Миаксил инструкция по применению

Миаксил фото, инструкция
Внешний вид упаковки лекарственного средства может отличаться от изображения на сайте.
Дозировка:
Миаксил раствор д/ин. по 1 мл в амп. №5
Производитель:
Регистрация:
№ UA/14047/01/01 от 17.11.2014. Приказ № 846 от 17.11.2014
Фарм. группа:
Редакторская группа
Проверено
Stadnik-Anna
Анна Стадник Добавлено: 03.03.2020
Фото аватара
Юлия Жарикова Обновлено: 23.03.2022
Инструкция предоставлена гос. реестром мед. препаратов Украины

Официальная инструкция

Состав:

діючі речовини: толперизону гідрохлорид, лідокаїну гідрохлорид;1 мл розчину містить 100 мг толперизону гідрохлориду і 2,5 мг лідокаїну гідрохлориду;допоміжні речовини: пропіленгліколь, метилпарагідроксибензоат (Е 218), кислота хлористоводнева розведена, вода для ін’єкцій.

Производитель:

Нико, ООО, г.Макеевка, Донецкая обл., Украина

Фармакотерапевтическая группа:

Сечогінні препарати. Нетіазидні діуретики з помірно вираженою активністю.

Фармакологические свойства:

Фармакодинаміка. Міаксил ‒ міорелаксант з центральним механізмом дії. Точний механізм дії невідомий. У результаті мембраностабілізуючої та місцевоанестезуючої дії перешкоджає проведенню збудження у первинних аферентних волокнах, блокуючи моно-і полісинаптичні рефлекси спинного мозку. Вторинний механізм дії полягає у блокуванні вивільнення трансмітера шляхом блокади надходження іонів кальцію у синапси. Знижує рефлекторну готовність у ретикулоспінальних шляхах стовбура мозку. Знижує підвищений тонус і ригідність м’язів, обумовлених децеребрацією тварин у ході експерименту.Підсилює периферичний кровообіг. Ця дія не пов’язана із впливом препарату на центральну нервову систему. Вона може бути обумовлена слабкою спазмолітичною та антиадренергічною дією толперизону.Фармакокінетика. Піддається інтенсивному метаболізму у печінці і нирках. Виводиться нирками, більше 99 % ‒ у вигляді метаболітів. Фармакологічна активність метаболітів невідома. При внутрішньовенному введенні період напіввиведення становить приблизно 1,5 год.

Показания к применению:

М’язова спастичність, включаючи постінсультну спастичність, у випадках, коли ін’єкційна форма є методом вибору.

Противопоказания:

Гіперчутливість до діючих або будь-якої з допоміжних речовин, а також до інших амідних місцевоанестезуючих засобів.Міастенія гравіс.

Особенности применения:

Ін’єкційну форму препарату не призначати дітям!Реакції гіперчутливостіУ ході постмаркетингового спостереження при застосуванні толперизону найбільш часто повідомлялося про побічні реакції гіперчутливості. Їх вираженість варіює від легких шкірних реакцій до тяжких системних реакцій, включаючи анафілактичний шок. Симптомами реакцій гіперчутливості можуть бути еритема, висип, кропив’янка, свербіж, ангіоневротичний набряк, тахікардія, артеріальна гіпотензія, задишка.У жінок з гіперчутливістю до інших препаратів або алергічними станами в анамнезі ризик реакції гіперчутливості при прийомі толперизону більш високий.Необхідно рекомендувати пацієнтам насторожено ставитись до можливих симптомів алергії. Пацієнти повинні бути інформовані про те, що при появі симптомів алергії слід припинити застосування толперизону і негайно звернутися за медичною допомогою.Після епізоду гіперчутливості до толперизону повторно призначати препарат не можна.Препарат містить лідокаїн, тому у разі відомої гіперчутливості до лідокаїну та інших амідних місцевоанестезуючих засобів Міаксил, розчин для ін’єкцій не слід застосовувати у зв’язку з можливістю розвитку перехресних алергічних реакцій.

Применение в период беременности или кормления грудью:

За даними досліджень на тваринах толперизон не чинить тератогенної дії.Застосування препарату у І триместрі вагітності протипоказане.Зважаючи на відсутність значущих клінічних даних, застосування препарату Міаксил у ІІ та ІІІ триместрах вагітності можливе, якщо, на думку лікаря, очікувана користь значною мірою перевищує потенційний ризик для плода/дитини.Оскільки невідомо, чи проникає толперизон у грудне молоко, застосування Міаксилу в період годування груддю протипоказане.

Способность влиять на скорость реакции при управлении автотранспортом:

Враховуючи можливість розвитку таких симптомів, як запаморочення, сонливість, порушення уваги, епілепсія, нечіткість зору, слід з обережністю застосовувати препарат при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами.

Дети:

Розчин для ін’єкцій Міаксил не застосовують дітям.

Способ применения и дозы:

Тільки для парентерального введення.Застосовувати тільки дорослим. Препарат вводити внутрішньом’язово по 100 мг двічі на день або у вигляді повільної внутрішньовенної ін’єкції по 100 мг 1 раз на день. Ін’єкційний розчин не можна застосовувати дітям.Тривалість лікування визначає лікар залежно від характеру перебігу захворювання та ефективності лікування.Порядок роботи з ампулою.1. Відокремити одну ампулу від блоку і струснути її, утримуючи за горлечко (Рис. 1). 2. Стиснути ампулу рукою (при цьому не повинно відбуватися витікання препарату) і обертальними рухами звернути і відокремити голівку (Рис. 2). 3. Через отвір, що утворився, негайно з’єднати шприц з ампулою (Рис. 3). 4. Перевернути ампулу і повільно втягнути в шприц її вміст (Рис. 4).5. Надіти голку на шприц.

Передозировка:

Дані щодо передозування Міаксилу обмежені. Міаксил має широкий терапевтичний індекс, за даними доза 600 мг, застосована внутрішньо дітям, не спричиняла серйозних симптомів передозування.Дратівливість спостерігалася тоді, коли дітям давали внутрішньо 300-600 мг на добу. У ході доклінічних досліджень гострої токсичності введення високих доз спричиняло атаксію, тоніко-клонічні судоми, утруднення і зупинку дихання.Для толперизону не існує специфічного антидоту. У разі передозування рекомендується симптоматичне та підтримуюче лікування.

Побочные действия:

Побічні реакції наведені за класами систем органів відповідно до Медичного словника регуляторної діяльності MedDRA з використанням визначень частоти MedDRA: дуже часто (≥ 1/10), часто (≥ 1/100,

Лекарственное взаимодействие:

Фармакокінетичні дослідження лікарських взаємодій з декстрометорфаном, субстратом СYР2D6, продемонстрували, що одночасне призначення толперизону підвищує концентрації в плазмі крові тих препаратів, які переважно метаболізуються цитохромом СYР2D6, зокрема концентрації тіоридазину, толтеродину, венлафаксину, атомоксетину, дезипраміну, декстрометорфану, метопрололу, небівололу, перфеназину.Дослідження in vitro в мікросомах печінки і гепатоцитах людини значущого інгібування або індукції інших ізоферментів СYР (СYР2В6, СYР2С8, СYР2С9, СYР2С19, СYР1А2, СYРЗА4) не виявили.Очікується, що при одночасному застосуванні з іншими субстратами СYР2D6 та/або іншими препаратами експозиція толперизону зростати не буде, що обумовлено різноманітністю шляхів метаболізму толперизону.Хоча толперизон є препаратом з центральним механізмом дії, ймовірність розвитку седативного ефекту при його застосуванні мала. Уразі одночасного призначення з іншими міорелаксантами з центральним механізмом дії необхідно розглянути питання про зниження дози толперизону.Толперизон потенціює ефект ніфлумінової кислоти, тому при одночасному застосуванні з толперизоном дозу ніфлумінової кислоти, як і інших нестероїдних протизапальних препаратів, доцільно зменшити.

Срок годности:

2 роки.

Условия хранения:

Зберігати в оригінальній упаковці при температурі не вище 25 °С. Зберігати у недоступному для дітей місці.

Форма выпуска / упаковка:

По 1 мл в ампулах № 5.

Категория отпуска:

Без рецепта.

Дополнительно:

НесумісністьДані щодо дослідження сумісності відсутні, тому препарат Міаксил не слід змішувати з іншими лікарськими засобами в одному шприці. Вводити окремо від інших препаратів.
Медицинское предостережение
Дата добавления: 03.03.2020
Приведенная научная информация является обобщающей, основана на официально утвержденной инструкции по применению и не может быть использована для принятия решения о возможности применения конкретного лекарственного препарата.
Перевод инструкции на русский язык выполнен редакторской командой medpravda.ua

Дополнительные данные

МНН:
Фарм. группа:
Код АТХ M03BX04:

Тип данныхСведения из реестра
Торговое наименование:Миаксил
Производитель:Нико, ООО, г.Макеевка, Донецкая обл., Украина
Форма выпуска:По 1 мл в ампулах № 5.
Регистрационное удостоверение:№ UA/14047/01/01 от 17.11.2014. Приказ № 846 от 17.11.2014
МНН:Combined drugs
Условия отпуска:Без рецепта.
Состав:

діючі речовини: толперизону гідрохлорид, лідокаїну гідрохлорид;1 мл розчину містить 100 мг толперизону гідрохлориду і 2,5 мг лідокаїну гідрохлориду;допоміжні речовини: пропіленгліколь, метилпарагідроксибензоат (Е 218), кислота хлористоводнева розведена, вода для ін’єкцій.

Фармакологическая группа:Сечогінні препарати. Нетіазидні діуретики з помірно вираженою активністю.
Код АТХ:M03BX04 - Тольперизон
Реклама
С 1970 года вдвое удвоилось число рожденных близнецов
По данным Базы данных метаболомов человека (HMBD),...
Как нервные клетки реагируют на тепло
Знание того, как клетки обнаруживают температуру и...
Реклама
Противовирусные препараты при ОРВИ
Респираторно-синцитиальный вирус (РСВ)Вирус парагр...
Лекарства от ОРВИ
Лекарства при легких респираторных вирусных инфекц...
Реклама
Аллергия весной: как справиться с зудом и слезотечением
Зима отступила, и каждый день мы ощущаем дыхание в...
Как избавиться от стресса эффективно и безопасно
Постоянный стресс является результатом нестабильно...
Реклама