Флавозид Форте инструкция по применению

Флавозид Форте фото, инструкция
Внешний вид упаковки лекарственного средства может отличаться от изображения на сайте.
Дозировка:
Флавозид Форте сироп по 150 мл в конт.
Производитель:
Регистрация:
№ UA/5013/01/02 от 18.08.2006. Приказ № 686 от 27.11.2008
Фарм. группа:
Редакторская группа
Проверено
Фото аватара
Ольга Полищук Добавлено: 03.03.2020
Фото аватара
Юлия Жарикова Обновлено: 03.03.2020
Инструкция предоставлена гос. реестром мед. препаратов Украины

Официальная инструкция

Состав:

Активні речовини 100 мл сиропу містять 2 мл протефлазіду, отриманого з диких злаків Deschampsia caespitosa L та Calamagrostis epigeios L, з вмістом флавоноїдів у перерахуванні на рутин не менше 0,0035 мг/мл;допоміжні речовини D-сорбіт, натрію сульфіт, пропіленгліколь, метилпарабен, пропілпарабен, спирт етиловий 3,5 – 4,2 %, вода очищена.

Производитель:

Луганская областная Фармация ФФ, КП

Фармакотерапевтическая группа:

Противовирусные средства.

Фармакологические свойства:

Фармакодинаміка. Флавоноїди, які входять до складу препарату, мають здатність пригнічувати реплікацію вірусів герпесу людини як in vitro, так і in vivo. При проведенні доклінічних досліджень виявлено активність препарату щодо вірусів простого герпесу I та II типів (HSV-1, HSV-2), вірусу Епштейна-Барр, вірусу Varicella zoster.Флавоноїди діють на клітини, які інфіковані вірусами та мають підвищену активність вірусіндукованих кіназ, пригнічують активну реплікацію вірусів.Під час досліджень, проведених на тваринах, а також з використанням культур тканин встановлено, що препарат стимулює синтез ендогенного a- та g - інтерферонів дозозалежно, одноразове пероральне приймання призводить до активного синтезу інтерферону до шести діб з піком концентрації на другу добу в селезінці, печінці та головному мозку.Препарат має антиоксидантну активність, так як запобігає накопиченню продуктів перекисного окислення ліпідів і тим самим інгібує перебіг вільнорадикальних процесів.При проведенні доклінічних досліджень тератогенного, мутагенного, канцерогенного впливів не виявлено.Фармакокінетика. Не вивчалась.

Показания к применению:

Флавозід застосовують для профілактики та лікування:інфекцій, які обумовлені Herpes simplex I та II типів, а також при неонатальному герпесі;вітряної віспи, оперізуючого лишаю;інфекційного мононуклеозу; у комплексному лікуванні гепатитів А, В, С;

Противопоказания:

Флавозід не слід застосовувати при проявах алергії до компонентів, які входять до складу препарату.

Особенности применения:

При проведенні доклінічних досліджень тератогенного, мутагенного, канцерогенного впливів не виявлено. Клінічний досвід використання препарату флавозід у II та III триместрах вагітності та в період годування груддю небажаної побічної дії не виявив. Проте необхідно дотримуватися загальних правил призначення лікарських засобів вагітним, оцінюючи співвідношення доцільність/ризик.При лікуванні вірусного гепатиту у 10–15% хворих з вираженим цитолітичним синдромом спостерігається підвищення активності амінотрансфераз (рідше рівня білірубіну), який істотно не впливає на перебіг відновних процесів у печінці та не потребує відміни препарату.Негативного впливу на виконання потенційно небезпечних видів діяльності, які потребують особливої уваги та швидкої реакції, не виявлено.

Способ применения и дозы:

Флавозід дозується за допомогою дозуючої ємності та вживається до їди за 20–30 хвилин.Використовуйте дозатор для точного вимірювання дози. Добре збовтайте контейнер і щільно вставте дозатор у його шийку, обережно потягніть поршень, втягуючи сироп у дозатор до потрібної позначки. Набравши необхідну кількість сиропу, обережно вийміть дозатор. Після використання промийте деталі дозатора теплою водою.Дорослі застосовують флавозід по 8 мл 2 рази на день протягом 1 місяця.У педіатричній практиці застосовують препарат за схемою: Діти з народження до року по 0,5 мл 2 рази на день. Діти від 1 до 2 років по 1 мл 2 рази на день. Діти віком від 2 до 4 років з 1-го по 3-й день - по 1,5 мл 2 рази на день; з 4-го дня - по 3 мл 2 рази на день. Діти віком від 4 до 6 років з 1-го по 3-й день - по 3 мл 2 рази на день; з 4-го дня - по 4 мл 2 рази на день. Діти віком від 6 до 9 років з 1-го по 3-й день - по 4 мл 2 рази на день; з 4-го дня - по 5 мл 2 рази на день. Діти віком від 9 до 12 років з 1-го по 3-й день - по 5 мл 2 рази на день; з 4-го дня - по 6 мл 2 рази на день. Діти віком старші 12 років та дорослі з 1-го по 3-й день - по 5 мл 2 рази на день; з 4-го дня - по 8 мл 2 рази на день. Ця схема відповідає терапії гострих та рецидивуючих форм герпетичної інфекції протягом 1 місяця.

Передозировка:

Випадки передозування не описані.

Побочные действия:

Застосування препарату не спричиняє побічної дії.

Лекарственное взаимодействие:

Поки що не відома.

Срок годности:

Зберігати в захищеному від світла та недоступному для дітей місці при кімнатній температурі (15 – 25°С). Після першого відкриття контейнера зберігати закритим у захищеному від світла місці не більше 30 діб при кімнатній температурі.Термін придатності - 2 рокиНе застосовуйте препарат після закінчення терміну придатності!

Форма выпуска / упаковка:

Контейнер з темного скла по 60, 150, 200 мл з дозуючою ємністю у картонній упаковці.

Категория отпуска:

Без рецепта.

Дополнительно:

Загальна характеристикаосновні фізико-хімічні властивості прозора жовто-зеленого кольору зі слабким специфічним запахом солодка рідина;ЗаявникТОВ НВК “Екофарм”. АдресаПросп. Московський, 9в, м. Київ, 04073, Україна. Тел/факс: (044) 461 9277.АдресаСтеповий тупик, 2, м. Луганськ, 91020, Україна. Тел/факс: (0642) 55 5782, 34 6443.
Медицинское предостережение
Дата добавления: 03.03.2020
Приведенная научная информация является обобщающей, основана на официально утвержденной инструкции по применению и не может быть использована для принятия решения о возможности применения конкретного лекарственного препарата.
Перевод инструкции на русский язык выполнен редакторской командой medpravda.ua

Дополнительные данные

МНН:
Фарм. группа:
Код АТХ J05AX10:

Тип данныхСведения из реестра
Торговое наименование:Флавозид Форте
Производитель:Луганская областная Фармация ФФ, КП
Форма выпуска: Контейнер з темного скла по 60, 150, 200 мл з дозуючою ємністю у картонній упаковці.
Регистрационное удостоверение:№ UA/5013/01/02 от 18.08.2006. Приказ № 686 от 27.11.2008
МНН:Combined drugs
Условия отпуска:Без рецепта.
Состав:

Активні речовини 100 мл сиропу містять 2 мл протефлазіду, отриманого з диких злаків Deschampsia caespitosa L та Calamagrostis epigeios L, з вмістом флавоноїдів у перерахуванні на рутин не менше 0,0035 мг/мл;допоміжні речовини D-сорбіт, натрію сульфіт, пропіленгліколь, метилпарабен, пропілпарабен, спирт етиловий 3,5 – 4,2 %, вода очищена.

Фармакологическая группа:Противовирусные средства.
Код АТХ:J05AX10 - Марибавир
Реклама
Найдены ферменты для получения универсальной группы крови
Простой метод переливания крови из одной группы в ...
Для устранения паралича будут проводить трансплантацию клеток
Впервые в мире польские хирурги в сотрудничестве с...
Реклама
Антибиотики при бронхите
Антибиотик при бронхите — действенный способ актив...
Можно ли умереть от ОРВИ
В большинстве случаев ОРВИ не опасны для жизни. Но...
Реклама
Ученым удалось выявить механизм развития сахарного диабета ІІ типа: открытие
Согласно данным Всемирной организации здравоохране...
Диетолог перечислил 4 ошибки, которые не дают похудеть 
Считается, что неправильное питание и недостаточна...
Реклама