Вискомет инструкция по применению

Вискомет фото, инструкция
Внешний вид упаковки лекарственного средства может отличаться от изображения на сайте.
Дозировка:
Вискомет раствор офтальм. д/орош. 2 % по 2 мл в шпр. №1 з канюл.
Производитель:
Регистрация:
№ UA/8766/01/01 от 07.08.2008. Приказ № 433 от 07.08.2008
Фарм. группа:
Редакторская группа
Проверено
Фото аватара
Алла Волошонович Добавлено: 03.03.2020
Фото аватара
Юлия Жарикова Обновлено: 03.03.2020
Инструкция предоставлена гос. реестром мед. препаратов Украины

Официальная инструкция

Состав:

діюча речовина: гіпромелоза;1 мл розчину містить 20 мг гіпромелози;допоміжні речовини: натрію хлорид, калію хлорид, магнію хлорид, натрію ацетат, натрію цитрат, кальцію хлорид дигідрат, вода для ін’єкцій, кислота хлористоводнева.

Основные физико-химические свойства:

Безбарвна, в’язка, прозора рідина.

Производитель:

Сан Фармасьютикал Индастриз Лтд, Индия

Фармакотерапевтическая группа:

Препараты, которые заменяют синовиальную и слезную жидкости.

Фармакологические свойства:

Фармакодинаміка. Віскомет – офтальмологічний допоміжний засіб для застосування при оперативних втручаннях на камері очного яблука. Завдяки високій в’язкості та в’язкоеластичності препарат можна застосовувати під час хірургічного втручання, захищає тканини і клітини від механічних травм, використовується також для розподілу тканин і створення порожнин, для усунення тертя, для відтворення простору при хірургічних маніпуляціях, для стримування кровотечі за допомогою пригнічення капілярного кровообігу, як мастильний матеріал або як засіб для маніпуляції з тканинами. Віскомет може бути використаний після операції для збереження простору протягом певного проміжку часу, для зменшення локалізованої кровотечі, для змащування та розподілу тканин, для запобігання тертю і як замінник склоподібного тіла.Фармакокінетика. Гіпромелоза не повністю метаболізується в передніх сегментах ока і після заповнення трабекулярної сітки її доля невідома.

Показания к применению:

Віскомет застосовують як офтальмологічний засіб при хірургічних втручаннях у передній сегмент очного яблука:вилучення позакапсулярної катаракти;первинна та вторинна імплантація внутрішньоочних кришталиків;факоемульсифікація;хірургічна допомога при травмах.

Противопоказания:

Протипоказання для застосування Віскомету за умов правильного його використання не відомі.

Надлежащие меры безопасности при применении:

Сегменти очного яблука не повинні переповнюватися Віскометом. Вилучення Віскомету з порожнин ока в кінці хірургічного втручання за допомогою промивання і відсмоктування потрібне для запобігання вторинному підвищенню тиску в оці та соскоподібному блокуванню.

Особенности применения:

Можливе тимчасове підвищення внутрішнього тиску після хірургічного втручання внаслідок самого втручання або наявності в анамнезі глаукоми.Для запобігання ускладненнь необхідно виконувати такі вимоги: не переповнювати камери ока Віскометом; запобігати повторному використанню канюль (частини сухої гідроксипропілметилцелюлози можуть міститися у використаній канюлі і стати причиною помутніння або випадання осаду); вилучати розчин Віскомету з очних порожнин після хірургічного втручання; ретельно перевіряти внутрішньоочний тиск протягом найближчого післяопераційного періоду, при значно підвищеному внутрішньо очному тиску, застосувати відповідну терапію. Гіпромелоза може утворювати складні кристалічні сполуки, внаслідок чого розчин може втратити прозорість. Слід ретельно перевіряти розчин перед ін’єкцією. Розчин Віскомету не містить консервантів і тому його не можна застосовувати повторно. Якщо розчин став темно-коричневим або помітно непрозорі часини, його не можна використовувати. Використовувати невеликі шприци, для збереження контролю під час ін’єкції. Необхідно створювати простір для Віскомету, збільшуючи розріз для того, щоб полегшити відтік рідин ока, готувати прохід для виходу Віскомету. Ін’єкцію Віскомету починають з точки, найбільш віддаленої від розрізу. Ін’єкцію проводять повільно; кров видаляють на кожному етапі операції, оскільки вона може спричинити запалення.

Применение в период беременности или кормления грудью:

Немає даних щодо застосування препарату в період вагітності та годування груддю.

Способность влиять на скорость реакции при управлении автотранспортом:

Слід утримуватись від діяльності, яка потребує підвищеної концентрації уваги.

Дети:

Немає даних щодо застосування препарату дітям.

Способ применения и дозы:

При хірургічних втручаннях у передній сегмент очного яблука обережно вводиться від 1 до 3 мл препарату (залежно від потреби) в передню порожнину з використанням шприца Люера на 2 мл з розміром канюлі від 23 до 25.Ін’єкція Віскомету в сегмент може бути зроблена до або після вставлення кришталика. Ін’єкція препарату до вставлення кришталика забезпечує додатковий захист ендотелію рогівки та інших тканин ока.

Передозировка:

Немає даних щодо передозування гіпромелози у людей. Дослідження на тваринах свідчать, що препарат практично не токсичний.

Побочные действия:

В окремих випадках тимчасово підвищується внутрішньоочний тиск. Як і при застосуванні інших високоеластичних препаратів, у поодиноких випадках виникає післяопераційне запалення (запалення райдужної оболонки, гіпопіон) або набряк і декомпенсація рогівки. Але прямого зв’язку цих ускладнень з Віскометом не було встановлено.Віскомет може перешкоджати швидкому закриттю рани шляхом блокування трабекулярних проходів.

Лекарственное взаимодействие:

На сьогодні немає даних про взаємодію Віскомету з іншими лікарськими засобами.

Срок годности:

2 роки.

Условия хранения:

Зберігати в недоступному для дітей, захищеному від світла місці, при температурі від 8 до 15°С. Не заморожувати. Не нагрівати вище 45°С.

Форма выпуска / упаковка:

По 2 мл розчину у попередньо заповненому шприці з канюлею поміщають у захисний пакет та у картонну упаковку; по 3 мл розчину у флаконі поміщають у захисний пакет та у картонну упаковку №1.

Категория отпуска:

Без рецепта.

Дополнительно:

МісцезнаходженняЗавод: Baska, Ujeti Road, Ujeti Halol, 389350, Gujarat, India.Баска, Уджети Роуд, Уджети Халол, 389350, Гуджарат, Індія.
Медицинское предостережение
Дата добавления: 03.03.2020
Приведенная научная информация является обобщающей, основана на официально утвержденной инструкции по применению и не может быть использована для принятия решения о возможности применения конкретного лекарственного препарата.
Перевод инструкции на русский язык выполнен редакторской командой medpravda.ua

Дополнительные данные

МНН:
Фарм. группа:
Код АТХ :

Тип данныхСведения из реестра
Торговое наименование:Вискомет
Производитель:Сан Фармасьютикал Индастриз Лтд, Индия
Форма выпуска:По 2 мл розчину у попередньо заповненому шприці з канюлею поміщають у захисний пакет та у картонну упаковку; по 3 мл розчину у флаконі поміщають у захисний пакет та у картонну упаковку №1.
Регистрационное удостоверение:№ UA/8766/01/01 от 07.08.2008. Приказ № 433 от 07.08.2008
МНН:Hypromellose
Условия отпуска:Без рецепта.
Состав:

діюча речовина: гіпромелоза;1 мл розчину містить 20 мг гіпромелози;допоміжні речовини: натрію хлорид, калію хлорид, магнію хлорид, натрію ацетат, натрію цитрат, кальцію хлорид дигідрат, вода для ін’єкцій, кислота хлористоводнева.

Фармакологическая группа:Препараты, которые заменяют синовиальную и слезную жидкости.
Реклама
Найдены ферменты для получения универсальной группы крови
Простой метод переливания крови из одной группы в ...
Для устранения паралича будут проводить трансплантацию клеток
Впервые в мире польские хирурги в сотрудничестве с...
Реклама
Антибиотики при бронхите
Антибиотик при бронхите — действенный способ актив...
Можно ли умереть от ОРВИ
В большинстве случаев ОРВИ не опасны для жизни. Но...
Реклама
На капустной диете можно за неделю похудеть на 6 кг
На капустной диете можно за неделю похудеть на 6 к...
Витамин D укрепляет иммунитет, но не защищает от COVID-19: врачи
Витамин D играет важную роль в поддержании иммунит...
Реклама