Нуклеинат инструкция по применению

Нуклеинат фото, инструкция
Внешний вид упаковки лекарственного средства может отличаться от изображения на сайте.
Дозировка:
Нуклеинат капсулы по 0,025 г №80 в конт.
Производитель:
Регистрация:
№ UA/2885/01/01 от 17.03.2005. Приказ № 573 от 18.08.2006
Фарм. группа:
Редакторская группа
Проверено
Фото аватара
Алла Волошонович Добавлено: 03.03.2020
Фото аватара
Юлия Жарикова Обновлено: 06.10.2020
Инструкция предоставлена гос. реестром мед. препаратов Украины

Официальная инструкция

Состав:

1 капсула містить кислоти рибонуклеїнової 0,25 г або 0,025 г;допоміжні речовини: лактоза, магнію стеарат.

Основные физико-химические свойства:

тверді желатинові капсули білого кольору (доза рибонуклеїнової кислоти 0,25 г). Тверді капсули з корпусом білого кольору та кришечкою зеленого кольору (доза рибонуклеїнової кислоти 0,025 г). Вміст капсули – порошок від майже білого до світло-жовтого з сіруватим відтінком кольору, нерозчинний у воді, розчинний у лужних та сольових розчинах;

Производитель:

Киевмедпрепарат, ПАО

Фармакотерапевтическая группа:

Аминокислоты

Фармакологические свойства:

Фармакодинаміка Імуномоделюючий засіб, який стимулює лейкопоез у кістковому мозку, відновлюючи диференціацію, якісний та кількісний склад клітин кісткового мозку і периферичної крові. Нормалізує клітинний імунітет, підвищуючи міграцію і кооперацію Т- і В-лімфоцитів та фагоцитарну активність макрофагів, посилюючи активність факторів неспецифічної резистентності. Має протизапальну активність і пригнічує підвищену агрегацію тромбоцитів.В основі фармакотерапевтичних ефектів препарату лежать такі механізми: стимулювання процесів клітинного метаболізму, посилення біосинтезу ендогенних нуклеїнових кислот, специфічних протеїнів та ферментів; посилення мітотичної активності клітин кісткового мозку, прискорення процесів регенерації; підвищення енергозабезпечення клітини шляхом стимулювання синтезу макроенергічних сполук, таких як АТФ; нормалізація NO-синтетазної активності, інгібування окисних процесів у клітинних мембранах, стабілізація мембран клітин та оптимізація окисно-відновних процесів у тканинах; підвищення продукції інтерферону та стимулювання противірусного захисту; активація гіпофізарно-наднирковозалозної системи зі збільшенням рівня ендогенних глюкокортикоїдів. Фармакокінетика. Не вивчалася.

Показания к применению:

Імунодефіцитні стани, алергія, псоріаз, лейкопенія, агранулоцитоз, порушення фосфорного обміну (фосфатурія, рахіт). У комплексній терапії туберкульозу, пневмонії, хронічного бронхіту, ревматичних захворювань, хронічних вірусних гепатитів, урогенітального герпесу, хламідіозу, шизофренії. У комплексному лікуванні злоякісних пухлин (за умов проведення цитостатичної терапії), які супроводжуються розвитком імунодефіциту та зниженням неспецифічної резистентності організму. При розумовій, фізичній перевтомі, стресах (у т. ч. інфекційних) для відновлення імунного потенціалу. Для підтримки фізичного стану та забезпечення найбільш широкої трофічної підтримки імунної системи літніх людей. 

Противопоказания:

Індивідуальна непереносимість препарату та його компонентів, гемобластози (лейкози, злоякісні лімфоми). Діти до 5 років.

Особенности применения:

За необхідності препарат можна застосовувати в період вагітності і лактації, якщо користь від його застосування перевищує потенційний ризик для плода/дитини. Дані про вплив препарату на здатність керувати автотранспортом та під час діяльності, яка вимагає підвищеної уваги і швидкості психомоторних реакцій відсутні.

Способ применения и дозы:

Призначають перорально дорослим і дітям старше 14 років по 0,25 г 4 рази на добу після їди. Дітям від 5 до 7 років – 0,05 - 0,1 г, від 8 до 14 років – 0,25 - 0,5 г на добу після їди. Курс лікування – 10 - 14 днів. При розумовій та фізичній перевтомі, стресах – по 0,05 г після їди протягом 3 - 4 місяців двічі на рік. Літнім людям перорально – по 0,05 г після їди протягом року.

Передозировка:

Симптоми передозування у людини не виявлені.

Побочные действия:

При пероральному застосуванні натщесерце може з’явитись біль в епігастрію.

Лекарственное взаимодействие:

При лікуванні антибіотиками та вітамінами застосування препарату в комплексній терапії значно посилює терапевтичну ефективність лікування. При одночасному застосуванні з антиагрегантами та антикоагулянтами, у зв’язку з підвищенням ризику кровотеч, необхідно контролювати показники згортання крові. При подагрі та високому рівні сечової кислоти препарат рекомендується застосовувати разом з алопуринолом.Умови та терміни зберігання. Зберігати при температурі від 15°С до 25°С в сухому, захищеному від світла місці та недоступному для дітей місці. Термін придатності - 2 роки.

Форма выпуска / упаковка:

Капсули по 0,25 г та 0,025 по 80 штук у контейнерах пластмасових.Капсули по 0,25 г №10 у блістері, 3 блістери в пачці.

Категория отпуска:

Без рецепта.

Дополнительно:

Загальна характеристикахімічна назва: кислота рибонуклеїнова;Форма випускуКапсули.ЗаявникДочірнє підприємство “БіоСел”, Україна.АдресаУкраїна, 03143, м. Київ, вул. ак. Заболотного, 150.Адреса01032, Україна, м. Київ, вул.. Саксаганського, 139.Адреса61057, Україна, м. Харків, вул. Воробйова, 8.
Медицинское предостережение
Дата добавления: 03.03.2020
Приведенная научная информация является обобщающей, основана на официально утвержденной инструкции по применению и не может быть использована для принятия решения о возможности применения конкретного лекарственного препарата.
Перевод инструкции на русский язык выполнен редакторской командой medpravda.ua

Дополнительные данные

МНН:
Фарм. группа:
Код АТХ :

Тип данныхСведения из реестра
Торговое наименование:Нуклеинат
Производитель:Киевмедпрепарат, ПАО
Форма выпуска: Капсули по 0,25 г та 0,025 по 80 штук у контейнерах пластмасових.Капсули по 0,25 г №10 у блістері, 3 блістери в пачці.
Регистрационное удостоверение:№ UA/2885/01/01 от 17.03.2005. Приказ № 573 от 18.08.2006
МНН:Ribonucleinic acid
Условия отпуска:Без рецепта.
Состав:

1 капсула містить кислоти рибонуклеїнової 0,25 г або 0,025 г;допоміжні речовини: лактоза, магнію стеарат.

Фармакологическая группа:Аминокислоты
Реклама
Расщелина позвоночника диагностируется у каждого десятого
Неделя Spina Bifida в Великобритании была посвящен...
Найдены ферменты для получения универсальной группы крови
Простой метод переливания крови из одной группы в ...
Реклама
Лечение бронхита без антибиотиков
Как вылечить бронхит без антибиотиковРаспространён...
Антибиотики при бронхите
Антибиотик при бронхите — действенный способ актив...
Реклама
Кому не следует пить воду с лимоном
Диетологи рекомендуют начинать утро со стакана вод...
В каком возрасте не стоит делать лазерную коррекцию зрения
Лазерная коррекция зрения, также известная как реф...
Реклама