Кортомицетин инструкция по применению

Кортомицетин фото, инструкция
Внешний вид упаковки лекарственного средства может отличаться от изображения на сайте.
Дозировка:
Кортомицетин мазь по 15 г в тубах
Производитель:
Регистрация:
№ UA/5241/01/01 от 26.10.2011. Приказ № 700 от 26.10.2011
Фарм. группа:
Редакторская группа
Проверено
Фото аватара
Юлия Жарикова Добавлено: 03.03.2020
Фото аватара
Юлия Жарикова Обновлено: 03.03.2020
Инструкция предоставлена гос. реестром мед. препаратов Украины

Официальная инструкция

Состав:

діючі речовини: гідрокортизону ацетат, левоміцетин;1 г мазі містить гідрокортизону ацетату 5 мг, левоміцетину (хлорамфеніколу) 2 мг;допоміжні речовини: ланолін, олія мінеральна, парафін білий м’який, сорбітанолеат, кислота стеаринова, вода очищена.

Производитель:

Нижфарм, АО

Фармакотерапевтическая группа:

Дерматологічні засоби. Кортикостероїди, комбінації з антибіотиками.

Показания к применению:

Запальні та алергічні захворювання шкіри, ускладнені мікробною інфекцією, чутливої до дії хлорамфеніколу: мікробна екзема, атопічний дерматит, дифузний нейродерміт, алергічний дерматит, псоріаз, піодермія.

Противопоказания:

Індивідуальна підвищена чутливість до компонентів препарату. Пошкодження шкіри, викликані бактеріальними інфекціями (наприклад, туберкульозні ураження), вірусними інфекціями (наприклад, вітряна віспа, простий герпес, оперізувальний герпес, бородавка звичайна, бородавка плоска, кондилома, контагіозний молюск); інфекції, спричинені грибками та дріжджами;побічні реакції, викликані кортикостероїдами (наприклад, періоральний дерматит, стриї);вульгарні вугри, розацеа;новоутворення шкіри;поствакцинальний період.

Применение в период беременности или кормления грудью:

Не застосовують.

Способность влиять на скорость реакции при управлении автотранспортом:

Не впливає.

Дети:

Не застосовують дітям до 2 років (при свербежі в області ануса – до 12 років).

Способ применения и дозы:

Дорослим та дітям старше 2 років мазь наносити тонким шаром на уражені ділянки шкіри 2-3 рази на добу, добова доза (залежно від площі ураження) становить від 2 до 30 г мазі. При застосуванні оклюзійної пов’язки препарат наносити 1 раз на добу з відповідним зменшенням добової дози. Курс лікування залежить від характеру захворювання та ефективності терапії. Зазвичай курс лікування становить 7-10 днів. Термін лікування можна продовжувати до 30 днів за призначенням лікаря. При лікуванні дітей дотримуватися звичайного дозування. Пацієнтам літнього віку слід застосовувати мінімальну дозу та курс лікування.

Передозировка:

При тривалому застосуванні на великих ділянках шкіри можливі прояви системної дії гідрокортизону та левоміцетину: гірсутизм, вугрі, порушення менструального циклу, остеопороз, симптомокомплекс Іценко-Кушинга, психічні розлади, загострення виразкової хвороби шлунка та дванадцятипалої кишки, геморагічний панкреатит, диспепсичні явища (нудота, блювання, рідкі випорожнення), подразнення слизових оболонок, висипи на шкірі, пригнічення кровотворної системи.Лікування симптоматичне.

Побочные действия:

Рідко (> 1/10 000, < 1/1000)Порушення з боку шкіри та підшкірної клітковини:дерматит, екзема, контактний дерматит;атрофія шкіри, часто незворотна, що супроводжується потоншенням епідермісу, телеангіектазіями, пурпурою та стриями;депігментація, гіпертрихоз;розацеаподібний та періоральний дерматит, що супроводжується або не супроводжується атрофією шкіри.пригнічення росту епідермісу, відчуття печіння, свербіж, подразнення, висипання, сухість шкіри, мацерація шкіри.Ендокринні порушення: адренокортикальна супресія.Порушення з боку імунної системи: ангіоневротичний набряк, розвиток вторинних грибкових інфекцій, підвищення резистентності штамів бактерій.Дуже рідко (< 1/10 000, включаючи окремі повідомлення)Порушення з боку імунної системи: реакція гіперчутливості.У разі появи будь-яких небажаних явищ необхідно звернутися до лікаря.

Лекарственное взаимодействие:

При місцевому застосуванні за призначенням у рекомендованих дозах взаємодії не виявлено. Не рекомендується застосовувати два або більше лікарських засоба для місцевого застосування одночасно у зв’язку з можливими змінами концентрації діючих речовин у місці нанесення препаратів або почервоніння шкіри.У період лікування не рекомендується проведення вакцинації.

Срок годности:

2 роки. Не застосовувати після закінчення терміну придатності, зазначеного на упаковці.

Условия хранения:

Зберігати при температурі не вище 25 ºС.Зберігати у недоступному для дітей місці.

Форма выпуска / упаковка:

По 15 г у тубі, по 1 тубі у картонній пачці.

Категория отпуска:

Без рецепта.

Дополнительно:

Особливі застереженняСистемні побічні реакції при місцевому застосуванні кортикостероїдів у дорослих виникають надзвичайно рідко, але можуть бути серйозними. Особливо це стосується адренокортикальної супресії при тривалому застосуванні препарату.Ризик системних ефектів підвищується у наступних випадках:застосування з використанням оклюзійної пов’язки;застосування на великих ділянках шкіри;довготривале лікування.Ризик розвитку місцевих побічних реакцій збільшується зі зростанням сили дії препарату та тривалості лікування. Застосування із використанням оклюзійної пов’язки підвищує цей ризик. Не застосовувати на шкіру обличчя. З обережністю слід наносити препарат на геніталії та волосисту частину голови, шкіра яких найбільш чутлива до кортикостероїдів.Не наносити мазь на повіки через можливість потрапляння на кон’юнктиву і підвищений ризик розвитку звичайної глаукоми або субкапсулярної катаракти. Не допускати потрапляння мазі в очі.Не можна допускати безконтрольне лікування препаратом в педіатричній практиці, застосовувати тільки за призначенням лікаря. При лікування дітей не застосовувати оклюзійні пов’язки. Пригнічення кори надниркових залоз може швидко розвинутись у дітей. Може також пригнічуватись продукція гормона росту. У разі, якщо необхідне довгострокове лікування, бажано регулярно контролювати зріст та масу тіла дитини, а також визначати рівні кортизолу у плазмі крові.
Медицинское предостережение
Дата добавления: 03.03.2020
Приведенная научная информация является обобщающей, основана на официально утвержденной инструкции по применению и не может быть использована для принятия решения о возможности применения конкретного лекарственного препарата.
Перевод инструкции на русский язык выполнен редакторской командой medpravda.ua

Дополнительные данные

МНН:
Фарм. группа:
Код АТХ D07CA01:

Тип данныхСведения из реестра
Торговое наименование:Кортомицетин
Производитель:Нижфарм, АО
Форма выпуска:По 15 г у тубі, по 1 тубі у картонній пачці.
Регистрационное удостоверение:№ UA/5241/01/01 от 26.10.2011. Приказ № 700 от 26.10.2011
МНН:Hydrocortisone and antibiotics
Условия отпуска:Без рецепта.
Состав:

діючі речовини: гідрокортизону ацетат, левоміцетин;1 г мазі містить гідрокортизону ацетату 5 мг, левоміцетину (хлорамфеніколу) 2 мг;допоміжні речовини: ланолін, олія мінеральна, парафін білий м’який, сорбітанолеат, кислота стеаринова, вода очищена.

Фармакологическая группа:Дерматологічні засоби. Кортикостероїди, комбінації з антибіотиками.
Код АТХ:D07CA01 - Гидрокортизон и антибиотики
Реклама
Найдены ферменты для получения универсальной группы крови
Простой метод переливания крови из одной группы в ...
Для устранения паралича будут проводить трансплантацию клеток
Впервые в мире польские хирурги в сотрудничестве с...
Реклама
Лечение бронхита без антибиотиков
Как вылечить бронхит без антибиотиковРаспространён...
Антибиотики при бронхите
Антибиотик при бронхите — действенный способ актив...
Реклама
Как заранее диагностировать инфаркт миокарда
Инфаркт миокарда (ИМ) происходит, когда кровоток к...
Как бессонница отражается на темпе ходьбы: исследование
Шаркающая походка характерна для пожилых людей с н...
Реклама