Кверцетин інструкція по застосуванню

Кверцетин фото, инструкция
Зовнішній вигляд упаковки лікарського засобу може відрізнятися від зображення на сайті.
Дозування:
Кверцетин гранули, 0,04 г/1 г по 1 г у пак.
Виробник:
Реєстрація:
№ UA/0119/01/01 від 23.08.2013. Наказ № 752 від 23.08.2013
Фарм. група:
Редакторска група
Перевірено
Stadnik-Anna
Ганна Стаднік Додано: 03.03.2020
Avatar photo
Юлія Жарікова Оновлено: 03.03.2020
Інструкція надана держ. реєстром мед. препаратів України

ОФІЦІЙНА ІНСТРУКЦІЯ

Склад:

діюча речовина: 1 г препарату містить кверцетину (у перерахуванні на 100 % суху речовину) – 0,04 г;допоміжні речовини: пектин яблучний, глюкози моногідрат, цукор.Лікарська форма. Гранули.Гранули жовтого з зеленуватим відтінком кольору.

Виробник:

Борщагівський ХФЗ, НВЦ, ПАТ

Фармакотерапевтична група:

Ангіопротектори. Інші капіляростабілізуючі засоби.

Належні заходи безпеки при застосуванні:

Оскільки до складу препарату входить сахароза та глюкоза, пацієнтам зі спадковою непереносимістю фруктози, глюкози-галактози, сахарози-ізомальтози препарат не слід застосовувати.Кверцетин слід з обережністю застосовувати пацієнтам, які користуються зубними протезами, що знімаються.Препарат слід з обережністю застосовувати пацієнтам хворим на цукровий діабет.Особливі застереження.

Застосування в період вагітності або годування груддю:

Не рекомендується застосовувати препарат у період вагітності або годування груддю. При необхідності призначення препарату годування груддю на період лікування слід припинити.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом:

Не впливає.

Діти:

Досвіду застосування кверцетину дітям віком до 12 років немає, тому не рекомендується застосовувати препарат цій віковій групі.Спосіб застосування та дози. Гранули кверцетину призначати як для місцевого, так і для внутрішнього застосування дорослим та дітям віком від 12 років.Для місцевого застосування: 2 г  гранул кверцетину розчинити у 10 мл води температурою 45-50 ºC, настоювати до утворення однорідної в’язкої маси (гелю). Для внутрішнього застосування: 1 г (1/2 чайної ложки) гранул кверцетину розчинити у 100 мл теплої води. При пародонтозі та ерозивно-виразкових захворюваннях слизової оболонки ротової порожнини щодня робити одну аплікацію гелем, який попередньо наносити на стерильну серветку. У комплексній терапії гнійно-запальних захворювань м’яких тканин кверцетин призначати місцево та  внутрішньо у вказаних дозах: місцево – аплікації гелем з 2 г гранул кверцетину 2 рази на добу, внутрішньо – по 1 г (1/2 чайної ложки) гранул препарату 2 рази на добу.Для профілактики та лікування місцевих уражень при променевій хворобі препарат призначати: місцево – аплікації гелем наносити на ушкоджені ділянки тіла 2-3 рази на добу; внутрішньо – по 1 г гранул кверцетину 3-4 рази на добу за 30 хвилин до прийому їжі.Пацієнтам, які проживають у зонах, забруднених радіонуклідами, кверцетин призначати внутрішньо по 1 г (1/2 чайної ложки) гранул 2 рази на добу за 30 хвилин до прийому їжі. У комплексному лікуванні нейрорефлекторних проявів остеохондрозу хребта, хронічного гломерулонефриту, ішемічної хвороби серця, а також для запобігання ульцерогенній дії нестероїдних протизапальних засобів препарат призначати внутрішньо у дозі 1 г 3 рази на добу. При сумісному застосуванні з нестероїдними протизапальними засобами дорослим застосовувати кверцетин внутрішньо у дозі 2 г 3 рази на добу.При нейроциркуляторній дистонії препарат призначати внутрішньо по 2 г гранул кверцетину 2 рази на добу впродовж місяця.У комплексне лікування клімактеричного, вертебрально-больового синдрому включити прийом гранул кверцетину внутрішньо по 1 г 3 рази на добу. Термін лікування становить 6 місяців.

Передозування:

Інформація щодо передозування кверцетином не надходила. Можливе посилення проявів побічних реакцій.Лікування симптоматичне.Побічні ефекти. Можуть виникати: головний біль, відчуття поколювання в кінцівках, нудота, реакції гіперчутливості, включаючи висипання, свербіж.Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій. При застосуванні кверцетину: з препаратами кислоти аскорбінової спостерігається сумація ефектів;з нестероїдними протизапальними засобами посилюється протизапальна дія останніх при зниженні ульцерогенної дії;з дигоксином підвищується максимальна концентрація у сироватці крові та загальна площа під кривою концентрація-час дигоксину; з циклоспорином підвищується біодоступність та концентрація у крові циклоспорину; з паклітакселом – вплив на метаболізм останнього; з верапамілом підвищується біодоступність останнього; з тамоксифеном підвищується біодоступність, знижується метаболізм та виведення останнього.

Термін придатності:

4 роки.Умови зберігання. В оригінальній упаковці при температурі не вище 25 °С.У недоступному для дітей місці. Упаковка. По 1 г або 2 г у пакетах; по 1 г або 2 г у пакетах, по 20 пакетів у пачці.Категорія відпуску. Без рецепта.

Категорія відпуску:

Без рецепту.
Медичне застереження
Дата додавання: 03.03.2020
Наведена наукова інформація є узагальнюючою, заснована на офіційно затвердженій інструкції по застосуванню і не може бути використана для прийняття рішення про можливість застосування конкретного лікарського препарату.

ДОДАТКОВІ ДАНІ

МНН:
Фарм. група:
Код АТХ :

Тип данихВідомості з реєстру
Торгівельне найменування:Кверцетин
Виробник:Борщагівський ХФЗ, НВЦ, ПАТ
Реєстраційне посвідчення:№ UA/0119/01/01 від 23.08.2013. Наказ № 752 від 23.08.2013
Міжнародне непатентоване найменування:Quercetin
Умови відпуску:Без рецепту.
Склад:

діюча речовина: 1 г препарату містить кверцетину (у перерахуванні на 100 % суху речовину) – 0,04 г;допоміжні речовини: пектин яблучний, глюкози моногідрат, цукор.Лікарська форма. Гранули.Гранули жовтого з зеленуватим відтінком кольору.

Фармакотерапевтична група:Ангіопротектори. Інші капіляростабілізуючі засоби.
Реклама
Ущелина хребта діагностується у кожного десятого
Тиждень Spina Bifida у Великобританії був присвяче...
Знайдено ферменти для отримання універсальної групи крові
Простий метод переливання крові з однієї групи в і...
Реклама
Лікування бронхіту без антибіотиків
Як вилікувати бронхіт без антибіотиківПоширені пит...
Антибіотики при бронхіті
Антибіотик при бронхіті — дієвий спосіб активної д...
Реклама
Як без ліків швидко та ефективно вилікувати кашель
Для лікування кашлю лікарі рекомендують пити багат...
Фахівці назвали головні причини, через які розпадаються сімейні пари
Згідно зі статистикою, середня кількість розлучень...
Реклама