Кверцетин инструкция по применению

Кверцетин фото, инструкция
Внешний вид упаковки лекарственного средства может отличаться от изображения на сайте.
Дозировка:
Кверцетин гранулы, 0,04 г/1 г по 1 г в пак.
Производитель:
Регистрация:
№ UA/0119/01/01 от 23.08.2013. Приказ № 752 от 23.08.2013
Фарм. группа:
Редакторская группа
Проверено
Stadnik-Anna
Анна Стадник Добавлено: 03.03.2020
Фото аватара
Юлия Жарикова Обновлено: 03.03.2020
Инструкция предоставлена гос. реестром мед. препаратов Украины

Официальная инструкция

Состав:

діюча речовина: 1 г препарату містить кверцетину (у перерахуванні на 100 % суху речовину) – 0,04 г;допоміжні речовини: пектин яблучний, глюкози моногідрат, цукор.Лікарська форма. Гранули.Гранули жовтого з зеленуватим відтінком кольору.

Производитель:

Борщаговский ХФЗ, НПЦ, ПАО

Фармакотерапевтическая группа:

Ангиопротекторы. Другие капилляростабилизирующие средства.

Надлежащие меры безопасности при применении:

Оскільки до складу препарату входить сахароза та глюкоза, пацієнтам зі спадковою непереносимістю фруктози, глюкози-галактози, сахарози-ізомальтози препарат не слід застосовувати.Кверцетин слід з обережністю застосовувати пацієнтам, які користуються зубними протезами, що знімаються.Препарат слід з обережністю застосовувати пацієнтам хворим на цукровий діабет.Особливі застереження.

Применение в период беременности или кормления грудью:

Не рекомендується застосовувати препарат у період вагітності або годування груддю. При необхідності призначення препарату годування груддю на період лікування слід припинити.

Способность влиять на скорость реакции при управлении автотранспортом:

Не впливає.

Дети:

Досвіду застосування кверцетину дітям віком до 12 років немає, тому не рекомендується застосовувати препарат цій віковій групі.Спосіб застосування та дози. Гранули кверцетину призначати як для місцевого, так і для внутрішнього застосування дорослим та дітям віком від 12 років.Для місцевого застосування: 2 г  гранул кверцетину розчинити у 10 мл води температурою 45-50 ºC, настоювати до утворення однорідної в’язкої маси (гелю). Для внутрішнього застосування: 1 г (1/2 чайної ложки) гранул кверцетину розчинити у 100 мл теплої води. При пародонтозі та ерозивно-виразкових захворюваннях слизової оболонки ротової порожнини щодня робити одну аплікацію гелем, який попередньо наносити на стерильну серветку. У комплексній терапії гнійно-запальних захворювань м’яких тканин кверцетин призначати місцево та  внутрішньо у вказаних дозах: місцево – аплікації гелем з 2 г гранул кверцетину 2 рази на добу, внутрішньо – по 1 г (1/2 чайної ложки) гранул препарату 2 рази на добу.Для профілактики та лікування місцевих уражень при променевій хворобі препарат призначати: місцево – аплікації гелем наносити на ушкоджені ділянки тіла 2-3 рази на добу; внутрішньо – по 1 г гранул кверцетину 3-4 рази на добу за 30 хвилин до прийому їжі.Пацієнтам, які проживають у зонах, забруднених радіонуклідами, кверцетин призначати внутрішньо по 1 г (1/2 чайної ложки) гранул 2 рази на добу за 30 хвилин до прийому їжі. У комплексному лікуванні нейрорефлекторних проявів остеохондрозу хребта, хронічного гломерулонефриту, ішемічної хвороби серця, а також для запобігання ульцерогенній дії нестероїдних протизапальних засобів препарат призначати внутрішньо у дозі 1 г 3 рази на добу. При сумісному застосуванні з нестероїдними протизапальними засобами дорослим застосовувати кверцетин внутрішньо у дозі 2 г 3 рази на добу.При нейроциркуляторній дистонії препарат призначати внутрішньо по 2 г гранул кверцетину 2 рази на добу впродовж місяця.У комплексне лікування клімактеричного, вертебрально-больового синдрому включити прийом гранул кверцетину внутрішньо по 1 г 3 рази на добу. Термін лікування становить 6 місяців.

Передозировка:

Інформація щодо передозування кверцетином не надходила. Можливе посилення проявів побічних реакцій.Лікування симптоматичне.Побічні ефекти. Можуть виникати: головний біль, відчуття поколювання в кінцівках, нудота, реакції гіперчутливості, включаючи висипання, свербіж.Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій. При застосуванні кверцетину: з препаратами кислоти аскорбінової спостерігається сумація ефектів;з нестероїдними протизапальними засобами посилюється протизапальна дія останніх при зниженні ульцерогенної дії;з дигоксином підвищується максимальна концентрація у сироватці крові та загальна площа під кривою концентрація-час дигоксину; з циклоспорином підвищується біодоступність та концентрація у крові циклоспорину; з паклітакселом – вплив на метаболізм останнього; з верапамілом підвищується біодоступність останнього; з тамоксифеном підвищується біодоступність, знижується метаболізм та виведення останнього.

Срок годности:

4 роки.Умови зберігання. В оригінальній упаковці при температурі не вище 25 °С.У недоступному для дітей місці. Упаковка. По 1 г або 2 г у пакетах; по 1 г або 2 г у пакетах, по 20 пакетів у пачці.Категорія відпуску. Без рецепта.

Категория отпуска:

Без рецепта.
Медицинское предостережение
Дата добавления: 03.03.2020
Приведенная научная информация является обобщающей, основана на официально утвержденной инструкции по применению и не может быть использована для принятия решения о возможности применения конкретного лекарственного препарата.
Перевод инструкции на русский язык выполнен редакторской командой medpravda.ua

Дополнительные данные

МНН:
Фарм. группа:
Код АТХ :

Тип данныхСведения из реестра
Торговое наименование:Кверцетин
Производитель:Борщаговский ХФЗ, НПЦ, ПАО
Регистрационное удостоверение:№ UA/0119/01/01 от 23.08.2013. Приказ № 752 от 23.08.2013
МНН:Quercetin
Условия отпуска:Без рецепта.
Состав:

діюча речовина: 1 г препарату містить кверцетину (у перерахуванні на 100 % суху речовину) – 0,04 г;допоміжні речовини: пектин яблучний, глюкози моногідрат, цукор.Лікарська форма. Гранули.Гранули жовтого з зеленуватим відтінком кольору.

Фармакологическая группа:Ангиопротекторы. Другие капилляростабилизирующие средства.
Реклама
Расщелина позвоночника диагностируется у каждого десятого
Неделя Spina Bifida в Великобритании была посвящен...
Найдены ферменты для получения универсальной группы крови
Простой метод переливания крови из одной группы в ...
Реклама
Лечение бронхита без антибиотиков
Как вылечить бронхит без антибиотиковРаспространён...
Антибиотики при бронхите
Антибиотик при бронхите — действенный способ актив...
Реклама
Как без лекарств быстро и эффективно вылечить кашель
Для лечения кашля врачи рекомендуют пить много теп...
Специалисты назвали главные причины, из-за которых распадаются семейные пары
Согласно статистике, среднее количество разводов в...
Реклама