Сикод инструкция по применению

Сикод фото, инструкция
Внешний вид упаковки лекарственного средства может отличаться от изображения на сайте.
Дозировка:
Сикод капсулы по 300 мг №100 (10х10)
Производитель:
Регистрация:
№ UA/3779/01/01 от 05.05.2011. Приказ № 261 от 05.05.2011
Фарм. группа:
Редакторская группа
Проверено
Stadnik-Anna
Анна Стадник Добавлено: 03.03.2020
Фото аватара
Юлия Жарикова Обновлено: 03.03.2020
Инструкция предоставлена гос. реестром мед. препаратов Украины

Официальная инструкция

Состав:

діюча речовина: жир печінки тріски;1 капсула містить жиру печінки тріски 300 мг; допоміжні речовини: желатин, гліцерин, метилпарабен, пропілпарабен, етилпарабен, вода очищена.

Производитель:

Джельтек Пвт. Лтд для "Медицинская компания "Магадфарм", ООО, УИ", Индия/Украина

Фармакотерапевтическая группа:

Засоби, які знижують рівень холестерину і тригліцеридів.

Показания к применению:

Гіпо- та авітаміноз А та D, захворювання очей (пігментний ретиніт, ксерофтальмія, гемералопія, кератомаляція), у складі комплексної терапії уражень шкіри та слизових оболонок, гіпотрофії, гострих і хронічних респіраторних захворювань, запальних та ерозивних уражень травного тракту, сечовивідних шляхів, прискорення загоювання ран і зрощування кісткових переломів.

Противопоказания:

Підвищена чутливість до жиру печінки тріски або до інших компонентів препарату. Порушення згортання крові; гемофілія, ідіопатична гіперкальціємія; сечокам’яна хвороба, нефроуралітіаз, гіпервітаміноз А та D; гіперкальціурія; кальцієвий нефроуралітіаз; тиреотоксикоз; туберкульоз легенів (активна форма); тяжка печінкова та ниркова недостатність, гострий та хронічний нефрит (включаючи гломерулонефрит), серцева недостатність у стадії декомпенсації, саркоїдоз, жовчокам’яна хвороба, хронічний панкреатит.

Надлежащие меры безопасности при применении:

З обережністю призначають при тяжких ушкодженнях гепатобіліарної системи, пацієнтам літнього віку, хворим із тривалою іммобілізацією. У разі одночасного застосування з тіазидними діуретиками слід контролювати рівень кальцію в крові і сечі кожні 3 - 6 місяців.При тривалому застосуванні (більше 45 діб) необхідно контролювати рівень кальцію та фосфору у плазмі крові та сечі, контролювати біохімічні показники та час згортання крові. Не застосовувати одночасно з прийомом великих доз кальцію.Препарат має властивість накопичуватися і довгостроково перебувати в організмі. Жінкам, які приймали високі дози ретинолу, можна планувати вагітність не раніше, ніж через 6 - 12 місяців. Це пов’язано з тим, що протягом цього часу існує ризик неправильного розвитку плода під впливом високого вмісту вітаміну А в організмі. Рекомендується припинити прийом препарату принаймні за 4 дні до операції або інших хірургічних втручань.

Применение в период беременности или кормления грудью:

Протипоказаний у період вагітності або годуванні груддю.

Способность влиять на скорость реакции при управлении автотранспортом:

Немає посилань, що препарат впливає негативно на водіїв, осіб, які працюють зі складними механізмами, проте якщо у пацієнта виникає сонливість, необхідно утриматись від керування автотранспортом або роботі з іншими механізмами.

Дети:

Препарат протипоказаний дітям віком до 12 років.

Способ применения и дозы:

Препарат призначають дорослим і дітям від 12 років, по 1 - 2 капсули 3 рази на добу. Рекомендовано застосовувати препарат курсами (2 - 3 місяці). Після 2 - 3 місяців застосування необхідно провести контроль складу крові і залежно від цього результату продовжувати курс лікування.

Передозировка:

Симптоми: гострий та хронічний гіпервітаміноз А супроводжується сухістю шкіри, появою пігментних плям, збільшенням розмірів печінки та селезінки, жовтяницею, зміною картини крові, втратою сил; головний біль, сонливість, млявість, нудота, блювання, анорексія, запор, ушкодження печінки, диплопія, сухість слизових оболонок, десквамація, порушення структури кісток, демінералізація кісток, біль у м’язах, кістках, артралгія, гіперкальціємія, гіперкальціурія, підвищенням температури, поліурія, депресії, порушення психіки, втрата маси тіла, депонування кальцію у м’яких тканинах, що призводить до незворотних порушень функції нирок та серцево-судинної системи. У тяжких випадках розвиваються суджосмні напади, серцева слабкість та гідроцефалія.Лікування: припинити застосування Сикоду та призначити симптоматичне лікування.

Побочные действия:

Препарат добре переноситься. У поодиноких випадках можливі алергічні реакції.З боку шкіри та підшкірної клітковини: свербіж, шкірні висипання, суха шкіра, що лущиться.З боку травного тракту: нудота, блювання, діарея, втрата апетиту.З боку нервової системи: сонливість, головний біль, млявість, дратівливість, порушення сну.Інші: гіперемія обличчя, біль у кістках нижніх кінцівок, загальна слабкість, можливе утворення кальцифікатів у паренхіматозних органах, підвищена пітливість, підвищення температури тіла, розлад ходи, збільшення вмісту кальцію у крові і сечі, зміни показників сечі.

Лекарственное взаимодействие:

Можливе зниження всмоктування вітаміну А з травного тракту при застосуванні препарату з неоміцином, нітритами, холестираміном або рідким парафіном. При одночасному застосуванні Сикоду з синтетичними ретиноїдами, такими як ацитретин, ізотретиноїн та третиноїн, підвищується ризик розвитку гіпервітамінозу А. При одночасному застосуванні препарату з коревою вакциною можливе зменшення її ефективності та збільшення частоти виникнення побічних ефектів.Естрогени підвищують ризик розвитку гіпервітамінозу А.Препарат знижує протизапальну дію глюкокортикоїдів.Протисудомні препарати, рифампіцин, холестирамін знижують абсорбцію холекальциферолу.При одночасному застосуванні препарату з серцевими глікозидами підвищується ризик розвитку порушень серцевого ритму.При одночасному застосуванні препарату з тіазидними діуретиками можливий розвиток гіперкальцемії. При сумісному застосуванні з варфарином рекомендується здійснювати періодичний контроль протромбінового часу.

Срок годности:

3 роки.

Условия хранения:

Зберігати у сухому, захищеному від світла місці при температурі не вище 25 С. Зберігати в недоступному для дітей місці.

Форма выпуска / упаковка:

По 10 капсул у блістері; по 10 блістерів у картонній упаковці.

Категория отпуска:

Без рецепта.
Медицинское предостережение
Дата добавления: 03.03.2020
Приведенная научная информация является обобщающей, основана на официально утвержденной инструкции по применению и не может быть использована для принятия решения о возможности применения конкретного лекарственного препарата.
Перевод инструкции на русский язык выполнен редакторской командой medpravda.ua

Дополнительные данные

МНН:
Фарм. группа:
Код АТХ :

Тип данныхСведения из реестра
Торговое наименование:Сикод
Производитель:Джельтек Пвт. Лтд для "Медицинская компания "Магадфарм", ООО, УИ", Индия/Украина
Форма выпуска:

По 10 капсул у блістері; по 10 блістерів у картонній упаковці.

Регистрационное удостоверение:№ UA/3779/01/01 от 05.05.2011. Приказ № 261 от 05.05.2011
МНН:Mono
Условия отпуска:Без рецепта.
Состав:

діюча речовина: жир печінки тріски;1 капсула містить жиру печінки тріски 300 мг; допоміжні речовини: желатин, гліцерин, метилпарабен, пропілпарабен, етилпарабен, вода очищена.

Фармакологическая группа:Засоби, які знижують рівень холестерину і тригліцеридів.
Реклама
Найдены ферменты для получения универсальной группы крови
Простой метод переливания крови из одной группы в ...
Для устранения паралича будут проводить трансплантацию клеток
Впервые в мире польские хирурги в сотрудничестве с...
Реклама
Лечение бронхита без антибиотиков
Как вылечить бронхит без антибиотиковРаспространён...
Антибиотики при бронхите
Антибиотик при бронхите — действенный способ актив...
Реклама
Как заранее диагностировать инфаркт миокарда
Инфаркт миокарда (ИМ) происходит, когда кровоток к...
Как бессонница отражается на темпе ходьбы: исследование
Шаркающая походка характерна для пожилых людей с н...
Реклама