Випросал В инструкция по применению

Випросал В фото, инструкция
Внешний вид упаковки лекарственного средства может отличаться от изображения на сайте.
Дозировка:
Випросал В мазь по 30 г в тубах
Производитель:
Регистрация:
№ UA/3885/01/01 от 15.07.2015. Приказ № 432 от 15.07.2015
Фарм. группа:
Редакторская группа
Проверено
medpravda
Редакция Медправда Добавлено: 03.03.2020
Фото аватара
Юлия Жарикова Обновлено: 01.06.2023
Инструкция предоставлена гос. реестром мед. препаратов Украины

Официальная инструкция

Производитель:

Таллинский ФЗ, АО для "Гриндекс, АО", Эстония/Латвия

Фармакотерапевтическая группа:

Засоби, що застосовують місцево при суглобовому та м`язовому болю.

Показания к применению:

Болезаспокійливий засіб для зовнішнього застосування при болю у суглобах та м’язах. Протипоказання. Підвищена чутливість до будь-якого компонента мазі, ацетилсаліцилової кислоти або до інших не стероїдних протизапальних лікарських засобів.Бронхіальна астма.Коклюш.Схильність до бронхоспазму.Схильність до судом.Виразки та інші шкірні захворювання.Гострий туберкульоз легенів. Порушення мозкового та коронарного кровообігу.Схильність до виникнення ангіоспазмів. Тяжкі порушення функцій нирок або печінки.Гарячка.Загальна втомлюваність. Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій. Не вивчалася. Хоча достатньо контрольовані випробування взаємодії не проводилися, не виключно, що надмірне застосування саліцилатів для місцевого застосування може збільшити ефект кумаринових антикоагулянтів та антитромбоцитарних препаратів. Пацієнтам, які отримують кумаринові антикоагулянти та антитромбоцитарні препарати, включаючи ацетилсаліцилову кислоту, необхідно проявляти обережність.

Особенности применения:

Щоб запобігти виникненню побічних ефектів, рекомендується попередньо нанести невелику кількість мазі на шкіру для визначення чутливості до препарату.Мазь не можна наносити на ушкоджену шкіру. Щоб уникнути сильного подразнення, необхідно слідкувати, щоб мазь не потрапила в очі або на слизові оболонки.На місце нанесення мазі не можна накладати пов’язку, можна його тільки злегка прикрити.Мазь містить цетостеариловий спирт, який може спричинити місцеві шкірні реакції (у тому числі контактний дерматит).Застосування у період вагітності або годування груддю. Протипоказано застосовувати у період вагітності або годування груддю.Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами. Не впливає.

Способ применения и дозы:

Для зовнішнього застосування. На хвору ділянку наносити маленькими порціями 5-10 г (1-2 чайні ложки) мазі та втирати її у шкіру залежно від інтенсивності болю 1-2 рази на добу, до зникнення больового синдрому. Тривалість курсу лікування залежить від характеру та ступеня тяжкості захворювання. Пацієнти літнього віку. Дані про те, що пацієнти літнього віку потребують іншого дозування, відсутні.Діти. Досвід застосування дітям відсутній, тому застосування цій категорії пацієнтів не рекомендується.Передозування. При потраплянні на слизові оболонки та застосуванні занадто великих доз мазь спричиняє сильне подразнення.Неправильне застосуванняВипадкове проковтування мазі може спричинити гастроінтестинальні симптоми, такі як блювання та діарея. Лікування симптоматичне.При випадковому проковтуванні великих кількостей мазі можуть проявлятися симптоми гострого отруєння, такі як нудота, блювання, біль у животі, головний біль, запаморочення, почуття жару/почервоніння, судоми, респіраторна депресія та кома.Спостереження та лікування пацієнтів із тяжкими гастроінтестинальними або неврологічними симптомами отруєння симптоматичне. Не можна викликати блювання. Побічні реакції. При підвищеній чутливості шкіри до компонентів мазі при застосуванні можуть виникати свербіж, набряк або кропив’янка. Також можуть виникати алергічні реакції, включаючи контактний дерматит, висипання, почервоніння, печіння; головний біль, запаморочення; можливе виникнення судом, спричинене камфорою. У цьому випадку рекомендується припинити лікування та змити мазь зі шкіри. Зазначені симптоми минають після припинення лікування.Термін придатності. 3 роки. Не застосовувати після закінчення терміну придатності, зазначеного на упаковці.Умови зберігання. Зберігати при температурі не вище 25 °C. Не зберігати у холодильнику та морозильній камері.Зберігати в недоступному для дітей місці.Упаковка. По 30 г та 50 г у тубах алюмінієвих; по 1 тубі у картонній пачці.Категорія відпуску. Без рецепта.Виробник.АТ Талліннський фармацевтичний завод.Місцезнаходження виробника та його адреса місця провадження діяльності.Тонді 33, 11316 Таллінн, Естонія. Заявник. АТ Гріндекс.Місцезнаходження заявника та/або представника заявника.Вул. Крустпілс, 53, Рига, LV-1057, Латвія.

Категория отпуска:

Без рецепта.
Медицинское предостережение
Дата добавления: 03.03.2020
Приведенная научная информация является обобщающей, основана на официально утвержденной инструкции по применению и не может быть использована для принятия решения о возможности применения конкретного лекарственного препарата.
Перевод инструкции на русский язык выполнен редакторской командой medpravda.ua

Дополнительные данные

МНН:
Фарм. группа:
Код АТХ A01AB11:

Реклама
Аллергия весной: как справиться с зудом и слезотечением
Зима отступила, и каждый день мы ощущаем дыхание в...
Как избавиться от стресса эффективно и безопасно
Постоянный стресс является результатом нестабильно...
Реклама
Диагностика зрения: почему необходимо регулярно проходить обследование
Диагностика зрения – это комплексное исследование,...
Люксоптика
«Люксоптика» оказывает благотворительную помощь ле...
Реклама
Польза и вред глютена
Если вы долго искали научно обоснованную информаци...
Сухость при менопаузе
Женский организм сложен и непредсказуем. Казалось,...
Реклама