Комбигамма инструкция по применению

Комбигамма фото, инструкция
Внешний вид упаковки лекарственного средства может отличаться от изображения на сайте.
Дозировка:
Комбигамма раствор д/ин. по 2 мл в амп. №10 (5х2)
Производитель:
Регистрация:
№ UA/12625/01/01 от 25.12.2012. Приказ № 149 от 26.02.2014
Фарм. группа:
Редакторская группа
Проверено
Фото аватара
Юлия Жарикова Добавлено: 03.03.2020
Фото аватара
Юлия Жарикова Обновлено: 20.01.2023
Инструкция предоставлена гос. реестром мед. препаратов Украины

Официальная инструкция

Состав:

діючі речовини: 1 ампула містить тіаміну гідрохлориду 100 мг, піридоксину гідрохлориду 100 мг, ціанокобаламіну 1 мг, лідокаїну гідрохлориду 20 мг;допоміжні речовини: спирт бензиловий, натрію триполіфосфат, калію гексаціаноферат, натрію гідроксид, вода для ін’єкцій.

Основные физико-химические свойства:

прозора рожево-червонувата рідина зі специфічним запахом.

Производитель:

Фармстандарт-УфаВИТА, ОАО, г.Уфа, Российская Федерация

Фармакотерапевтическая группа:

Витамин В1 в сочетании с витамином В6 и/или витамином В12.

Фармакологические свойства:

Фармакодинаміка. Тіаміну гідрохлорид (вітамін В1) бере участь у проведенні нервового імпульсу.Піридоксину гідрохлорид (вітамін В6) виявляє життєво важливий вплив на обмін білків, вуглеводів та жирів, необхідний для нормального кровотворення, функціонування центральної та периферичної нервової системи. Забезпечує синоптичну передачу, процеси гальмування в центральній нервовій системі, бере участь у транспорті сфінгозину, що входить до складу оболонки нерва, бере участь у синтезі катехоламінів.Ціанокобаламін (вітамін В12) бере участь у синтезі нуклеотидів, є важливим фактором нормального росту, кровотворення і розвитку епітеліальних клітин, необхідний для метаболізму фолієвої кислоти і синтезу мієліну. Лідокаїн – місцевоанестезуючий засіб, блокує потенціалзалежні натрієві канали, що запобігає генерації імпульсів у закінченнях чутливих нервів і проведенню імпульсів по нервових волокнах.Фармакокінетика. Після парентерального введення тіамін розподіляється в організмі. Приблизно 1 мг тіаміну розпадається щоденно. Метаболіти виводяться із сечею. Дефосфорилювання відбувається в нирках. Біологічний період напіврозпаду тіаміну становить 0,35 години. Накопичення тіаміну в організмі не відбувається завдяки обмеженому розчиненню в жирах.Вітамін В6 фосфорилюється й окиснюється до піридоксаль-5-фосфату. У плазмі крові піридоксаль-5-фосфат і піридоксаль зв’язуються з альбуміном. Формою, що транспортується, є піридоксаль. Для проходження через клітинну мембрану піридоксаль-5-фосфат, зв’язаний з альбуміном, гідролізується лужною фосфатазою у піридоксаль.Вітамін В12 після парентерального введення утворює транспортні білкові комплекси, які швидко абсорбуються печінкою, кістковим мозком та іншими проліферативними органами. Вітамін В12 надходить у жовч і бере участь у кишково-печінковій циркуляції. Вітамін В12 проходить через плаценту.Лідокаїн швидко гідролізується в слаболужному середовищі тканин і після короткого латентного періоду діє протягом 1-1,5 години.

Показания к применению:

Невралгія трійчастого нерва;неврит лицьового нерва;больовий синдром, спричинений захворюваннями хребця (міжреберна невралгія, люмбоішіалгія, поперечний синдром, шийний синдром, шийно-плечовий синдром, корінцевий синдром, спричинений дегенеративними змінами хребця);полінейропатії різної етіології (діабетична, алкогольна).

Противопоказания:

Підвищена чутливість до компонентів препарату, тромбоемболія, еритремія, тяжкі та гострі форми декомпенсованої серцевої недостатності, тяжкі кровотечі, шок, інфікування місця майбутньої ін’єкції, артеріальна гіпотензія.

Надлежащие меры безопасности при применении:

Особенности применения:

Одночасне застосування препарату з іншими полівітамінними засобами можливе тільки після консультації з лікарем.

Применение в период беременности или кормления грудью:

Протипоказане.

Способность влиять на скорость реакции при управлении автотранспортом:

Не впливає.Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій.Піридоксин (вітамін В6) несумісний з препаратами, які містять леводопу, оскільки при одночасному застосуванні посилюється периферичне декарбоксилювання леводопи і, таким чином, знижується її антипаркінсонічна дія.Тіамін (вітамін В1) повністю розпадається в розчинах, що містять сульфіти.Тіамін несумісний з окиснювальними і редукуючими сполуками: хлоридом ртуті, йодидом, карбонатом, ацетатом, таніновою кислотою, залізо-амоній-цитратом, а також з фенобарбіталом натрію, рибофлавіном, бензилпеніциліном, декстрозою і метабісульфітом, оскільки інактивується у разі їх наявності. Мідь прискорює розпад тіаміну; крім того, тіамін втрачає свою дію при збільшенні значень рН (більше ніж 3).Ціанокобаламін (вітамін В12) несумісний із солями важких металів, аскорбіновою кислотою.

Дети:

Протипоказано.

Способ применения и дозы:

Застосовують дорослим внутрішньом’язово. Перед застосуванням необхідно провести шкірну пробу на чутливість.У випадку вираженого больового синдрому лікування доцільно розпочинати з внутрішньом’язового введення (глибоко) по 2 мл щоденно протягом 5 - 10 днів з переходом на застосування внутрішньо або на введення по 2 мл 2 - 3 рази на тиждень протягом 2 - 3 тижнів з можливим продовженням терапії лікарською формою для застосування внутрішньо.

Передозировка:

Симптоми: запаморочення, нудота, блювання, свербіж, кропив’янка; підвищення потовиділення, тахікардія. Лікування: симптоматична терапія.

Побочные действия:

Алергічні реакції (шкірні реакції гіперчутливості у вигляді свербежу, кропив’янки), підвищена пітливість, тахікардія, вугрові висипання, утруднене дихання, набряк Квінке, анафілактичний шок.

Лекарственное взаимодействие:

Срок годности:

2 роки.Не застосовувати після закінчення терміну придатності, зазначеного на упаковці.

Условия хранения:

Зберігати в захищеному від світла місці при температурі від 2 до 8 °С.Зберігати в недоступному для дітей місці.

Форма выпуска / упаковка:

По 2 мл розчину для ін’єкцій в ампулі.По 5 ампул у блістері. По 1 або 2 блістери в пачці з картону.

Категория отпуска:

Без рецепта.

Дополнительно:

МісцезнаходженняРосійська Федерація, 450077, м. Уфа, вул. Худайбердіна, 28.
Медицинское предостережение
Дата добавления: 03.03.2020
Приведенная научная информация является обобщающей, основана на официально утвержденной инструкции по применению и не может быть использована для принятия решения о возможности применения конкретного лекарственного препарата.
Перевод инструкции на русский язык выполнен редакторской командой medpravda.ua

Дополнительные данные

МНН:
Фарм. группа:
Код АТХ A11DB:

Реклама
Аллергия весной: как справиться с зудом и слезотечением
Зима отступила, и каждый день мы ощущаем дыхание в...
Как избавиться от стресса эффективно и безопасно
Постоянный стресс является результатом нестабильно...
Реклама
Диагностика зрения: почему необходимо регулярно проходить обследование
Диагностика зрения – это комплексное исследование,...
Люксоптика
«Люксоптика» оказывает благотворительную помощь ле...
Реклама
Польза и вред глютена
Если вы долго искали научно обоснованную информаци...
Сухость при менопаузе
Женский организм сложен и непредсказуем. Казалось,...
Реклама