Доломед инструкция по применению

Доломед фото, инструкция
Внешний вид упаковки лекарственного средства может отличаться от изображения на сайте.
Дозировка:
Доломед таблетки №10
Производитель:
Регистрация:
№ UA/6144/01/01 от 22.03.2007. Приказ № 140 от 22.03.2007
Фарм. группа:
Редакторская группа
Проверено
Фото аватара
Ольга Полищук Добавлено: 03.03.2020
Фото аватара
Юлия Жарикова Обновлено: 23.03.2022
Инструкция предоставлена гос. реестром мед. препаратов Украины

Официальная инструкция

Состав:

1 таблетка містить диклофенаку натрію - 50 мг, парацетамолу – 500 мг, хлорзоксазону – 500 мг; допоміжні речовини: крохмаль кукурудзяний, целюлоза мікрокристалічна, етилцелюлоза, натрію метилпарабен, натрію пропілпарабен, натрію лаурилсульфат, барвник Лак Сансет жовтий, кремнію діоксид колоїдний, натрію кроскармелоза, магнію стеарат.

Основные физико-химические свойства:

таблетки довгастої форми з двоопуклою поверхнею, мають центральну насічку на одному боці, оранжевого або блідо-оранжевого кольору, допускаються включення;

Производитель:

Техномед, ООО, г.Донецк, Украина

Фармакотерапевтическая группа:

Селективні антагоністи кальцію з переважним впливом на судини, похідні дигідропіридину.

Фармакологические свойства:

Фармакодинаміка. Комбінований препарат, що чинить міорелаксуючу та аналгезуючу дію, пригнічує спинномозкові рефлекси. Парацетамол, що входить до складу препарату, чинить жарознижувальну, аналгезуючу та помірно виражену протизапальну дію. В основі аналгезуючої дії лежить здатність пригнічувати синтез простагландинів внаслідок пригнічення ферменту циклооксигенази. Диклофенак у складі препарату чинить виражену протизапальну, аналгезуючу і помірну жарознижувальну дію. Механізм дії пов’язаний з пригніченням циклу оксигенази – основного ферменту метаболізму арахідонової кислоти, що є попередником простагландинів, які відіграють головну роль в патогенезі запалення, болю і гарячки. Аналгезуюча дія зумовлена двома механізмами: периферичним (опосередковано, шляхом пригнічення синтезу простагландинів) і центральним (за рахунок пригнічення синтезу простагландинів в центральній нервовій системі). При травматичних та операційних болях препарат зменшує больові відчуття у стані спокою і під час руху, а також набряк при запаленні. Стійкий ефект спостерігається через 1-2 тижні лікування. Хлорзоксазон, що входить до складу препарату, чинить міорелаксуючу дію, блокує на рівні спинного мозку мультисинаптичні рефлекси, які беруть участь у виникненні та підтриманні спазму скелетних м’язів різної етіології. Препарат не чинить седативну дію.Фармакокінетика. Не досліджувалася.

Показания к применению:

Больовий синдром легкої та середньої інтенсивності при розтягненні зв’язок, міозиті, міалгії, ревматичному ураженні м’яких тканин, травматичному ушкодженні м’язів, захворюванні суглобів (артрит, ревматоїдний артрит, остеоартрит, подагра), вивихах, кривошиї, люмбаго, фіброзиті, спондиліті, гострому випаданні міжхребцевого диска, первинній дисменореї, аднекситі, проктиті, післяопераційний больовий синдром.

Противопоказания:

Підвищена чутливість до компонентів препарату, ерозивно-виразкові ураження шлунково-кишкового тракту в фазі загострення, астма на прийом ацетилсаліцилової кислоти, порушення кровотворення, вагітність, лактація, дитячій вік до 6-ти років, порушення функції печінки та нирок, алкоголізм.

Надлежащие меры безопасности при применении:

Особенности применения:

З обережністю слід приймати препарат при захворюваннях печінки, нирок, шлунково-кишкового тракту в анамнезі, серцевій недостатності, диспептичних проявах, після хірургічних втручань, пацієнтам літнього віку. При наявності алергічних реакцій в анамнезі застосовувати лише в невідкладних випадках. При тривалому застосуванні слід проводити контроль показників периферичної крові і функціонального стану печінки та нирок. У період лікування можливе зменшення швидкості психічних і рухових реакцій, тому необхідно утримуватись від керування автомобілем та виконання роботи, що потребує підвищеної уваги. Ризик виникнення тяжких побічних ефектів підвищується в осіб, які зловживають алкоголем. На час лікування слід припинити годування груддю.

Применение в период беременности или кормления грудью:

Способность влиять на скорость реакции при управлении автотранспортом:

Дети:

Способ применения и дозы:

ДолоМед дорослим призначається внутрішньо після їжі по 1 таблетці 2-3 рази на добу залежно від тяжкості перебігу хвороби. Таблетки не розжовувати, запивати невеликою кількістю води.Дітям 6-14 років призначають по 1/2 таблетки 2 рази на добу. Тривалість курсу лікування визначається індивідуально.

Передозировка:

Алергічні реакції, головний біль, психомоторне збудження, роздратованість, запаморочення, гепатотоксична та нефротоксична дія препарату, а також утворення метгемоглобіну.Лікування: Як перша допомога – промивання шлунка, прийом адсорбентів, потім – симптоматичне лікування.

Побочные действия:

Нудота, печія, анорексія, метеоризм, запор, діарея, зміна кольору сечі, сонливість, головний біль, запаморочення, шкірні висипи.При тривалому застосуванні у великих дозах можлива гепатотоксична та нефротоксична дія препарату, а також утворення метгемоглобіну.

Лекарственное взаимодействие:

При одночасному застосуванні з дигоксином може підвищувати концентрацію дигоксину в плазмі. ДолоМед знижує ефект фуросеміду та антигіпертензивних засобів. Одночасне застосування з калійзберігаючими засобами може призвести до гіперкаліємії. Одночасне застосування з нестероїдними протизапальними засобами, глюкокортикостероїдами збільшує ризик розвитку шлунково-кишкових кровотеч. Не рекомендований одночасний прийом з метотрексатом і циклоспорином. Одночасне застосування з барбітуратами, протисудомними засобами, алкоголем значно підвищує ризик гепатотоксичної дії.

Срок годности:

Зберігати при температурі 20 - 30 ºС в місцях, недоступних для дітей. Термін придатності - 3 роки.Не слід застосовувати препарат після закінчення терміну придатності, вказаного на упаковці.

Условия хранения:

Форма выпуска / упаковка:

По 10 таблеток у блістері.

Категория отпуска:

Без рецепта.

Дополнительно:

Загальна характеристикаАдресаУкраїна, м. Донецьк, пр. Ілліча, 89.
Медицинское предостережение
Дата добавления: 03.03.2020
Приведенная научная информация является обобщающей, основана на официально утвержденной инструкции по применению и не может быть использована для принятия решения о возможности применения конкретного лекарственного препарата.
Перевод инструкции на русский язык выполнен редакторской командой medpravda.ua

Дополнительные данные

МНН:
Фарм. группа:
Код АТХ M01AB55:

Тип данныхСведения из реестра
Торговое наименование:Доломед
Производитель:Техномед, ООО, г.Донецк, Украина
Форма выпуска: По 10 таблеток у блістері.
Регистрационное удостоверение:№ UA/6144/01/01 от 22.03.2007. Приказ № 140 от 22.03.2007
МНН:Combined drugs
Условия отпуска:Без рецепта.
Состав:

1 таблетка містить диклофенаку натрію - 50 мг, парацетамолу – 500 мг, хлорзоксазону – 500 мг; допоміжні речовини: крохмаль кукурудзяний, целюлоза мікрокристалічна, етилцелюлоза, натрію метилпарабен, натрію пропілпарабен, натрію лаурилсульфат, барвник Лак Сансет жовтий, кремнію діоксид колоїдний, натрію кроскармелоза, магнію стеарат.

Фармакологическая группа:Селективні антагоністи кальцію з переважним впливом на судини, похідні дигідропіридину.
Код АТХ:M01AB55 - Диклофенак, комбинации
Реклама
Борьба с туберкулезом восстанавливается после пандемии COVID-19, но все еще отстает от цели
Согласно докладу Всемирной организации здравоохран...
С 1970 года вдвое удвоилось число рожденных близнецов
По данным Базы данных метаболомов человека (HMBD),...
Реклама
Профилактика ОРВИ
Защитные меры в сезон ОРВИ и ОРЗЛекарственные преп...
С-реактивный белок при ОРВИ
Что такое С-реактивный белокАнализ на С-реактивный...
Реклама
Аллергия весной: как справиться с зудом и слезотечением
Зима отступила, и каждый день мы ощущаем дыхание в...
Как избавиться от стресса эффективно и безопасно
Постоянный стресс является результатом нестабильно...
Реклама