Комбігама інструкція по застосуванню

Комбігама фото, инструкция
Зовнішній вигляд упаковки лікарського засобу може відрізнятися від зображення на сайті.
Дозування:
Комбігама розчин д/ін. по 2 мл в амп. №10 (5х2)
Виробник:
Реєстрація:
№ UA/12625/01/01 від 25.12.2012. Наказ № 149 від 26.02.2014
Фарм. група:
Редакторска група
Перевірено
Avatar photo
Юлія Жарікова Додано: 03.03.2020
Avatar photo
Юлія Жарікова Оновлено: 20.01.2023
Інструкція надана держ. реєстром мед. препаратів України

ОФІЦІЙНА ІНСТРУКЦІЯ

Склад:

діючі речовини: 1 ампула містить тіаміну гідрохлориду 100 мг, піридоксину гідрохлориду 100 мг, ціанокобаламіну 1 мг, лідокаїну гідрохлориду 20 мг;допоміжні речовини: спирт бензиловий, натрію триполіфосфат, калію гексаціаноферат, натрію гідроксид, вода для ін’єкцій.

Основні фізико-хімічні властивості:

прозора рожево-червонувата рідина зі специфічним запахом.

Виробник:

Фармстандарт-УфаВІТА, ВАТ, м.Уфа, Російська Федерація

Фармакотерапевтична група:

Препарати вітаміну В1 у комбінації з вітаміном В6 та/або В12

Фармакологічні властивості:

Фармакодинаміка. Тіаміну гідрохлорид (вітамін В1) бере участь у проведенні нервового імпульсу.Піридоксину гідрохлорид (вітамін В6) виявляє життєво важливий вплив на обмін білків, вуглеводів та жирів, необхідний для нормального кровотворення, функціонування центральної та периферичної нервової системи. Забезпечує синоптичну передачу, процеси гальмування в центральній нервовій системі, бере участь у транспорті сфінгозину, що входить до складу оболонки нерва, бере участь у синтезі катехоламінів.Ціанокобаламін (вітамін В12) бере участь у синтезі нуклеотидів, є важливим фактором нормального росту, кровотворення і розвитку епітеліальних клітин, необхідний для метаболізму фолієвої кислоти і синтезу мієліну. Лідокаїн – місцевоанестезуючий засіб, блокує потенціалзалежні натрієві канали, що запобігає генерації імпульсів у закінченнях чутливих нервів і проведенню імпульсів по нервових волокнах.Фармакокінетика. Після парентерального введення тіамін розподіляється в організмі. Приблизно 1 мг тіаміну розпадається щоденно. Метаболіти виводяться із сечею. Дефосфорилювання відбувається в нирках. Біологічний період напіврозпаду тіаміну становить 0,35 години. Накопичення тіаміну в організмі не відбувається завдяки обмеженому розчиненню в жирах.Вітамін В6 фосфорилюється й окиснюється до піридоксаль-5-фосфату. У плазмі крові піридоксаль-5-фосфат і піридоксаль зв’язуються з альбуміном. Формою, що транспортується, є піридоксаль. Для проходження через клітинну мембрану піридоксаль-5-фосфат, зв’язаний з альбуміном, гідролізується лужною фосфатазою у піридоксаль.Вітамін В12 після парентерального введення утворює транспортні білкові комплекси, які швидко абсорбуються печінкою, кістковим мозком та іншими проліферативними органами. Вітамін В12 надходить у жовч і бере участь у кишково-печінковій циркуляції. Вітамін В12 проходить через плаценту.Лідокаїн швидко гідролізується в слаболужному середовищі тканин і після короткого латентного періоду діє протягом 1-1,5 години.

Показання до застосування:

Невралгія трійчастого нерва;неврит лицьового нерва;больовий синдром, спричинений захворюваннями хребця (міжреберна невралгія, люмбоішіалгія, поперечний синдром, шийний синдром, шийно-плечовий синдром, корінцевий синдром, спричинений дегенеративними змінами хребця);полінейропатії різної етіології (діабетична, алкогольна).

Протипоказання:

Підвищена чутливість до компонентів препарату, тромбоемболія, еритремія, тяжкі та гострі форми декомпенсованої серцевої недостатності, тяжкі кровотечі, шок, інфікування місця майбутньої ін’єкції, артеріальна гіпотензія.

Особливості застосування:

Одночасне застосування препарату з іншими полівітамінними засобами можливе тільки після консультації з лікарем.

Застосування в період вагітності або годування груддю:

Протипоказане.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом:

Не впливає.Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій.Піридоксин (вітамін В6) несумісний з препаратами, які містять леводопу, оскільки при одночасному застосуванні посилюється периферичне декарбоксилювання леводопи і, таким чином, знижується її антипаркінсонічна дія.Тіамін (вітамін В1) повністю розпадається в розчинах, що містять сульфіти.Тіамін несумісний з окиснювальними і редукуючими сполуками: хлоридом ртуті, йодидом, карбонатом, ацетатом, таніновою кислотою, залізо-амоній-цитратом, а також з фенобарбіталом натрію, рибофлавіном, бензилпеніциліном, декстрозою і метабісульфітом, оскільки інактивується у разі їх наявності. Мідь прискорює розпад тіаміну; крім того, тіамін втрачає свою дію при збільшенні значень рН (більше ніж 3).Ціанокобаламін (вітамін В12) несумісний із солями важких металів, аскорбіновою кислотою.

Діти:

Протипоказано.

Спосіб застосування та дози:

Застосовують дорослим внутрішньом’язово. Перед застосуванням необхідно провести шкірну пробу на чутливість.У випадку вираженого больового синдрому лікування доцільно розпочинати з внутрішньом’язового введення (глибоко) по 2 мл щоденно протягом 5 - 10 днів з переходом на застосування внутрішньо або на введення по 2 мл 2 - 3 рази на тиждень протягом 2 - 3 тижнів з можливим продовженням терапії лікарською формою для застосування внутрішньо.

Передозування:

Симптоми: запаморочення, нудота, блювання, свербіж, кропив’янка; підвищення потовиділення, тахікардія. Лікування: симптоматична терапія.

Побічні дії:

Алергічні реакції (шкірні реакції гіперчутливості у вигляді свербежу, кропив’янки), підвищена пітливість, тахікардія, вугрові висипання, утруднене дихання, набряк Квінке, анафілактичний шок.

Термін придатності:

2 роки.Не застосовувати після закінчення терміну придатності, зазначеного на упаковці.

Умови зберігання:

Зберігати в захищеному від світла місці при температурі від 2 до 8 °С.Зберігати в недоступному для дітей місці.

Форма випуску / упаковка:

По 2 мл розчину для ін’єкцій в ампулі.По 5 ампул у блістері. По 1 або 2 блістери в пачці з картону.

Категорія відпуску:

Без рецепту.

Додатково:

МісцезнаходженняРосійська Федерація, 450077, м. Уфа, вул. Худайбердіна, 28.
Медичне застереження
Дата додавання: 03.03.2020
Наведена наукова інформація є узагальнюючою, заснована на офіційно затвердженій інструкції по застосуванню і не може бути використана для прийняття рішення про можливість застосування конкретного лікарського препарату.

ДОДАТКОВІ ДАНІ

Тип данихВідомості з реєстру
Торгівельне найменування:Комбігама
Виробник:Фармстандарт-УфаВІТА, ВАТ, м.Уфа, Російська Федерація
Форма випуску: По 2 мл розчину для ін’єкцій в ампулі.По 5 ампул у блістері. По 1 або 2 блістери в пачці з картону.
Реєстраційне посвідчення:№ UA/12625/01/01 від 25.12.2012. Наказ № 149 від 26.02.2014
Міжнародне непатентоване найменування:Vitamin B1 in combination with vitamin B6 and/or vitamin B12
Умови відпуску:Без рецепту.
Склад:

діючі речовини: 1 ампула містить тіаміну гідрохлориду 100 мг, піридоксину гідрохлориду 100 мг, ціанокобаламіну 1 мг, лідокаїну гідрохлориду 20 мг;допоміжні речовини: спирт бензиловий, натрію триполіфосфат, калію гексаціаноферат, натрію гідроксид, вода для ін’єкцій.

Фармакотерапевтична група:Препарати вітаміну В1 у комбінації з вітаміном В6 та/або В12
Код АТС:A11DB - Вітамін в1 у поєднанні з вітаміном в6 і/або в12
Реклама
Камера-таблетка для виявлення раку товстої кишки
Управління санітарного нагляду за якістю харчових ...
У США ліквідували мережі з поширенню наркотиків, які можуть спричинити сексуальну агресію на побаченнях
Підставка для напоїв з детекторною смужкою дозволи...
Реклама
Атрофічний гастрит
Причини розвитку атрофічного гастритуСтадії розвит...
Бактеріальний синусит
Бактеріальний синусит — симптоми, причини та факто...
Реклама
Як правильно приймати вітаміни, щоб вони ефективно засвоїлися
Вітаміни відіграють важливу роль у підтримці здоро...
Карієс викликає зубну інфекцію, яка може призвести до сепсису: стоматологи
Неправильне лікування зубної інфекції може призвес...
Реклама