Віскомет інструкція по застосуванню

Віскомет фото, инструкция
Зовнішній вигляд упаковки лікарського засобу може відрізнятися від зображення на сайті.
Дозування:
Віскомет розчин офтальм. д/зрош. 2 % по 2 мл у шпр. №1 з канюл.
Виробник:
Реєстрація:
№ UA/8766/01/01 від 07.08.2008. Наказ № 433 від 07.08.2008
Фарм. група:
Редакторска група
Перевірено
Avatar photo
Алла Волошонович Додано: 03.03.2020
Avatar photo
Юлія Жарікова Оновлено: 03.03.2020
Інструкція надана держ. реєстром мед. препаратів України

ОФІЦІЙНА ІНСТРУКЦІЯ

Склад:

діюча речовина: гіпромелоза;1 мл розчину містить 20 мг гіпромелози;допоміжні речовини: натрію хлорид, калію хлорид, магнію хлорид, натрію ацетат, натрію цитрат, кальцію хлорид дигідрат, вода для ін’єкцій, кислота хлористоводнева.

Основні фізико-хімічні властивості:

Безбарвна, в’язка, прозора рідина.

Виробник:

Сан Фармасьютикал Індастріз Лтд, Індія

Фармакотерапевтична група:

Препарати, які замінюють синовіальну та сльозну рідини.

Фармакологічні властивості:

Фармакодинаміка. Віскомет – офтальмологічний допоміжний засіб для застосування при оперативних втручаннях на камері очного яблука. Завдяки високій в’язкості та в’язкоеластичності препарат можна застосовувати під час хірургічного втручання, захищає тканини і клітини від механічних травм, використовується також для розподілу тканин і створення порожнин, для усунення тертя, для відтворення простору при хірургічних маніпуляціях, для стримування кровотечі за допомогою пригнічення капілярного кровообігу, як мастильний матеріал або як засіб для маніпуляції з тканинами. Віскомет може бути використаний після операції для збереження простору протягом певного проміжку часу, для зменшення локалізованої кровотечі, для змащування та розподілу тканин, для запобігання тертю і як замінник склоподібного тіла.Фармакокінетика. Гіпромелоза не повністю метаболізується в передніх сегментах ока і після заповнення трабекулярної сітки її доля невідома.

Показання до застосування:

Віскомет застосовують як офтальмологічний засіб при хірургічних втручаннях у передній сегмент очного яблука:вилучення позакапсулярної катаракти;первинна та вторинна імплантація внутрішньоочних кришталиків;факоемульсифікація;хірургічна допомога при травмах.

Протипоказання:

Протипоказання для застосування Віскомету за умов правильного його використання не відомі.

Належні заходи безпеки при застосуванні:

Сегменти очного яблука не повинні переповнюватися Віскометом. Вилучення Віскомету з порожнин ока в кінці хірургічного втручання за допомогою промивання і відсмоктування потрібне для запобігання вторинному підвищенню тиску в оці та соскоподібному блокуванню.

Особливості застосування:

Можливе тимчасове підвищення внутрішнього тиску після хірургічного втручання внаслідок самого втручання або наявності в анамнезі глаукоми.Для запобігання ускладненнь необхідно виконувати такі вимоги: не переповнювати камери ока Віскометом; запобігати повторному використанню канюль (частини сухої гідроксипропілметилцелюлози можуть міститися у використаній канюлі і стати причиною помутніння або випадання осаду); вилучати розчин Віскомету з очних порожнин після хірургічного втручання; ретельно перевіряти внутрішньоочний тиск протягом найближчого післяопераційного періоду, при значно підвищеному внутрішньо очному тиску, застосувати відповідну терапію. Гіпромелоза може утворювати складні кристалічні сполуки, внаслідок чого розчин може втратити прозорість. Слід ретельно перевіряти розчин перед ін’єкцією. Розчин Віскомету не містить консервантів і тому його не можна застосовувати повторно. Якщо розчин став темно-коричневим або помітно непрозорі часини, його не можна використовувати. Використовувати невеликі шприци, для збереження контролю під час ін’єкції. Необхідно створювати простір для Віскомету, збільшуючи розріз для того, щоб полегшити відтік рідин ока, готувати прохід для виходу Віскомету. Ін’єкцію Віскомету починають з точки, найбільш віддаленої від розрізу. Ін’єкцію проводять повільно; кров видаляють на кожному етапі операції, оскільки вона може спричинити запалення.

Застосування в період вагітності або годування груддю:

Немає даних щодо застосування препарату в період вагітності та годування груддю.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом:

Слід утримуватись від діяльності, яка потребує підвищеної концентрації уваги.

Діти:

Немає даних щодо застосування препарату дітям.

Спосіб застосування та дози:

При хірургічних втручаннях у передній сегмент очного яблука обережно вводиться від 1 до 3 мл препарату (залежно від потреби) в передню порожнину з використанням шприца Люера на 2 мл з розміром канюлі від 23 до 25.Ін’єкція Віскомету в сегмент може бути зроблена до або після вставлення кришталика. Ін’єкція препарату до вставлення кришталика забезпечує додатковий захист ендотелію рогівки та інших тканин ока.

Передозування:

Немає даних щодо передозування гіпромелози у людей. Дослідження на тваринах свідчать, що препарат практично не токсичний.

Побічні дії:

В окремих випадках тимчасово підвищується внутрішньоочний тиск. Як і при застосуванні інших високоеластичних препаратів, у поодиноких випадках виникає післяопераційне запалення (запалення райдужної оболонки, гіпопіон) або набряк і декомпенсація рогівки. Але прямого зв’язку цих ускладнень з Віскометом не було встановлено.Віскомет може перешкоджати швидкому закриттю рани шляхом блокування трабекулярних проходів.

Лікарська взаємодія:

На сьогодні немає даних про взаємодію Віскомету з іншими лікарськими засобами.

Термін придатності:

2 роки.

Умови зберігання:

Зберігати в недоступному для дітей, захищеному від світла місці, при температурі від 8 до 15°С. Не заморожувати. Не нагрівати вище 45°С.

Форма випуску / упаковка:

По 2 мл розчину у попередньо заповненому шприці з канюлею поміщають у захисний пакет та у картонну упаковку; по 3 мл розчину у флаконі поміщають у захисний пакет та у картонну упаковку №1.

Категорія відпуску:

Без рецепту.

Додатково:

МісцезнаходженняЗавод: Baska, Ujeti Road, Ujeti Halol, 389350, Gujarat, India.Баска, Уджети Роуд, Уджети Халол, 389350, Гуджарат, Індія.
Медичне застереження
Дата додавання: 03.03.2020
Наведена наукова інформація є узагальнюючою, заснована на офіційно затвердженій інструкції по застосуванню і не може бути використана для прийняття рішення про можливість застосування конкретного лікарського препарату.

ДОДАТКОВІ ДАНІ

МНН:
Фарм. група:
Код АТХ :

Тип данихВідомості з реєстру
Торгівельне найменування:Віскомет
Виробник:Сан Фармасьютикал Індастріз Лтд, Індія
Форма випуску: По 2 мл розчину у попередньо заповненому шприці з канюлею поміщають у захисний пакет та у картонну упаковку; по 3 мл розчину у флаконі поміщають у захисний пакет та у картонну упаковку №1.
Реєстраційне посвідчення:№ UA/8766/01/01 від 07.08.2008. Наказ № 433 від 07.08.2008
Міжнародне непатентоване найменування:Hypromellose
Умови відпуску:Без рецепту.
Склад:

діюча речовина: гіпромелоза;1 мл розчину містить 20 мг гіпромелози;допоміжні речовини: натрію хлорид, калію хлорид, магнію хлорид, натрію ацетат, натрію цитрат, кальцію хлорид дигідрат, вода для ін’єкцій, кислота хлористоводнева.

Фармакотерапевтична група:Препарати, які замінюють синовіальну та сльозну рідини.
Реклама
Ущелина хребта діагностується у кожного десятого
Тиждень Spina Bifida у Великобританії був присвяче...
Знайдено ферменти для отримання універсальної групи крові
Простий метод переливання крові з однієї групи в і...
Реклама
Лікування бронхіту без антибіотиків
Як вилікувати бронхіт без антибіотиківПоширені пит...
Антибіотики при бронхіті
Антибіотик при бронхіті — дієвий спосіб активної д...
Реклама
Як без ліків швидко та ефективно вилікувати кашель
Для лікування кашлю лікарі рекомендують пити багат...
Фахівці назвали головні причини, через які розпадаються сімейні пари
Згідно зі статистикою, середня кількість розлучень...
Реклама