Енема Одноразова Очисна Клізма інструкція по застосуванню

Енема Одноразова Очисна Клізма фото, инструкция
Зовнішній вигляд упаковки лікарського засобу може відрізнятися від зображення на сайті.
Дозування:
Енема Одноразова Очисна Клізма розчин рект. по 150 мл у флак.
Виробник:
Реєстрація:
№ UA/12145/01/01 від 28.04.2012. Наказ № 318 від 28.04.2012
Фарм. група:
Редакторска група
Перевірено
Avatar photo
Юлія Жарікова Додано: 03.03.2020
Avatar photo
Юлія Жарікова Оновлено: 03.03.2020
Інструкція надана держ. реєстром мед. препаратів України

ОФІЦІЙНА ІНСТРУКЦІЯ

Склад:

діюча речовина: 100 мл ректального розчину містять динатрію фосфату додекагідрату 3,22 г; натрію дигідрофосфату моногідрату 13,9 г;допоміжні речовини: метилпарабен (Е 218), вода очищена.

Виробник:

Лаб. Галенова Ольштин, ТОВ, Польща

Фармакотерапевтична група:

Проносні засоби. Клізми.

Показання до застосування:

Підготовка до рентгенологічного та ендоскопічного обстежень ректосигмоїдного відділу товстої кишки.Симптоматичне лікування запорів нижніх відділів кишечнику, особливо внаслідок утрудненої дефекації.

Протипоказання:

Підвищена чутливість до будь-якого з компонентів препарату.Порушення електролітного балансу із затримкою натрію, застійна серцева недостатність.Кишкова непрохідність.Гостра ниркова недостатність.Мегаколон (природжене або набуте значне розширення частини або всієї ободової кишки), загострення геморою, анальні тріщини, геморагічний ректоколіт.Препарат не слід застосовувати пацієнтам при зневодненні

Належні заходи безпеки при застосуванні:

Препарат слід з обережністю застосовувати особам літнього віку та ослабленим пацієнтам при порушенні функції нирок, при дотриманні суворого безсольового режиму, оскільки є ризик виникнення гіперфосфатемії, гіпокальціємії, гіпернатріємічного зневоднення та ацидозу. Пацієнтам рекомендовано підтримувати відповідний водний баланс.Не рекомендується застосовувати препарат під час загострення геморою, при наявності анальних тріщин або при неспецифічному виразковому коліті.Препарат слід з обережністю застосовувати при лікуванні лікарськими засобами, що можуть вплинути на рівень електролітів (наприклад сечогінні, літій тощо), внаслідок чого можливий ризик підвищення їх ефекту.Не рекомендується тривале застосування: у разі неефективного застосування протягом 3 діб необхідно переглянути тактику лікування.Препарат містить метилпарабен (Е 218) і може спровокувати алергічні реакції (можливо, уповільненого типу).Енема, одноразова очисна клізма є розчином для ректального застосування. НЕ КОВТАТИ.

Спосіб застосування та дози:

Застосовують ректально.Зняти захисний ковпачок, ввести наконечник в анальний отвір і обережно витиснути вміст флакона. Після введення клізми пацієнт повинен зберігати положення лежачи на спині або боці до появи необхідності випорожнитися.Симптоматичне лікування запорів: 1 клізма за 5 - 20 хв до обраного для дефекації часу.Підготовка до рентгенологічного та ендоскопічного обстежень: 1 клізма напередодні ввечері та 1 клізма вранці у день обстеження.Максимальна доза – 1 клізма на добу.

Передозування:

Враховуючи, що препарат майже не всмоктується, передозування може бути тільки випадковим. Випадкове передозування потребує виведення фосфатів, заходів, спрямованих на зміцнення загального стану, корекції ацидозу та сироваткового рівня електролітів, особливо кальцію.

Побічні дії:

Дуже рідко (< 1/10 000) спостерігалися такі випадки:водно-електролітні порушення, в тому числі гіперфосфатемія, гіпокальціємія, ацидоз і гіпернатріємічне зневоднення, що зумовлює розвиток судом. Це може бути пов’язано з передозуванням, раннім віком дитини або наявністю у дитини хвороби Гіршпрунга (агангліоз товстої кишки) і наявністю у пацієнта ниркової недостатності;при ректальному введенні розчин фосфату натрію може спричинити локальне подразнення, ректальні некрози; алергічна реакція з висипаннями або без них.

Лікарська взаємодія:

Застосовують з обережністю пацієнтам, які приймають препарати – блокатори кальцієвих каналів, діуретики, літій, а також інші препарати, що можуть впливати на рівень електролітів та спричиняти гіперфосфатемію, гіпокальціємію, гіпокаліємію, гіпернатріємічне зневоднення, ацидоз.

Термін придатності:

2 роки

Умови зберігання:

Зберігати при температурі не вище 25 ºС.Зберігати у недоступному для дітей місці.

Форма випуску / упаковка:

По 150 мл у флаконі. По 1 флакону у картонній коробці.

Категорія відпуску:

Без рецепту.

Додатково:

Особливі застереження

Застосування у період вагітності або годування груддю.Лікування запорів у період вагітності можливе лише за умови обмеженого застосування проносних засобів у клізмах. З метою безпеки краще не застосовувати фосфатні клізми. У період вагітності або годування груддю препарат застосовують тільки за призначенням лікаря.Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботи з іншими механізмами.Малоймовірно, що препарат впливає на здатність керувати автомобілем або працювати з іншими механізмами. Діти.Клізму по 150 мл не рекомендовано застосовувати дітям.

Медичне застереження
Дата додавання: 03.03.2020
Наведена наукова інформація є узагальнюючою, заснована на офіційно затвердженій інструкції по застосуванню і не може бути використана для прийняття рішення про можливість застосування конкретного лікарського препарату.

ДОДАТКОВІ ДАНІ

МНН:
Фарм. група:
Код АТХ :

Тип данихВідомості з реєстру
Торгівельне найменування:Енема Одноразова Очисна Клізма
Виробник:Лаб. Галенова Ольштин, ТОВ, Польща
Форма випуску:

По 150 мл у флаконі. По 1 флакону у картонній коробці.

Реєстраційне посвідчення:№ UA/12145/01/01 від 28.04.2012. Наказ № 318 від 28.04.2012
Міжнародне непатентоване найменування:Combined drugs
Умови відпуску:Без рецепту.
Склад:

діюча речовина: 100 мл ректального розчину містять динатрію фосфату додекагідрату 3,22 г; натрію дигідрофосфату моногідрату 13,9 г;допоміжні речовини: метилпарабен (Е 218), вода очищена.

Фармакотерапевтична група:Проносні засоби. Клізми.
Реклама
Знайдено ферменти для отримання універсальної групи крові
Простий метод переливання крові з однієї групи в і...
Для усунення паралічу будуть проводити трансплантацію клітин
Вперше у світі польські хірурги у співпраці з вчен...
Реклама
Антибіотики при бронхіті
Антибіотик при бронхіті — дієвий спосіб активної д...
Чи можна померти від ГРВІ
У більшості випадків ГРВІ не становлять небезпеки ...
Реклама
Дієтологи пояснили, які сорти сирів слід включати до раціону хворим на гіпертонію
Сири, які виробляють із сироватки, більш ніжні та ...
Пиво може захистити від розвитку хвороби Альцгеймера: вчені
Хвороба Альцгеймера — це поступальне неврологічне ...
Реклама