Алернова інструкція по застосуванню

Алернова фото, инструкция
Зовнішній вигляд упаковки лікарського засобу може відрізнятися від зображення на сайті.
Дозування:
Алернова розчин ор., 0,5 мг/мл по 120 мл у пляш.
Виробник:
Реєстрація:
№ UA/13614/02/01 від 19.06.2014. Наказ № 413 від 19.06.2014
Фарм. група:
Редакторска група
Перевірено
Avatar photo
Алла Волошонович Додано: 03.03.2020
Avatar photo
Юлія Жарікова Оновлено: 03.03.2020
Інструкція надана держ. реєстром мед. препаратів України

ОФІЦІЙНА ІНСТРУКЦІЯ

Склад:

діюча речовина: desloratadine;1 мл розчину містить дезлоратадину 0,5 мг;допоміжні речовини: гіпромелоза; цукралоза; кислота лимонна безводна; натрію цитрат; сорбіту розчин, що не кристалізується (Е 420); пропіленгліколь; ароматизатор Тутті Фрутті; вода очищена.

Виробник:

Генефарм СА для "Алвоген ІПКо С.ар.л.", Греція/Люксембург

Фармакотерапевтична група:

Антигістамінні засоби для системного застосування.

Показання до застосування:

Усунення симптомів алергічних ринітів, таких як: чхання, виділення із носа, свербіж, закладеність носа, а також свербіж та почервоніння очей, сльозотеча, свербіж піднебіння та кашель. Усунення симптомів, пов’язаних з кропив’янкою: свербіж, висипання.

Протипоказання:

Підвищена чутливість до активної речовини, лоратадину або будь-якого неактивного компонента препарату.

Належні заходи безпеки при застосуванні:

З обережністю застосовувати препарат пацієнтам з тяжкою нирковою недостатністю.Не застосовувати пацієнтам з непереносимістю фруктози, глюкози-галактози, сахарози-ізомальтози. Препарат містить цукрозу, що слід враховувати хворим на цукровий діабет

Застосування в період вагітності або годування груддю:

Безпека застосування препарату у період вагітності не встановлена, тому застосування препарату вагітним не рекомендується. Дезлоратадин проникає у грудне молоко, тому застосування препарату Алернова жінкам у період годування груддю не рекомендується. Здатність впливати на швидкість реакціϊ при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами. Пацієнтів слід поінформувати про можливість виникнення сонливості, що може вплинути на їх здатність керувати автомобілем та іншою складною технікою.

Діти:

Ефективність і безпека застосування дезлоратадину дітям віком до 6 місяців не встановлені.

Спосіб застосування та дози:

Для усунення симптомів, пов’язаних з алергічним ринітом (у тому числі інтермітуючим і персистуючим) та кропив’янкою, Алернову застосовують незалежно від прийому їжі у таких дозах:діти: віком від 6 до 12 місяців: по 2 мл сиропу (1 мг дезлоратадину) 1 раз на добу; віком від 1 до 6 років: по 2,5 мл сиропу (1,25 мг дезлоратадину) 1 раз на добу;віком від 6 до 12 років: по 5 мл сиропу (2,5 мг дезлоратадину) 1 раз на добу.Дорослі та діти віком від 12 років: 10 мл сиропу (5 мг дезлоратадину) 1 раз на добу. Терапію інтермітуючого алергічного риніту (наявність симптомів менше 4 днів на тиждень або менше 4 тижнів) необхідно проводити з урахуванням даних анамнезу: припинити після зникнення симптомів та відновити після їх виникнення. При персистуючому алергічному риніті (наявність симптомів більше 4 днів на тиждень або більше 4 тижнів) необхідно продовжувати лікування протягом усього періоду контакту з алергеном.

Передозування:

При застосуванні дезлоратадину у дозах 45 мг (що у 9 разів перевищували рекомендовані), клінічно значущі небажані реакції не спостерігаються, можливе посилення проявів побічних реакцій. Лікування. У разі передозування слід вжити стандартних заходів для видалення неабсорбованої активної речовини (викликати блювання, промити шлунок, прийняти активоване вугілля тощо). Рекомендується симптоматичне та підтримуюче лікування. Дезлоратадин не видаляється шляхом гемодіалізу; можливість його видалення при перитонеальному діалізі не встановлена.

Побічні дії:

Загальні порушення: підвищена втомлюваність, пропасниця.З боку психіки: галюцинації.З боку нервової системи: головний біль, запаморочення, сонливість, безсоння, психомоторна гіперактивність, судоми.З боку серцево-судинної системи: тахікардія, відчуття серцебиття.З боку травного тракту: біль у животі, нудота, блювання, диспепсія, діарея, сухість у роті.З боку гепатобіліарної системи: підвищення активності печінкових ферментів, підвищення рівня білірубіну, гепатит.З боку кістково-м’язової системи: міалгія.З боку імунної системи: реакції гіперчутливості (такі як анафілаксія, набряк Квінке, задишка. З боку шкіри: свербіж, шкірні висипання, кропив'янка.

Лікарська взаємодія:

При сумісному застосуванні дезлоратадину та еритроміцину або кетоконазолу жодних клінічно значущих взаємодій не спостерігається.Дезлоратадин не підсилює негативну дію етанолу на психомоторну функцію.

Термін придатності:

3 роки.

Умови зберігання:

Зберігати в оригінальній упаковці. Не потребує спеціальних умов зберігання.Зберігати у недоступному для дітей місці.

Форма випуску / упаковка:

По 60 або 120 мл у пляшці з темного скла, закупореною білою пластиковою кришкою, з контролем першого відкриття та із захистом від відкриття дітьми, у комплекті з мірною ложечкою або дозуючим шприцом. По 1 пляшці в картонній упаковці.

Категорія відпуску:

Без рецепту.

Додатково:

Назва і місцезнаходження заявникаАлвоген ІПКо С.ар.л5, Руе Хайєнхафф, L-1736, Зеннінгерберг, ЛюксембургНазва і місцезнаходження виробників.Генефарм САФамар А.В.Е. Авлон Плент 49км Нешінел Роуд Афіни-Ламія 18-й км Маратонос Авеню, 15351, Палліні Аттіка, Греція49-й км Нешінел Роуд Афіни-Ламія, 19011, Авлона Аттіка, Греція
Медичне застереження
Дата додавання: 03.03.2020
Наведена наукова інформація є узагальнюючою, заснована на офіційно затвердженій інструкції по застосуванню і не може бути використана для прийняття рішення про можливість застосування конкретного лікарського препарату.

ДОДАТКОВІ ДАНІ

МНН:
Фарм. група:
Код АТХ R06AX27:

Тип данихВідомості з реєстру
Торгівельне найменування:Алернова
Виробник:Генефарм СА для "Алвоген ІПКо С.ар.л.", Греція/Люксембург
Форма випуску: По 60 або 120 мл у пляшці з темного скла, закупореною білою пластиковою кришкою, з контролем першого відкриття та із захистом від відкриття дітьми, у комплекті з мірною ложечкою або дозуючим шприцом. По 1 пляшці в картонній упаковці.
Реєстраційне посвідчення:№ UA/13614/02/01 від 19.06.2014. Наказ № 413 від 19.06.2014
Міжнародне непатентоване найменування:Desloratadine
Умови відпуску:Без рецепту.
Склад:

діюча речовина: desloratadine;1 мл розчину містить дезлоратадину 0,5 мг;допоміжні речовини: гіпромелоза; цукралоза; кислота лимонна безводна; натрію цитрат; сорбіту розчин, що не кристалізується (Е 420); пропіленгліколь; ароматизатор Тутті Фрутті; вода очищена.

Фармакотерапевтична група:Антигістамінні засоби для системного застосування.
Код АТС:R06AX27 - Дезлоратадин
Реклама
Знайдено ферменти для отримання універсальної групи крові
Простий метод переливання крові з однієї групи в і...
Для усунення паралічу будуть проводити трансплантацію клітин
Вперше у світі польські хірурги у співпраці з вчен...
Реклама
Антибіотики при бронхіті
Антибіотик при бронхіті — дієвий спосіб активної д...
Чи можна померти від ГРВІ
У більшості випадків ГРВІ не становлять небезпеки ...
Реклама
На капустяній дієті можна за тиждень схуднути на 6 кг
На капустяній дієті можна за тиждень схуднути на 6...
Вітамін D зміцнює імунітет, але не захищає від COVID-19: лікарі
Вітамін D відіграє важливу роль у підтримці імуніт...
Реклама