Нуклеїнат інструкція по застосуванню

Нуклеїнат фото, инструкция
Зовнішній вигляд упаковки лікарського засобу може відрізнятися від зображення на сайті.
Дозування:
Нуклеїнат капсули по 0,025 г №80 у конт.
Виробник:
Реєстрація:
№ UA/2885/01/01 від 17.03.2005. Наказ № 573 від 18.08.2006
Фарм. група:
Редакторска група
Перевірено
Avatar photo
Алла Волошонович Додано: 03.03.2020
Avatar photo
Юлія Жарікова Оновлено: 06.10.2020
Інструкція надана держ. реєстром мед. препаратів України

ОФІЦІЙНА ІНСТРУКЦІЯ

Склад:

1 капсула містить кислоти рибонуклеїнової 0,25 г або 0,025 г;допоміжні речовини: лактоза, магнію стеарат.

Основні фізико-хімічні властивості:

тверді желатинові капсули білого кольору (доза рибонуклеїнової кислоти 0,25 г). Тверді капсули з корпусом білого кольору та кришечкою зеленого кольору (доза рибонуклеїнової кислоти 0,025 г). Вміст капсули – порошок від майже білого до світло-жовтого з сіруватим відтінком кольору, нерозчинний у воді, розчинний у лужних та сольових розчинах;

Виробник:

Київмедпрепарат, ПАТ

Фармакотерапевтична група:

Амінокислоти

Фармакологічні властивості:

Фармакодинаміка Імуномоделюючий засіб, який стимулює лейкопоез у кістковому мозку, відновлюючи диференціацію, якісний та кількісний склад клітин кісткового мозку і периферичної крові. Нормалізує клітинний імунітет, підвищуючи міграцію і кооперацію Т- і В-лімфоцитів та фагоцитарну активність макрофагів, посилюючи активність факторів неспецифічної резистентності. Має протизапальну активність і пригнічує підвищену агрегацію тромбоцитів.В основі фармакотерапевтичних ефектів препарату лежать такі механізми: стимулювання процесів клітинного метаболізму, посилення біосинтезу ендогенних нуклеїнових кислот, специфічних протеїнів та ферментів; посилення мітотичної активності клітин кісткового мозку, прискорення процесів регенерації; підвищення енергозабезпечення клітини шляхом стимулювання синтезу макроенергічних сполук, таких як АТФ; нормалізація NO-синтетазної активності, інгібування окисних процесів у клітинних мембранах, стабілізація мембран клітин та оптимізація окисно-відновних процесів у тканинах; підвищення продукції інтерферону та стимулювання противірусного захисту; активація гіпофізарно-наднирковозалозної системи зі збільшенням рівня ендогенних глюкокортикоїдів. Фармакокінетика. Не вивчалася.

Показання до застосування:

Імунодефіцитні стани, алергія, псоріаз, лейкопенія, агранулоцитоз, порушення фосфорного обміну (фосфатурія, рахіт). У комплексній терапії туберкульозу, пневмонії, хронічного бронхіту, ревматичних захворювань, хронічних вірусних гепатитів, урогенітального герпесу, хламідіозу, шизофренії. У комплексному лікуванні злоякісних пухлин (за умов проведення цитостатичної терапії), які супроводжуються розвитком імунодефіциту та зниженням неспецифічної резистентності організму. При розумовій, фізичній перевтомі, стресах (у т. ч. інфекційних) для відновлення імунного потенціалу. Для підтримки фізичного стану та забезпечення найбільш широкої трофічної підтримки імунної системи літніх людей. 

Протипоказання:

Індивідуальна непереносимість препарату та його компонентів, гемобластози (лейкози, злоякісні лімфоми). Діти до 5 років.

Особливості застосування:

За необхідності препарат можна застосовувати в період вагітності і лактації, якщо користь від його застосування перевищує потенційний ризик для плода/дитини. Дані про вплив препарату на здатність керувати автотранспортом та під час діяльності, яка вимагає підвищеної уваги і швидкості психомоторних реакцій відсутні.

Спосіб застосування та дози:

Призначають перорально дорослим і дітям старше 14 років по 0,25 г 4 рази на добу після їди. Дітям від 5 до 7 років – 0,05 - 0,1 г, від 8 до 14 років – 0,25 - 0,5 г на добу після їди. Курс лікування – 10 - 14 днів. При розумовій та фізичній перевтомі, стресах – по 0,05 г після їди протягом 3 - 4 місяців двічі на рік. Літнім людям перорально – по 0,05 г після їди протягом року.

Передозування:

Симптоми передозування у людини не виявлені.

Побічні дії:

При пероральному застосуванні натщесерце може з’явитись біль в епігастрію.

Лікарська взаємодія:

При лікуванні антибіотиками та вітамінами застосування препарату в комплексній терапії значно посилює терапевтичну ефективність лікування. При одночасному застосуванні з антиагрегантами та антикоагулянтами, у зв’язку з підвищенням ризику кровотеч, необхідно контролювати показники згортання крові. При подагрі та високому рівні сечової кислоти препарат рекомендується застосовувати разом з алопуринолом.Умови та терміни зберігання. Зберігати при температурі від 15°С до 25°С в сухому, захищеному від світла місці та недоступному для дітей місці. Термін придатності - 2 роки.

Форма випуску / упаковка:

Капсули по 0,25 г та 0,025 по 80 штук у контейнерах пластмасових.Капсули по 0,25 г №10 у блістері, 3 блістери в пачці.

Категорія відпуску:

Без рецепту.

Додатково:

Загальна характеристикахімічна назва: кислота рибонуклеїнова;Форма випускуКапсули.ЗаявникДочірнє підприємство “БіоСел”, Україна.АдресаУкраїна, 03143, м. Київ, вул. ак. Заболотного, 150.Адреса01032, Україна, м. Київ, вул.. Саксаганського, 139.Адреса61057, Україна, м. Харків, вул. Воробйова, 8.
Медичне застереження
Дата додавання: 03.03.2020
Наведена наукова інформація є узагальнюючою, заснована на офіційно затвердженій інструкції по застосуванню і не може бути використана для прийняття рішення про можливість застосування конкретного лікарського препарату.

ДОДАТКОВІ ДАНІ

Тип данихВідомості з реєстру
Торгівельне найменування:Нуклеїнат
Виробник:Київмедпрепарат, ПАТ
Форма випуску: Капсули по 0,25 г та 0,025 по 80 штук у контейнерах пластмасових.Капсули по 0,25 г №10 у блістері, 3 блістери в пачці.
Реєстраційне посвідчення:№ UA/2885/01/01 від 17.03.2005. Наказ № 573 від 18.08.2006
Міжнародне непатентоване найменування:Ribonucleinic acid
Умови відпуску:Без рецепту.
Склад:

1 капсула містить кислоти рибонуклеїнової 0,25 г або 0,025 г;допоміжні речовини: лактоза, магнію стеарат.

Фармакотерапевтична група:Амінокислоти
Реклама
До 2040 року хворих на рак простати вдвічі збільшиться
За прогнозами, до 2040 року кількість чоловіків з ...
Камера-таблетка для виявлення раку товстої кишки
Управління санітарного нагляду за якістю харчових ...
Реклама
Ерозивний гастрит
Види ерозивного гастритуЕрозивний гастрит — симпто...
Неатрофічний гастрит
Причини розвитку неатрофічного гастритуХронічний н...
Реклама
Помідори зміцнюють імунітет та знижують ризик розвитку небезпечних захворювань
Помідори не лише смачні, а й корисні. Вони багаті ...
Солодка їжа підвищує сприйнятливість до запальних захворювань
Вважається, що зловживання цукром викликає появу з...
Реклама