Паркон инструкция по применению

Паркон фото, инструкция
Внешний вид упаковки лекарственного средства может отличаться от изображения на сайте.
Дозировка:
Паркон комплект: спрей наз., флак. №4
Производитель:
Регистрация:
№ UA/2876/01/01 от 14.03.2005. Приказ № 130 от 28.03.2005
Фарм. группа:
Редакторская группа
Проверено
Фото аватара
Ольга Полищук Добавлено: 03.03.2020
Фото аватара
Юлия Жарикова Обновлено: 03.03.2020
Инструкция предоставлена гос. реестром мед. препаратов Украины

Официальная инструкция

Состав:

1 мл розчину містить 0,1 мг перекису водню;допоміжні речовини (розчин стабілізаторів) кислота бензойна; маніт; динатрієва сіль кислоти етилендіамінтетраоцтової (трилон Б), вода очищена.

Основные физико-химические свойства:

безбарвна, прозора рідина, без запаху;

Производитель:

Русичи-Фарма, ООО, Российская Федерация

Фармакотерапевтическая группа:

Антисептические средства.

Фармакологические свойства:

Фармакодинаміка. Протипаркінсонічний засіб рефлекторної дії. Основна діюча речовина - низькодозований перекис водню. Діє переважно на рецептори вомероназального органу, що знаходиться в носовій порожнині. Ці рецептори мають прямі анатомічні і функціональні зв'язки з проміжним мозком і базальними гангліями, нейрохімічні зміни в яких мають прямий та непрямий вплив на виникнення і розвиток хвороби Паркінсона, а також деяких інших порушень екстрапірамідної системи головного мозку.Перекис водню в концентрації, що вводиться, системної дії не має. Перекис водню, що аплікується в ділянці рецепторів носової порожнини, рефлекторнимшляхом індукує ендогенні механізми інгібування, переважно МАО-В базальних гангліїв. Крім того, один з механізмів дії пов'язаний з активацією дофамінових рецепторів (результат пригнічення лактотропної функції аденогіпофіза).Одночасно індукуються ендогенні механізми інгібування МАО-А гіпоталамуса, з чим можуть бути пов'язані антидепресивні ефекти препарату.Під впливом препарату зменшується тремор, ригідність, пропульсія при ходьбі, сальність шкіри і маскоподібність обличчя, монотонність мови, збільшується можливість побутового самообслуговування.Фармакокінетика. Протягом декількох мікросекунд після нанесення перекис водню руйнується каталазою, що міститься в носовому слизі, з утворенням води і молекулярного кисню. Системної дії не має.

Показания к применению:

У складі комплексної терапії паркінсонізму різного генезу (переважно тремтильної форми).

Противопоказания:

Гіперчутливість до складових речовин препарату, ниркова недостатність.

Особенности применения:

З обережністю застосовувати при тяжкій серцевій недостатності, геморагічному інсульті, тромбофлебіті.Препарат меншою мірою ефективний при акінетичній та ригідній формі синдрому паркінсонізму.Тривале застосування дозволяє значно зменшити дозу основного протипаркінсонічного препарату, аж до його відміни.Досвід застосування для лікування дітей, вагітних і жінок, які годують груддю, відсутній.

Способ применения и дозы:

До складу препарату входять: розчин 1, який містить перекис водню, та розчин 2 (розчин стабілізаторів), який містить кислоту бензойну, маніт, динатрієву сіль кислоти етилендіамінтетраоцтової (трилон Б). Спосіб приготування лікарського розчину:1. а) для поліетиленового тюбика-крапельниці (розчин 1): докрутити до упору захисний ковпачок для одержання краплинного отвору. Ввести наконечник тюбика-крапельниці в попередньо відкритий скляний флакон з розчином стабілізаторів, який додається (розчин 2). Надавлюючи на бічні стінки поліетиленового тюбика-крапельниці, видавити весь вміст у скляний флакон;б) для пластикового флакона з кришкою-крапельницею (розчин 1): відвернути захисний ковпачок з голівки і ввести наконечник кришки-крапельниці в попередньо відкритий скляний флакон з розчином стабілізаторів, який додається (розчин 2). Надавлюючи на бічні стінки пластикового флакона, видавити весь вміст у скляний флакон;2. На скляний флакон нагвинтити пробку-помпу, обережно струснути флакон для перемішування рідини. Придержуючи пальцями широкий обідок пробки-помпи, зняти з пробки-помпи захисний ковпачок, направити вертикально вгору і 2-3 рази натиснути на широкий обідок пробки-помпи для пробного випуску розпиленої рідини в повітря (це необхідно для заповнення розпилювальної голівки лікарською сумішшю). Препарат готовий до вживання. Спрей назальний упорскують дорослим по 2 рази в кожну ніздрю з інтервалом між упорскуваннями 10-15 сек 3 рази на добу (ранком, удень і ввечері) незалежно від прийому їжі і стану носоглотки (нежить не є протипоказанням для упорскування). Курс лікування триває від 4 тижнів до 4 місяців і більше (при позитивній динаміці). Між курсами можливі перерви в лікуванні до 3 тижнів.

Передозировка:

Про передозування повідомлень немає.

Побочные действия:

Минущий головний біль, риніт.

Лекарственное взаимодействие:

Не рекомендується одночасне застосування з необоротними інгібіторами МАО-В (селегіліном і його похідними).

Срок годности:

Зберігати у недоступному для дітей, прохолодному, захищеному від світла місці при температурі 8-15 °С.Термін придатності – 2 роки.Термін придатності після приготування готового розчину (після змішування розчинів 1 і 2) – 1 місяць.

Форма выпуска / упаковка:

Один комплект містить: тюбик–крапельницю (або пластиковий флакон із кришкою–крапельницею), флакон із темного скла з розчинником, пробку–помпу в пакеті з поліетиленової плівки, упаковані у пачку з картону або хром–ерзазацу.

Категория отпуска:

Без рецепта.

Дополнительно:

Загальна характеристикаФорма випускуСпрей назальний.АдресаТОВ “РУСИЧІ-ФАРМА”: Російська Федерація, 115432, м.Москва, вул. Трофімова, буд.1/17;ТОВ “ПАРКІНФАРМ: Російська Федерація, 119034, м.Москва, Бариківський
Медицинское предостережение
Дата добавления: 03.03.2020
Приведенная научная информация является обобщающей, основана на официально утвержденной инструкции по применению и не может быть использована для принятия решения о возможности применения конкретного лекарственного препарата.
Перевод инструкции на русский язык выполнен редакторской командой medpravda.ua

Дополнительные данные

МНН:
Фарм. группа:
Код АТХ :

Тип данныхСведения из реестра
Торговое наименование:Паркон
Производитель:Русичи-Фарма, ООО, Российская Федерация
Форма выпуска: Один комплект містить: тюбик–крапельницю (або пластиковий флакон із кришкою–крапельницею), флакон із темного скла з розчинником, пробку–помпу в пакеті з поліетиленової плівки, упаковані у пачку з картону або хром–ерзазацу.
Регистрационное удостоверение:№ UA/2876/01/01 от 14.03.2005. Приказ № 130 от 28.03.2005
МНН:Hydrogen peroxide
Условия отпуска:Без рецепта.
Состав:

1 мл розчину містить 0,1 мг перекису водню;допоміжні речовини (розчин стабілізаторів) кислота бензойна; маніт; динатрієва сіль кислоти етилендіамінтетраоцтової (трилон Б), вода очищена.

Фармакологическая группа:Антисептические средства.
Реклама
Расщелина позвоночника диагностируется у каждого десятого
Неделя Spina Bifida в Великобритании была посвящен...
Найдены ферменты для получения универсальной группы крови
Простой метод переливания крови из одной группы в ...
Реклама
Лечение бронхита без антибиотиков
Как вылечить бронхит без антибиотиковРаспространён...
Антибиотики при бронхите
Антибиотик при бронхите — действенный способ актив...
Реклама
Эксперты объяснили, в каких случаях чайная заварка может содержать опасные микробы
Некоторые люди иногда не дожидаются, пока вода для...
Ученые идентифицировали рецепторы, которые навсегда отобьют тягу к алкоголю
По данным Всемирной организации здравоохранения (В...
Реклама