Консервант Крові Цфда-1 інструкція по застосуванню

Консервант Крові Цфда-1 фото, инструкция
Зовнішній вигляд упаковки лікарського засобу може відрізнятися від зображення на сайті.
Дозування:
Консервант Крові Цфда-1 розчин по 21 мл (об'ємом 150 мл) у конт.
Виробник:
Реєстрація:
№ UA/8871/01/01 від 26.08.2008. Наказ № 491 від 26.08.2008
Фарм. група:
Редакторска група
Перевірено
Stadnik-Anna
Ганна Стаднік Додано: 03.03.2020
Avatar photo
Юлія Жарікова Оновлено: 03.03.2020
Інструкція надана держ. реєстром мед. препаратів України

ОФІЦІЙНА ІНСТРУКЦІЯ

Склад:

діючі речовини: 100 мл розчину містять цитрату натрію дигідрату 2,630 г, кислоти лимонної моногідрату 0,327 г, натрію дигідрофосфату моногідрату 0,222г, глюкози моногідрату 3,190 г, аденіну 0,0275г;допоміжна речовина: вода для ін'єкцій.Лікарська форма. Розчин.Фармакотерапевтична група. Допоміжні засоби для гемотрансфузій. Код АТС V07А С.Клінічні характеристики.Показання. Для консервації та зберігання донорської крові.

Виробник:

Равімед, ЗАТ, Польща

Фармакотерапевтична група:

Допоміжні речовини

Протипоказання:

Не відомі. Спосіб застосування та дози. Застосовувати згідно з інструкцією для заготовлення та зберігання донорської крові заводу-виробника:перевірити герметичність контейнера (пошкоджений – не використовувати). Розчин повинен бути прозорим;покласти контейнер на ваги нижче плеча донора;накласти манжету апарата для вимірювання тиску на руку донора, провести дезінфекційну обробку місця відбору крові;зняти протектор голки, провести венепункцію, почати відбір крові, відпустити манжету;під час відбору крові обережно перемішувати кров у контейнері;провести відбір необхідної кількості крові;дібрати зразки для тестів, вийняти голку, забезпечити місце венепункції;10 разів перевернути контейнер догори дном;витиснути кров з донорської трубки, перемішати та дозволити крові повернутись у донорську трубку;перевірити герметичність контейнера;закрити донорську трубку алюмінієвим кільцем;зберігати контейнер з відібраною кров'ю при температурі від 4 °С до 6 °С.Побічні реакції. Консервант крові ЦФДА-1 є фізіологічно сумісним з донорською кров’ю і сам по собі побічної дії не чинить. Передозування. Не виявлене.Застосування у період вагітності або годування груддю.Дані відсутні.Діти.Дані відсутні.

Особливості застосування:

Застосовувати тільки як консервант донорської крові.Утилізацію усіх невикористаних препаратів або відходів необхідно проводити згідно з національними вимогами.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом:

Препарат є фізіологічно сумісним з донорською кров’ю і сам по собі не чинить впливу на швидкість психомоторних реакцій. Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій. Не можна додавати інші лікарські засоби при зберіганні крові в консерванті.Фармакологічні властивості. Фармакодинаміка. Препарат зв'язує іони кальцію і тим самим перешкоджає згортанню крові в умовах іп vitrо.Фармакокінетика. Не вивчалась. Фармацевтичні характеристики:основні фізико-хімічні властивості: прозора, безбарвна або ледь жовтувата рідина.Несумісність.Не можна додавати інші лікарські засоби при зберіганні крові в консерванті.

Термін придатності:

3 роки.

Умови зберігання:

Зберігати при температурі не вище 25 °С.Упаковка. Одинарні, подвійні, потрійні та четверні контейнери об’ємом 150 мл, 250 мл, 300 мл, 350 мл, 450 мл, які містять 21 мл, 35 мл, 42 мл, 49 мл, 63 мл препарату відповідно.Категорія відпуску. За рецептом.Препарат відпускається для клінічних закладів та станцій переливання крові.Виробник.Равімед.

Категорія відпуску:

Без рецепту.

Додатково:

МісцезнаходженняПольща. Лайскі, вул. Польна 54.Poland. LAYSKI, ul. Polna, 54.
Медичне застереження
Дата додавання: 03.03.2020
Наведена наукова інформація є узагальнюючою, заснована на офіційно затвердженій інструкції по застосуванню і не може бути використана для прийняття рішення про можливість застосування конкретного лікарського препарату.

ДОДАТКОВІ ДАНІ

МНН:
Фарм. група:
Код АТХ V07AC:

Тип данихВідомості з реєстру
Торгівельне найменування:Консервант Крові Цфда-1
Виробник:Равімед, ЗАТ, Польща
Реєстраційне посвідчення:№ UA/8871/01/01 від 26.08.2008. Наказ № 491 від 26.08.2008
Міжнародне непатентоване найменування:Combined drugs
Умови відпуску:Без рецепту.
Склад:

діючі речовини: 100 мл розчину містять цитрату натрію дигідрату 2,630 г, кислоти лимонної моногідрату 0,327 г, натрію дигідрофосфату моногідрату 0,222г, глюкози моногідрату 3,190 г, аденіну 0,0275г;допоміжна речовина: вода для ін'єкцій.Лікарська форма. Розчин.Фармакотерапевтична група. Допоміжні засоби для гемотрансфузій. Код АТС V07А С.Клінічні характеристики.Показання. Для консервації та зберігання донорської крові.

Фармакотерапевтична група:Допоміжні речовини
Код АТС:V07AC - Допоміжні засоби для гемотрансфузії
Реклама
Ущелина хребта діагностується у кожного десятого
Тиждень Spina Bifida у Великобританії був присвяче...
Знайдено ферменти для отримання універсальної групи крові
Простий метод переливання крові з однієї групи в і...
Реклама
Лікування бронхіту без антибіотиків
Як вилікувати бронхіт без антибіотиківПоширені пит...
Антибіотики при бронхіті
Антибіотик при бронхіті — дієвий спосіб активної д...
Реклама
Чому банани слід включати у свій щоденний раціон
Банані не лише смачні, а й корисні. Вони багаті на...
Вино може запобігти розвитку інсульту: лікар
За даними Всесвітньої організації боротьби з інсул...
Реклама