Парален Тимьян-Примула инструкция по применению

Парален Тимьян-Примула фото, инструкция
Внешний вид упаковки лекарственного средства может отличаться от изображения на сайте.
Дозировка:
Парален Тимьян-Примула жидкость ор. по 100 мл во флак.
Производитель:
Регистрация:
№ UA/10764/01/01 от 21.06.2016. Приказ № 610 от 21.06.2016
Фарм. группа:
Редакторская группа
Проверено
Фото аватара
Юлия Жарикова Добавлено: 03.03.2020
Фото аватара
Юлия Жарикова Обновлено: 13.11.2020
Инструкция предоставлена гос. реестром мед. препаратов Украины

Официальная инструкция

Состав:

діючі речовини: 100 г рідини містять: екстракту рідкого чебрецю /Thymus vulgaris L./ (1:2-2,5) 5 г; екстракту рідкого кореня первоцвіту /Primula veris L./ (1:2-2,5) 2,5 г; склад екстрагенту для екстракту рідкого чебрецю: амонію розчин 10 %, гліцерин 85 %, етанол 90 % (о/о), вода у співвідношенні (1:20:70:109);склад екстрагенту для екстракту рідкого кореня первоцвіту: етанол 70 % (м/м);допоміжні речовини: натрію бензоат (Е 211), суміш сахарози та інвертного сиропу, вода очищена.

Производитель:

Зентива, ООО

Фармакотерапевтическая группа:

Средства, применяемые при кашле и простудных заболеваниях. Отхаркивающие средства.

Фармакологические свойства:

Фармакодинаміка.Наукові дослідження підтверджують ефективність та безпеку екстракту рідкого чебрецю та екстракту рідкого кореню первоцвіту.Результати тестів in vitro та експериментів на тваринах із застосуванням трави та ефірної олії чебрецю (або тимолу, основного компонента чебрецю) свідчать про наявність легкого відхаркувального та спазмолітичного ефекту. Була підтверджена також антимікробна активність in vitro проти широкого спектра грампозитивних і грамнегативних бактерій, дріжджів та пліснявих грибків. Відхаркувальна дія, як вважають, зумовлена посиленням миготливої активності епітелію бронхів за рахунок рефлекторної стимуляції Nervus vagus у слизовій оболонці шлунка, а також прямої стимуляції миготливого епітелію бронхів компонентами препарату після їх всмоктування та виведення через легені.Препарати з кореня первоцвіту мають відхаркувальний ефект, в основному за рахунок місцевого подразнення слизової оболонки шлунка. Сапоніни з кореня первоцвіту, які не абсорбуються, подразнюють слизову оболонку шлунка, таким чином рефлекторно посилюючи секрецію бронхіального слизу. В той же час зменшується його в’язкість.Фармакокінетика. Немає даних.

Показания к применению:

Симптоматичне лікування гострого бронхіту та при запаленні слизової оболонки дихальних шляхів, яке супроводжується виділенням густого слизу.

Противопоказания:

Підвищена чутливість до компонентів препарату або до інших рослин з родини губоцвітих (Lamiaceae), а також чутливість до селери та пилку берези (можлива перехресна реакція). Дитячий вік до 12 років.

Надлежащие меры безопасности при применении:

Інформація для пацієнта.Необхідно негайно звернутися до лікаря, якщо симптоми зберігаються довше одного тижня або з’являються такі симптоми, як задишка, підвищення температури тіла вище 39 °C або виділення мокротиння із вмістом гною чи крові.З обережністю застосовувати пацієнтам з гастритом та виразкою шлунка.Пацієнтам з рідкісною спадковою непереносимістю фруктози, порушенням всмоктування глюкози-галактози або дефіцитом цукрази-ізомальтази цей лікарський засіб не застосовувати.Інформація для хворих на діабет.У 5 мл рідини (приблизно 1 чайна ложка) міститься 0,38 ХО (хлібних одиниць). Калорійність: 77 кДж = приблизно 18 ккал на 5 мл.Препарат ПАРАЛЕН® Тим’ян-Примула, рідина оральна, містить 4,9 об. % спирту етилового. Одноразова доза 7,5 мл сиропу містить 0,37 мл або 0,294 г етанолу. При прийомі всього змісту флакону 100 мл 3,9 г етанолу потрапляє всередину. Пацієнти з алкогольною залежністю не повинні використовувати цей продукт. Потрібно приділяти особливу увагу при застосуванні (не перевищувати рекомендоване дозування) дітям і пацієнтам груп високого ризику, зокрема пацієнтам із ураженнями печінки, церебральними захворюваннями або порушеннями, епілепсією.

Особенности применения:

Застосування у період вагітності або годування груддю. Через відсутність даних не рекомендується застосовувати препарат ПАРАЛЕН® Тим’ян-Примула у ці періоди.Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами. Швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами при застосуванні препарату не змінюється, але слід врахувати, що препарат містить етанол.

Применение в период беременности или кормления грудью:

Способность влиять на скорость реакции при управлении автотранспортом:

Дети:

Способ применения и дозы:

Препарат містить етанол! Вік (маса тіла) Разова доза Сумарна добова доза Діти віком від 12 років та дорослі 7,5 мл 4 рази на добу 30 мл Приймати протягом дня через однакові проміжки часу. Тривалість лікування визначає лікар залежно від ступеня тяжкості та перебігу захворювання. Можна постукати по дну флакона, щоб полегшити наливання рідини. ПАРАЛЕН® Тим’ян-Примула, рідина оральна, містить компоненти природного походження; іноді можливе випадіння осаду чи утворення пластівців, що не впливає на ефективність препарату.Діти. Застосування дітям віком до 12 років не вивчено.

Передозировка:

Інформація для пацієнта.Якщо Ви прийняли препарат ПАРАЛЕН® Тим’ян-Примула, рідина оральна, більше, ніж слід, вказані побічні ефекти можуть бути більш вираженими. У такому випадку порадьтеся зі своїм лікарем щодо подальшого застосування препарату. Він може визначити, яких заходів слід вжити.Якщо Ви прийняли меншу дозу препарату ПАРАЛЕН® Тим’ян-Примула, рідина оральна, або забули його прийняти, прийміть наступну дозу якомога швидше, потім продовжуйте лікування, як призначено. Але якщо Ви забули прийняти препарат ПАРАЛЕН® Тим’ян-Примула, рідина оральна, протягом цілого дня, не приймайте пропущеної дози, а продовжуйте лікування наступного дня як звичайно.У 100 мл препарату (1 флакон) міститься приблизно 4,2 г етанолу.

Побочные действия:

Можуть розвиватися реакції підвищеної чутливості включаючи висипання, кропив’янка чи набряк Квінке із задишкою та анафілактичний шок.Дуже рідко (< 1/10 000) також можливі шлунково-кишкові розлади, включаючи спазми, нудоту, блювання та діарею. Інформація про частоту випадків виникнення цих можливих побічних реакцій не доступна.Інформація для пацієнта.Якщо у Вас виникає будь-яка із цих побічних реакцій, особливо набрякання обличчя, ротової порожнини та/або глотки, припиніть прийом лікарського засобу і негайно повідомте про це своєму лікарю, який зможе оцінити тяжкість Вашого стану та вирішити, яких заходів вживати. Припиніть приймання препарату ПАРАЛЕН® Тим’ян-Примула, рідина оральна, у разі появи будь-яких ознак підвищеної чутливості.

Лекарственное взаимодействие:

Невідома.Будь ласка, повідомте своєму лікареві, якщо Ви приймаєте або нещодавно приймали інші лікарські засоби, навіть ті, що відпускаються без рецепта.

Срок годности:

3 роки.Після першого відкриття флакона зберігати не більше 6 місяців при температурі не вище 25 ºС. 

Условия хранения:

Зберігати у недоступному для дітей місці. Зберігати в оригінальній упаковці при температурі не вище 30 ºС.

Форма выпуска / упаковка:

№ 1: по 100 мл (130 г) у флаконі, по 1 флакону у картонній коробці.

Категория отпуска:

Без рецепта.

Дополнительно:

Медицинское предостережение
Дата добавления: 03.03.2020
Приведенная научная информация является обобщающей, основана на официально утвержденной инструкции по применению и не может быть использована для принятия решения о возможности применения конкретного лекарственного препарата.
Перевод инструкции на русский язык выполнен редакторской командой medpravda.ua

Дополнительные данные

МНН:
Фарм. группа:
Код АТХ R05CA:

Реклама
Как нервные клетки реагируют на тепло
Знание того, как клетки обнаруживают температуру и...
Фаршированный перец при панкреатите
Роль фаршированного перца в сбалансированном питан...
Реклама
Лекарства от ОРВИ
Лекарства при легких ОРВИЛекарственные препараты п...
ОРВИ у детей
Распространенность респираторных вирусовПричины ча...
Реклама
Аллергия весной: как справиться с зудом и слезотечением
Зима отступила, и каждый день мы ощущаем дыхание в...
Как избавиться от стресса эффективно и безопасно
Постоянный стресс является результатом нестабильно...
Реклама