Альфарона інструкція по застосуванню

Альфарона фото, инструкция
Зовнішній вигляд упаковки лікарського засобу може відрізнятися від зображення на сайті.
Дозування:
Альфарона ліофілізат для р-ну д/введ. інтраназ. по 50 000 мо у флак. №1 з р-ком
Виробник:
Реєстрація:
№ UA/5538/01/01 від 06.12.2006. Наказ № 835 від 15.12.2006
Фарм. група:
Редакторска група
Перевірено
Avatar photo
Юлія Жарікова Додано: 03.03.2020
Avatar photo
Юлія Жарікова Оновлено: 03.03.2020
Інструкція надана держ. реєстром мед. препаратів України

ОФІЦІЙНА ІНСТРУКЦІЯ

Склад:

1 флакон містить інтерферону альфа-2b людського рекомбінантного 3000000 МО або 5000000 МО;допоміжні речовини: поліглюкін, натрію хлорид, натрію фосфат однозаміщений 2-водневий, натрію фосфат двозаміщенний.

Основні фізико-хімічні властивості:

ліофілізований порошок або пориста маса білого або майже білого кольору, гігроскопічний;

Виробник:

Фармаклон, НВП, ТОВ, Російська Федерація

Фармакотерапевтична група:

Противірусні засоби.

Фармакологічні властивості:

Фармакодинаміка. Альфарона – людський рекомбінантний інтерферон альфа-2b – білок, синтезований штамом Escherichia coli, в генетичний апарат якого вбудований ген людського лейкоцитарного інтерферону альфа-2b. Має антивірусну, протипухлинну, імуномодулюючу активність. Препарат, як і всі інтерферони, може призводити до появи антитіл до інтерферону і, як наслідок – до зниження лікувального ефекту препарату.Фармакокінетика. Препарат при парентеральному введенні піддається розпаду, частково виводиться в незміненому вигляді, головним чином через нирки.

Показання до застосування:

Мієломна хвороба; саркома Капоші, обумовлена ВІЛ-інфекцією; меланома; папіломатоз гортані; хронічний гепатит В; хронічний гепатит С; хронічний гепатит, спричинений дельта-вірусом; гострокінцеві кондиломи; базальноклітинна карцинома; волосистоклітинний лейкоз; хронічний мієлолейкоз; поверхнево локалізований рак сечового міхура; нирково-клітинна карцинома; метастазуючі карциноїдні пухлини (нейроендокринні пухлини); рак яєчників; неходжкінські лімфоми; шкірна Т-клітинна лімфома (грибоподібний мікоз).

Протипоказання:

Підвищена чутливість до інтерферону та інших компонентів препарату; алергічні захворювання, аутоімунні захворювання, тяжкі захворювання серця, ниркова/печінкова недостатність, нещодавнє лікування імунодепресантами, епілепсія, або тяжкі психічні розлади в анамнезі, прийом імунодепресантів після трансплантації органів, захворювання щитоподібної залози, декомпенсований цироз печінки, гострий інфаркт міокарда; вагітність і лактація; дитячий вік.

Особливості застосування:

Хворим з тяжкими хворобами серця Альфарону призначають з обережністю. У пацієнтів, які раніше страждали захворюваннями серцево-судинної системи, може виникати аритмія.Якщо побічна дія препарату не слабшає, або підсилюється, дозу знижують до 50%, а то й лікування Альфароною припиняють.Під час лікування необхідно контролювати аналізи крові та функціональний стан печінки.При лікуванні Альфароною необхідно утримуватися від вживання алкогольних напоїв.Досвід застосування препарату дітям обмежений, тому його не слід призначати у дитячому віці.Залежно від індивідуальної чутливості і призначеної дози лікування у пацієнтів може спостерігатися уповільнена реакція через прояви побічної дії Альфарони у вигляді сонливості, слабкості, підвищена втомлюваності. Це треба мати на увазі водіям та особам, які працюють зі складними механізмами.

Спосіб застосування та дози:

Вводять підшкірно та внутрішньом’язово 3 рази на тиждень, через день. Звичайні початкові дози для кожного показання вказані нижче, але індивідуальні дози можуть змінюватись.Хронічний гепатит В: підшкірно 5 млн. МО 3 рази на тиждень (через день) протягом 6 місяців.Хронічний гепатит С: підшкірно 3 млн. МО 3 рази на тиждень (через день).Волосистоклітинний лейкоз: підшкірно 2 млн. МО/м2 3 рази на тиждень (через день).Хронічний мієлолейкоз: підшкірно 4 - 5 млн. МО/м2 щоденно.Мієломна хвороба: підшкірно 3 млн. МО/м2 3 рази на тиждень (через день).Фолікулярна лімфома: підшкірно як додаток до хіміотерапії 5 млн. МО 3 рази на тиждень (через день).Карциноїдні пухлини: підшкірно 5 млн. МО 3 рази на тиждень (через день).Меланома: індукційна терапія – 20 млн. МО/м2 внутрішньовенно, щоденно 5 днів на тиждень протягом 4 тижнів, підтримуюче лікування – підшкірно 10 млн. МО/м2 3 рази на тиждень (через день) протягом 48 тижнів.Альфарона може призначатися як самостійно, так і в комбінації з іншими лікарськими засобами (цитарабіном, рибавірином).

Передозування:

Повідомлення про передозування відсутні, але повторне введення великих доз інтерферону може супроводжуватися глибокою летаргією, млявістю, прострацією і комою. Лікування симптоматичне.

Побічні дії:

При парентеральному введенні можливі озноб, підвищення температури, слабкість, шкірні висипання, свербіж, а також лейко- і тромбоцитопенія. При обколюванні осередка ураження – місцева запальна реакція. Також можливі біль у м’язах, суглобах, головний біль, пітливість, нудота, блювання, сухість у роті, втрата маси тіла, діарея, біль у животі, запор, розлади зору, сонливість, збудження, підвищення рівнів трансаміназ крові.

Лікарська взаємодія:

Препарат може підсилювати нейротоксичну, мієлотоксичну чи кардіотоксичну дію препаратів, що призначалися раніше або одночасно з ним. Не можна застосовувати одночасно з імуносупресантами.

Термін придатності:

Зберігати в недоступному для дітей, сухому, захищеному від світла місці при температурі не вище +10°С. Термін придатності – 2 роки.Розчин препарату зберігати не більше 10 днів у холодильнику (не заморожувати).

Форма випуску / упаковка:

По 3 млн. МО, по 5 млн. МО у флаконах №5, №10 у контурній чарунковій упаковці.

Категорія відпуску:

Без рецепту.

Додатково:

Загальна характеристикаміжнародна назва: interferonum alfa; Форма випускуЛіофілізат для приготування розчину для ін’єкцій.АдресаРосійська Федерація, 142279, Московська область, Серпуховський район, сел. Оболенськ, корп. 72 “А”.
Медичне застереження
Дата додавання: 03.03.2020
Наведена наукова інформація є узагальнюючою, заснована на офіційно затвердженій інструкції по застосуванню і не може бути використана для прийняття рішення про можливість застосування конкретного лікарського препарату.

ДОДАТКОВІ ДАНІ

Тип данихВідомості з реєстру
Торгівельне найменування:Альфарона
Виробник:Фармаклон, НВП, ТОВ, Російська Федерація
Форма випуску: По 3 млн. МО, по 5 млн. МО у флаконах №5, №10 у контурній чарунковій упаковці.
Реєстраційне посвідчення:№ UA/5538/01/01 від 06.12.2006. Наказ № 835 від 15.12.2006
Міжнародне непатентоване найменування:Interferon alfa-2b
Умови відпуску:Без рецепту.
Склад:

1 флакон містить інтерферону альфа-2b людського рекомбінантного 3000000 МО або 5000000 МО;допоміжні речовини: поліглюкін, натрію хлорид, натрію фосфат однозаміщений 2-водневий, натрію фосфат двозаміщенний.

Фармакотерапевтична група:Противірусні засоби.
Код АТС:L03AB05 - Інтерферон альфа-2b
Реклама
Споживання солі в Китаї — одне з найвищих у світі
Високе споживання натрію призводить до підвищення ...
До 2040 року хворих на рак простати вдвічі збільшиться
За прогнозами, до 2040 року кількість чоловіків з ...
Реклама
Як зупинити пронос швидко
Причини появи діареї та способи боротьбиЯк позбути...
Лікування діареї в домашніх умовах
Чим лікувати діарею у дорослого в домашніх умовахЩ...
Реклама
Безсоння підвищує ризик розвитку інсульту на 51%: вчені
Тривале безсоння може бути пов'язане з підвищеним ...
Какао запобігає розвитку хвороби Альцгеймера та Паркінсона
Какао містить низку поживних речовин, які можуть б...
Реклама