Энема Одноразовая Очист Клизма инструкция по применению

Энема Одноразовая Очист Клизма фото, инструкция
Внешний вид упаковки лекарственного средства может отличаться от изображения на сайте.
Дозировка:
Энема Одноразовая Очист Клизма раствор рект. по 150 мл во флак.
Производитель:
Регистрация:
№ UA/12145/01/01 от 28.04.2012. Приказ № 318 от 28.04.2012
Фарм. группа:
Редакторская группа
Проверено
Фото аватара
Юлия Жарикова Добавлено: 03.03.2020
Фото аватара
Юлия Жарикова Обновлено: 03.03.2020
Инструкция предоставлена гос. реестром мед. препаратов Украины

Официальная инструкция

Состав:

діюча речовина: 100 мл ректального розчину містять динатрію фосфату додекагідрату 3,22 г; натрію дигідрофосфату моногідрату 13,9 г;допоміжні речовини: метилпарабен (Е 218), вода очищена.

Производитель:

Лаб. Галенова Ольштин, ООО, Польша

Фармакотерапевтическая группа:

Слабительные средства. Клизмы.

Показания к применению:

Підготовка до рентгенологічного та ендоскопічного обстежень ректосигмоїдного відділу товстої кишки.Симптоматичне лікування запорів нижніх відділів кишечнику, особливо внаслідок утрудненої дефекації.

Противопоказания:

Підвищена чутливість до будь-якого з компонентів препарату.Порушення електролітного балансу із затримкою натрію, застійна серцева недостатність.Кишкова непрохідність.Гостра ниркова недостатність.Мегаколон (природжене або набуте значне розширення частини або всієї ободової кишки), загострення геморою, анальні тріщини, геморагічний ректоколіт.Препарат не слід застосовувати пацієнтам при зневодненні

Надлежащие меры безопасности при применении:

Препарат слід з обережністю застосовувати особам літнього віку та ослабленим пацієнтам при порушенні функції нирок, при дотриманні суворого безсольового режиму, оскільки є ризик виникнення гіперфосфатемії, гіпокальціємії, гіпернатріємічного зневоднення та ацидозу. Пацієнтам рекомендовано підтримувати відповідний водний баланс.Не рекомендується застосовувати препарат під час загострення геморою, при наявності анальних тріщин або при неспецифічному виразковому коліті.Препарат слід з обережністю застосовувати при лікуванні лікарськими засобами, що можуть вплинути на рівень електролітів (наприклад сечогінні, літій тощо), внаслідок чого можливий ризик підвищення їх ефекту.Не рекомендується тривале застосування: у разі неефективного застосування протягом 3 діб необхідно переглянути тактику лікування.Препарат містить метилпарабен (Е 218) і може спровокувати алергічні реакції (можливо, уповільненого типу).Енема, одноразова очисна клізма є розчином для ректального застосування. НЕ КОВТАТИ.

Способ применения и дозы:

Застосовують ректально.Зняти захисний ковпачок, ввести наконечник в анальний отвір і обережно витиснути вміст флакона. Після введення клізми пацієнт повинен зберігати положення лежачи на спині або боці до появи необхідності випорожнитися.Симптоматичне лікування запорів: 1 клізма за 5 - 20 хв до обраного для дефекації часу.Підготовка до рентгенологічного та ендоскопічного обстежень: 1 клізма напередодні ввечері та 1 клізма вранці у день обстеження.Максимальна доза – 1 клізма на добу.

Передозировка:

Враховуючи, що препарат майже не всмоктується, передозування може бути тільки випадковим. Випадкове передозування потребує виведення фосфатів, заходів, спрямованих на зміцнення загального стану, корекції ацидозу та сироваткового рівня електролітів, особливо кальцію.

Побочные действия:

Дуже рідко (< 1/10 000) спостерігалися такі випадки:водно-електролітні порушення, в тому числі гіперфосфатемія, гіпокальціємія, ацидоз і гіпернатріємічне зневоднення, що зумовлює розвиток судом. Це може бути пов’язано з передозуванням, раннім віком дитини або наявністю у дитини хвороби Гіршпрунга (агангліоз товстої кишки) і наявністю у пацієнта ниркової недостатності;при ректальному введенні розчин фосфату натрію може спричинити локальне подразнення, ректальні некрози; алергічна реакція з висипаннями або без них.

Лекарственное взаимодействие:

Застосовують з обережністю пацієнтам, які приймають препарати – блокатори кальцієвих каналів, діуретики, літій, а також інші препарати, що можуть впливати на рівень електролітів та спричиняти гіперфосфатемію, гіпокальціємію, гіпокаліємію, гіпернатріємічне зневоднення, ацидоз.

Срок годности:

2 роки

Условия хранения:

Зберігати при температурі не вище 25 ºС.Зберігати у недоступному для дітей місці.

Форма выпуска / упаковка:

По 150 мл у флаконі. По 1 флакону у картонній коробці.

Категория отпуска:

Без рецепта.

Дополнительно:

Особливі застереження

Застосування у період вагітності або годування груддю.Лікування запорів у період вагітності можливе лише за умови обмеженого застосування проносних засобів у клізмах. З метою безпеки краще не застосовувати фосфатні клізми. У період вагітності або годування груддю препарат застосовують тільки за призначенням лікаря.Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботи з іншими механізмами.Малоймовірно, що препарат впливає на здатність керувати автомобілем або працювати з іншими механізмами. Діти.Клізму по 150 мл не рекомендовано застосовувати дітям.

Медицинское предостережение
Дата добавления: 03.03.2020
Приведенная научная информация является обобщающей, основана на официально утвержденной инструкции по применению и не может быть использована для принятия решения о возможности применения конкретного лекарственного препарата.
Перевод инструкции на русский язык выполнен редакторской командой medpravda.ua

Дополнительные данные

МНН:
Фарм. группа:
Код АТХ :

Тип данныхСведения из реестра
Торговое наименование:Энема Одноразовая Очист Клизма
Производитель:Лаб. Галенова Ольштин, ООО, Польша
Форма выпуска:

По 150 мл у флаконі. По 1 флакону у картонній коробці.

Регистрационное удостоверение:№ UA/12145/01/01 от 28.04.2012. Приказ № 318 от 28.04.2012
МНН:Combined drugs
Условия отпуска:Без рецепта.
Состав:

діюча речовина: 100 мл ректального розчину містять динатрію фосфату додекагідрату 3,22 г; натрію дигідрофосфату моногідрату 13,9 г;допоміжні речовини: метилпарабен (Е 218), вода очищена.

Фармакологическая группа:Слабительные средства. Клизмы.
Реклама
Найдены ферменты для получения универсальной группы крови
Простой метод переливания крови из одной группы в ...
Для устранения паралича будут проводить трансплантацию клеток
Впервые в мире польские хирурги в сотрудничестве с...
Реклама
Антибиотики при бронхите
Антибиотик при бронхите — действенный способ актив...
Можно ли умереть от ОРВИ
В большинстве случаев ОРВИ не опасны для жизни. Но...
Реклама
Как заранее диагностировать инфаркт миокарда
Инфаркт миокарда (ИМ) происходит, когда кровоток к...
Как бессонница отражается на темпе ходьбы: исследование
Шаркающая походка характерна для пожилых людей с н...
Реклама