Консервант Крови Цфда-1 инструкция по применению

Консервант Крови Цфда-1 фото, инструкция
Внешний вид упаковки лекарственного средства может отличаться от изображения на сайте.
Дозировка:
Консервант Крови Цфда-1 раствор по 21 мл (объемом 150 мл) в конт.
Производитель:
Регистрация:
№ UA/8871/01/01 от 26.08.2008. Приказ № 491 от 26.08.2008
Фарм. группа:
Редакторская группа
Проверено
Stadnik-Anna
Анна Стадник Добавлено: 03.03.2020
Фото аватара
Юлия Жарикова Обновлено: 03.03.2020
Инструкция предоставлена гос. реестром мед. препаратов Украины

Официальная инструкция

Состав:

діючі речовини: 100 мл розчину містять цитрату натрію дигідрату 2,630 г, кислоти лимонної моногідрату 0,327 г, натрію дигідрофосфату моногідрату 0,222г, глюкози моногідрату 3,190 г, аденіну 0,0275г;допоміжна речовина: вода для ін'єкцій.Лікарська форма. Розчин.Фармакотерапевтична група. Допоміжні засоби для гемотрансфузій. Код АТС V07А С.Клінічні характеристики.Показання. Для консервації та зберігання донорської крові.

Производитель:

Равимед, ЗАО, Польша

Фармакотерапевтическая группа:

Вспомогательные вещества.

Противопоказания:

Не відомі. Спосіб застосування та дози. Застосовувати згідно з інструкцією для заготовлення та зберігання донорської крові заводу-виробника:перевірити герметичність контейнера (пошкоджений – не використовувати). Розчин повинен бути прозорим;покласти контейнер на ваги нижче плеча донора;накласти манжету апарата для вимірювання тиску на руку донора, провести дезінфекційну обробку місця відбору крові;зняти протектор голки, провести венепункцію, почати відбір крові, відпустити манжету;під час відбору крові обережно перемішувати кров у контейнері;провести відбір необхідної кількості крові;дібрати зразки для тестів, вийняти голку, забезпечити місце венепункції;10 разів перевернути контейнер догори дном;витиснути кров з донорської трубки, перемішати та дозволити крові повернутись у донорську трубку;перевірити герметичність контейнера;закрити донорську трубку алюмінієвим кільцем;зберігати контейнер з відібраною кров'ю при температурі від 4 °С до 6 °С.Побічні реакції. Консервант крові ЦФДА-1 є фізіологічно сумісним з донорською кров’ю і сам по собі побічної дії не чинить. Передозування. Не виявлене.Застосування у період вагітності або годування груддю.Дані відсутні.Діти.Дані відсутні.

Особенности применения:

Застосовувати тільки як консервант донорської крові.Утилізацію усіх невикористаних препаратів або відходів необхідно проводити згідно з національними вимогами.

Способность влиять на скорость реакции при управлении автотранспортом:

Препарат є фізіологічно сумісним з донорською кров’ю і сам по собі не чинить впливу на швидкість психомоторних реакцій. Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій. Не можна додавати інші лікарські засоби при зберіганні крові в консерванті.Фармакологічні властивості. Фармакодинаміка. Препарат зв'язує іони кальцію і тим самим перешкоджає згортанню крові в умовах іп vitrо.Фармакокінетика. Не вивчалась. Фармацевтичні характеристики:основні фізико-хімічні властивості: прозора, безбарвна або ледь жовтувата рідина.Несумісність.Не можна додавати інші лікарські засоби при зберіганні крові в консерванті.

Срок годности:

3 роки.

Условия хранения:

Зберігати при температурі не вище 25 °С.Упаковка. Одинарні, подвійні, потрійні та четверні контейнери об’ємом 150 мл, 250 мл, 300 мл, 350 мл, 450 мл, які містять 21 мл, 35 мл, 42 мл, 49 мл, 63 мл препарату відповідно.Категорія відпуску. За рецептом.Препарат відпускається для клінічних закладів та станцій переливання крові.Виробник.Равімед.

Категория отпуска:

Без рецепта.

Дополнительно:

МісцезнаходженняПольща. Лайскі, вул. Польна 54.Poland. LAYSKI, ul. Polna, 54.
Медицинское предостережение
Дата добавления: 03.03.2020
Приведенная научная информация является обобщающей, основана на официально утвержденной инструкции по применению и не может быть использована для принятия решения о возможности применения конкретного лекарственного препарата.
Перевод инструкции на русский язык выполнен редакторской командой medpravda.ua

Дополнительные данные

МНН:
Фарм. группа:
Код АТХ V07AC:

Тип данныхСведения из реестра
Торговое наименование:Консервант Крови Цфда-1
Производитель:Равимед, ЗАО, Польша
Регистрационное удостоверение:№ UA/8871/01/01 от 26.08.2008. Приказ № 491 от 26.08.2008
МНН:Combined drugs
Условия отпуска:Без рецепта.
Состав:

діючі речовини: 100 мл розчину містять цитрату натрію дигідрату 2,630 г, кислоти лимонної моногідрату 0,327 г, натрію дигідрофосфату моногідрату 0,222г, глюкози моногідрату 3,190 г, аденіну 0,0275г;допоміжна речовина: вода для ін'єкцій.Лікарська форма. Розчин.Фармакотерапевтична група. Допоміжні засоби для гемотрансфузій. Код АТС V07А С.Клінічні характеристики.Показання. Для консервації та зберігання донорської крові.

Фармакологическая группа:Вспомогательные вещества.
Код АТХ:V07AC - Вспомогательные средства для гемотрансфузии
Реклама
Найдены ферменты для получения универсальной группы крови
Простой метод переливания крови из одной группы в ...
Для устранения паралича будут проводить трансплантацию клеток
Впервые в мире польские хирурги в сотрудничестве с...
Реклама
Антибиотики при бронхите
Антибиотик при бронхите — действенный способ актив...
Можно ли умереть от ОРВИ
В большинстве случаев ОРВИ не опасны для жизни. Но...
Реклама
Диетолог перечислил 4 ошибки, которые не дают похудеть 
Считается, что неправильное питание и недостаточна...
Офтальмолог объяснил, помогут ли антибиотики вылечить конъюнктивит
Заболевания глаз, вызванные изменением климата и з...
Реклама