Альфарона инструкция по применению

Альфарона фото, инструкция
Внешний вид упаковки лекарственного средства может отличаться от изображения на сайте.
Дозировка:
Альфарона лиофилизат для р-ра д/введ. интраназ. по 50 000 мо во флак. №1 с р-лем
Производитель:
Регистрация:
№ UA/5538/01/01 от 06.12.2006. Приказ № 835 от 15.12.2006
Фарм. группа:
Редакторская группа
Проверено
Фото аватара
Юлия Жарикова Добавлено: 03.03.2020
Фото аватара
Юлия Жарикова Обновлено: 03.03.2020
Инструкция предоставлена гос. реестром мед. препаратов Украины

Официальная инструкция

Состав:

1 флакон містить інтерферону альфа-2b людського рекомбінантного 3000000 МО або 5000000 МО;допоміжні речовини: поліглюкін, натрію хлорид, натрію фосфат однозаміщений 2-водневий, натрію фосфат двозаміщенний.

Основные физико-химические свойства:

ліофілізований порошок або пориста маса білого або майже білого кольору, гігроскопічний;

Производитель:

Фармаклон, НПП, ООО, Росийская Федерация

Фармакотерапевтическая группа:

Противовирусные средства.

Фармакологические свойства:

Фармакодинаміка. Альфарона – людський рекомбінантний інтерферон альфа-2b – білок, синтезований штамом Escherichia coli, в генетичний апарат якого вбудований ген людського лейкоцитарного інтерферону альфа-2b. Має антивірусну, протипухлинну, імуномодулюючу активність. Препарат, як і всі інтерферони, може призводити до появи антитіл до інтерферону і, як наслідок – до зниження лікувального ефекту препарату.Фармакокінетика. Препарат при парентеральному введенні піддається розпаду, частково виводиться в незміненому вигляді, головним чином через нирки.

Показания к применению:

Мієломна хвороба; саркома Капоші, обумовлена ВІЛ-інфекцією; меланома; папіломатоз гортані; хронічний гепатит В; хронічний гепатит С; хронічний гепатит, спричинений дельта-вірусом; гострокінцеві кондиломи; базальноклітинна карцинома; волосистоклітинний лейкоз; хронічний мієлолейкоз; поверхнево локалізований рак сечового міхура; нирково-клітинна карцинома; метастазуючі карциноїдні пухлини (нейроендокринні пухлини); рак яєчників; неходжкінські лімфоми; шкірна Т-клітинна лімфома (грибоподібний мікоз).

Противопоказания:

Підвищена чутливість до інтерферону та інших компонентів препарату; алергічні захворювання, аутоімунні захворювання, тяжкі захворювання серця, ниркова/печінкова недостатність, нещодавнє лікування імунодепресантами, епілепсія, або тяжкі психічні розлади в анамнезі, прийом імунодепресантів після трансплантації органів, захворювання щитоподібної залози, декомпенсований цироз печінки, гострий інфаркт міокарда; вагітність і лактація; дитячий вік.

Надлежащие меры безопасности при применении:

Особенности применения:

Хворим з тяжкими хворобами серця Альфарону призначають з обережністю. У пацієнтів, які раніше страждали захворюваннями серцево-судинної системи, може виникати аритмія.Якщо побічна дія препарату не слабшає, або підсилюється, дозу знижують до 50%, а то й лікування Альфароною припиняють.Під час лікування необхідно контролювати аналізи крові та функціональний стан печінки.При лікуванні Альфароною необхідно утримуватися від вживання алкогольних напоїв.Досвід застосування препарату дітям обмежений, тому його не слід призначати у дитячому віці.Залежно від індивідуальної чутливості і призначеної дози лікування у пацієнтів може спостерігатися уповільнена реакція через прояви побічної дії Альфарони у вигляді сонливості, слабкості, підвищена втомлюваності. Це треба мати на увазі водіям та особам, які працюють зі складними механізмами.

Применение в период беременности или кормления грудью:

Способность влиять на скорость реакции при управлении автотранспортом:

Дети:

Способ применения и дозы:

Вводять підшкірно та внутрішньом’язово 3 рази на тиждень, через день. Звичайні початкові дози для кожного показання вказані нижче, але індивідуальні дози можуть змінюватись.Хронічний гепатит В: підшкірно 5 млн. МО 3 рази на тиждень (через день) протягом 6 місяців.Хронічний гепатит С: підшкірно 3 млн. МО 3 рази на тиждень (через день).Волосистоклітинний лейкоз: підшкірно 2 млн. МО/м2 3 рази на тиждень (через день).Хронічний мієлолейкоз: підшкірно 4 - 5 млн. МО/м2 щоденно.Мієломна хвороба: підшкірно 3 млн. МО/м2 3 рази на тиждень (через день).Фолікулярна лімфома: підшкірно як додаток до хіміотерапії 5 млн. МО 3 рази на тиждень (через день).Карциноїдні пухлини: підшкірно 5 млн. МО 3 рази на тиждень (через день).Меланома: індукційна терапія – 20 млн. МО/м2 внутрішньовенно, щоденно 5 днів на тиждень протягом 4 тижнів, підтримуюче лікування – підшкірно 10 млн. МО/м2 3 рази на тиждень (через день) протягом 48 тижнів.Альфарона може призначатися як самостійно, так і в комбінації з іншими лікарськими засобами (цитарабіном, рибавірином).

Передозировка:

Повідомлення про передозування відсутні, але повторне введення великих доз інтерферону може супроводжуватися глибокою летаргією, млявістю, прострацією і комою. Лікування симптоматичне.

Побочные действия:

При парентеральному введенні можливі озноб, підвищення температури, слабкість, шкірні висипання, свербіж, а також лейко- і тромбоцитопенія. При обколюванні осередка ураження – місцева запальна реакція. Також можливі біль у м’язах, суглобах, головний біль, пітливість, нудота, блювання, сухість у роті, втрата маси тіла, діарея, біль у животі, запор, розлади зору, сонливість, збудження, підвищення рівнів трансаміназ крові.

Лекарственное взаимодействие:

Препарат може підсилювати нейротоксичну, мієлотоксичну чи кардіотоксичну дію препаратів, що призначалися раніше або одночасно з ним. Не можна застосовувати одночасно з імуносупресантами.

Срок годности:

Зберігати в недоступному для дітей, сухому, захищеному від світла місці при температурі не вище +10°С. Термін придатності – 2 роки.Розчин препарату зберігати не більше 10 днів у холодильнику (не заморожувати).

Условия хранения:

Форма выпуска / упаковка:

По 3 млн. МО, по 5 млн. МО у флаконах №5, №10 у контурній чарунковій упаковці.

Категория отпуска:

Без рецепта.

Дополнительно:

Загальна характеристикаміжнародна назва: interferonum alfa; Форма випускуЛіофілізат для приготування розчину для ін’єкцій.АдресаРосійська Федерація, 142279, Московська область, Серпуховський район, сел. Оболенськ, корп. 72 “А”.
Медицинское предостережение
Дата добавления: 03.03.2020
Приведенная научная информация является обобщающей, основана на официально утвержденной инструкции по применению и не может быть использована для принятия решения о возможности применения конкретного лекарственного препарата.
Перевод инструкции на русский язык выполнен редакторской командой medpravda.ua

Дополнительные данные

МНН:
Фарм. группа:
Код АТХ L03AB05:

Тип данныхСведения из реестра
Торговое наименование:Альфарона
Производитель:Фармаклон, НПП, ООО, Росийская Федерация
Форма выпуска: По 3 млн. МО, по 5 млн. МО у флаконах №5, №10 у контурній чарунковій упаковці.
Регистрационное удостоверение:№ UA/5538/01/01 от 06.12.2006. Приказ № 835 от 15.12.2006
МНН:Interferon alfa-2b
Условия отпуска:Без рецепта.
Состав:

1 флакон містить інтерферону альфа-2b людського рекомбінантного 3000000 МО або 5000000 МО;допоміжні речовини: поліглюкін, натрію хлорид, натрію фосфат однозаміщений 2-водневий, натрію фосфат двозаміщенний.

Фармакологическая группа:Противовирусные средства.
Код АТХ:L03AB05 - Интерферон альфа-2b
Реклама
Борьба с туберкулезом восстанавливается после пандемии COVID-19, но все еще отстает от цели
Согласно докладу Всемирной организации здравоохран...
С 1970 года вдвое удвоилось число рожденных близнецов
По данным Базы данных метаболомов человека (HMBD),...
Реклама
Профилактика ОРВИ
Защитные меры в сезон ОРВИ и ОРЗЛекарственные преп...
С-реактивный белок при ОРВИ
Что такое С-реактивный белокАнализ на С-реактивный...
Реклама
Аллергия весной: как справиться с зудом и слезотечением
Зима отступила, и каждый день мы ощущаем дыхание в...
Как избавиться от стресса эффективно и безопасно
Постоянный стресс является результатом нестабильно...
Реклама