Рекомендується симптоматичне та підтримуюче лікування. Дезлоратадин не видаляється шляхом гемодіалізу; можливість його видалення при перитонеальному діалізі не встановлена.

Побочные действия:

Загальні порушення: підвищена втомлюваність, пропасниця.З боку психіки: галюцинації.З боку нервової системи: головний біль, запаморочення, сонливість, безсоння, психомоторна гіперактивність, судоми.З боку серцево-судинної системи: тахікардія, відчуття серцебиття.З боку травного тракту: біль у животі, нудота, блювання, диспепсія, діарея, сухість у роті.З боку гепатобіліарної системи: підвищення активності печінкових ферментів, підвищення рівня білірубіну, гепатит.З боку кістково-м’язової системи: міалгія.З боку імунної системи: реакції гіперчутливості (такі як анафілаксія, набряк Квінке, задишка. З боку шкіри: свербіж, шкірні висипання, кропив'янка.

Лекарственное взаимодействие:

При сумісному застосуванні дезлоратадину та еритроміцину або кетоконазолу жодних клінічно значущих взаємодій не спостерігається.Дезлоратадин не підсилює негативну дію етанолу на психомоторну функцію.

Срок годности:

3 роки.

Условия хранения:

Зберігати в оригінальній упаковці. Не потребує спеціальних умов зберігання.Зберігати у недоступному для дітей місці.

Форма выпуска / упаковка:

По 60 або 120 мл у пляшці з темного скла, закупореною білою пластиковою кришкою, з контролем першого відкриття та із захистом від відкриття дітьми, у комплекті з мірною ложечкою або дозуючим шприцом. По 1 пляшці в картонній упаковці.

Категория отпуска:

Без рецепта.

Дополнительно:

Назва і місцезнаходження заявникаАлвоген ІПКо С.ар.л5, Руе Хайєнхафф, L-1736, Зеннінгерберг, ЛюксембургНазва і місцезнаходження виробників.Генефарм САФамар А.В.Е. Авлон Плент 49км Нешінел Роуд Афіни-Ламія 18-й км Маратонос Авеню, 15351, Палліні Аттіка, Греція49-й км Нешінел Роуд Афіни-Ламія, 19011, Авлона Аттіка, Греція
Медицинское предостережение
Дата добавления: 03.03.2020
Приведенная научная информация является обобщающей, основана на официально утвержденной инструкции по применению и не может быть использована для принятия решения о возможности применения конкретного лекарственного препарата.
Перевод инструкции на русский язык выполнен редакторской командой medpravda.ua

Дополнительные данные

Тип данныхСведения из реестра
Торговое наименование:Алернова
Производитель:Генефарм СА для "Алвоген ИПКо С.ар.л.", Греция/Люксембург
Форма выпуска: По 60 або 120 мл у пляшці з темного скла, закупореною білою пластиковою кришкою, з контролем першого відкриття та із захистом від відкриття дітьми, у комплекті з мірною ложечкою або дозуючим шприцом. По 1 пляшці в картонній упаковці.
Регистрационное удостоверение:№ UA/13614/02/01 от 19.06.2014. Приказ № 413 от 19.06.2014
МНН:Desloratadine
Условия отпуска:Без рецепта.
Состав:

діюча речовина: desloratadine;1 мл розчину містить дезлоратадину 0,5 мг;допоміжні речовини: гіпромелоза; цукралоза; кислота лимонна безводна; натрію цитрат; сорбіту розчин, що не кристалізується (Е 420); пропіленгліколь; ароматизатор Тутті Фрутті; вода очищена.

Фармакологическая группа:Антигистаминные средства для системного применения.
Код АТХ:R06AX27 - Дезлоратадин
Реклама
Камера-таблетка для выявления рака толстой кишки
Управление по санитарному надзору за качеством пищ...
В США ликвидировали сети по распространению наркотиков, которые могут вызвать сексуальную агрессию на свиданиях
Подставка для напитков с детекторной полоской позв...
Реклама
Хронический гастрит
Классификация хронического гастрита по формам, вид...
Острый гастрит
Виды гастрита и их особенности, причины заболевани...
Реклама
Успокоительные лекарства вызывают раздражительность: врач
В аптеках часто продают седативные таблетки на осн...
Ананас не допускает образования желчных камней и укрепляет кости
Этот сочный и вкусный тропический фрукт содержит в...
Реклама