Вобэ-Мугос Е инструкция по применению

Вобэ-Мугос Е фото, инструкция
Внешний вид упаковки лекарственного средства может отличаться от изображения на сайте.
Дозировка:
Вобэ-Мугос Е таблетки киш./раств. №100 (20х5)
Производитель:
Регистрация:
№ UA/14480/01/01 от 24.07.2015. Приказ № 462 от 24.07.2015
Фарм. группа:
Редакторская группа
Проверено
Фото аватара
Юлия Жарикова Добавлено: 03.03.2020
Фото аватара
Юлия Жарикова Обновлено: 03.03.2020
Инструкция предоставлена гос. реестром мед. препаратов Украины

Официальная инструкция

Состав:

діючі речовини: 1 таблетка кишковорозчинна містить трипсину 29 mkat, хімотрипсину  200 mkat, папаїну 270 F.I.P.-Од;допоміжні речовини: лактози моногідрат, целюлоза мікрокристалічна, макрогол 6000, коповідон, кремнію діоксид колоїдний безводний, магнію стеарат, кросповідон, повідон, тальк, метакрилатний сополімер (тип А), триетилцитрат, ванілін.

Производитель:

Мукос Фарма ГмбХ

Фармакотерапевтическая группа:

Комбіновані антинеопластичні засоби.

Фармакологические свойства:

Фармакодинаміка. ВОБЕ-МУГОС Е являє собою цілеспрямовано підібрану комбінацію високоактивних ензимів рослинного (папаїн) і тваринного (трипсин, хімотрипсин) походження з протизапальною, протинабряковою, фібринолітичною, імуномодулюючою і вторинно знеболювальною дією.а) Протипухлинна діяАд’ювантна (профілактика метастазування) та підтримуюча терапія препаратом ВОБЕ-МУГОС Е істотно покращують стан і якість життя пацієнтів з новоутвореннями. ВОБЕ-МУГОС Е активує протипухлинний імунітет (макрофаги, NK, цитотоксичні Т‑лімфоцити) і нормалізує концентрацію цитокінів (TNF, IL 1, IL 6). ВОБЕ-МУГОС Е сприяє зниженню темпів прогресування первинної пухлини і розвитку та розповсюдженню метастазів, інгібуючи експресію адгезивних молекул (ELAM/CD44) ендотелію і клітин пухлини.ВОБЕ-МУГОС Е підвищує ефективність хіміо- та радіотерапії і знижує їх негативні прояви. Відомо, що ензими поліпшують реологічні властивості крові і мікроциркуляцію, що сприяє виведенню токсичних продуктів радіо- та хіміотерапії і поліпшенню трофіки тканин.Підтримуючі ефекти ензимів проявляються у зменшенні типових побічних ефектів променевої та хіміотерапії нудоти, блювання, слабкості, втрати апетиту. Також можуть зменшуватися набряки, що розвиваються після терапії блеоміцином (у ділянці вуха, носа і горла, сечового міхура або кишкового тракту). ВОБЕ-МУГОС Е також зменшує больовий синдром.б) Противірусна діяПротивірусна дія ВОБЕ-МУГОС Е проявляється через активацію популяції як Т-кілерів, так і макрофагів, що призводить до прискореної елімінації вірусів з організму.ВОБЕ-МУГОС Е розщеплює імунні комплекси, що формуються внаслідок інфекції вірусами, і сприяє їх елімінації, тим самим запобігаючи розвитку аутоагресивних хвороб. Фармакокінетика. Після прийому препарату ВОБЕ-МУГОС Е внутрішньо його складові резорбуються за допомогою різних опосередкованих клітинами механізмів гастроінтестинального тракту. У кров’яному руслі ензими зв’язуються з транспортними білками (a1-антитрипсин і a2-макроглобулін), утворюючи комплекс. Молекули-носії маскують антигенні детермінанти ензимів, але не впливають на їх активність і захищають від інактивації іншими інгібіторами протеаз плазми. Комплекс фермент-α2М (активна форма α2-макроглобуліну) демонструє винятковій вплив на імунологічні реакції (виділення TNF, визрівання лейкоцитів).Після одноразової дози ензими виявляються у плазмі крові через 45 хвилин, досягаючи максимуму через 1 годину після прийому. Зниження концентрації у плазмі крові починається через 2 години до повного зникнення протягом 24 годин. Концентрація складових препарату, визначена за допомогою мічених ензимів, найвища у плазмі крові та печінці, ідентифікуються також і в інших системах органів (наприклад, у нирках). Резорбовані ензими елімінуються головним чином через клітини мононуклеарно-фагоцитарної системи. Не резорбовані гідролітичні ензими елімінують з випорожненнями.

Показания к применению:

Підтримуюча терапія при опроміненні з метою зменшення побічних дій, що виникають при променевій терапії (імуносупресії, пострадіаційних мукозитів, фіброзів).Підтримуюча терапія при хіміотерапії з метою зменшення побічних ефектів, поліпшення переносимості хіміопрепаратів (наприклад, зниження гепатотоксичності при лікуванні цисплатином та зниження пневмотоксичності і тромбоцитопенії при лікуванні блеоміцином).Ад’ювантна терапія при лікуванні злоякісних пухлин. Лікування вірусних інфекцій (Herpes Zoster).

Противопоказания:

Тяжкі уроджені чи набуті порушення згортання крові (гемофілія, тяжкі ураження печінки або нирок), заплановані хірургічні процедури або якщо відомі випадки алергічних реакцій на препарат. Індивідуальна гіперчутливість до компонентів препарату.

Особенности применения:

Таблетки приймати не пізніше, ніж за 30 хвилин до їди, ковтаючи цілими і запиваючи великою кількістю води (200 мл). 1 таблетка містить 194,5 мг лактози, тому пацієнтам з рідкісними спадковими формами непереносимості галактози, недостатністю лактази або синдромом глюкозо-галактозної мальабсорбції не слід застосовувати препарат.

Применение в период беременности или кормления грудью:

Дані про позитивний чи негативний досвід застосування препарату у період вагітності або годування груддю відсутні. У період вагітності застосування ВОБЕ-МУГОС Е можливе після оцінки лікарем співвідношення користь/ризик.

Способность влиять на скорость реакции при управлении автотранспортом:

Даних про вплив на швидкість психомоторних реакцій не виявлено.

Дети:

Досвід застосування дітям відсутній, тому препарат не слід призначати цій категорії пацієнтів.

Способ применения и дозы:

При онкологічних захворюваннях ВОБЕ-МУГОС Е призначати протягом усього курсу променевої чи хіміотерапії, особливо при виникненні побічних дій або явищ непереносимості хіміопрепаратів, або променевої терапії, по 3 таблетки тричі на добу. У разі необхідності дозу можна збільшити до 5 таблеток тричі на добу. Для ад’ювантного лікування злоякісних пухлин рекомендується приймати по 2 таблетки тричі на добу. Тривалість курсу лікування визначає лікар індивідуально.При лікуванні вірусних інфекцій рекомендується приймати по 5 таблеток тричі на добу до зникнення основних клінічних проявів. Лікування слід розпочинати якомога раніше з появою перших ознак захворювання і до одужання. Таблетки приймати не пізніше, ніж за 30 хвилин до їди, ковтаючи цілими і запиваючи великою кількістю води (200 мл).

Передозировка:

Навіть при тривалому застосуванні високих доз препарату токсичних дій не виявлено. Можливі розлади випорожнення, діарея, що проходять через 1-3 дні після відміни препарату, або зниження дози без додаткового лікування.

Побочные действия:

При застосуванні високих доз препарату можливі відчуття переповненості шлунка або метеоризм, іноді періодично може виникати нудота. У таких випадках рекомендується препарат вживати у дробних дозах протягом дня. Алергічні реакції (висипання на тілі) з’являються рідко і швидко зникають після відміни препарату. У результаті ферментативної діяльності можуть спостерігалися зміни консистенції, кольору і запаху випорожнень.

Лекарственное взаимодействие:

Несумісність препарату ВОБЕ-МУГОС Е з іншими препаратами, що застосовуються одночасно, не відома.

Срок годности:

2 роки. Не застосовувати після закінчення терміну придатності.

Условия хранения:

Зберігати в сухому, темному місці при температурі не вище 25 ºС.

Форма выпуска / упаковка:

По 20 кишковорозчинних таблеток у блістері; по 1, або 2, або 5 блістерів у картонній коробці.

Категория отпуска:

Без рецепта.
Медицинское предостережение
Дата добавления: 03.03.2020
Приведенная научная информация является обобщающей, основана на официально утвержденной инструкции по применению и не может быть использована для принятия решения о возможности применения конкретного лекарственного препарата.
Перевод инструкции на русский язык выполнен редакторской командой medpravda.ua

Дополнительные данные

Тип данныхСведения из реестра
Торговое наименование:Вобэ-Мугос Е
Производитель:Мукос Фарма ГмбХ
Форма выпуска:По 20 кишковорозчинних таблеток у блістері; по 1, або 2, або 5 блістерів у картонній коробці.
Регистрационное удостоверение:№ UA/14480/01/01 от 24.07.2015. Приказ № 462 от 24.07.2015
МНН:Combined drugs
Условия отпуска:Без рецепта.
Состав:

діючі речовини: 1 таблетка кишковорозчинна містить трипсину 29 mkat, хімотрипсину  200 mkat, папаїну 270 F.I.P.-Од;допоміжні речовини: лактози моногідрат, целюлоза мікрокристалічна, макрогол 6000, коповідон, кремнію діоксид колоїдний безводний, магнію стеарат, кросповідон, повідон, тальк, метакрилатний сополімер (тип А), триетилцитрат, ванілін.

Фармакологическая группа:Комбіновані антинеопластичні засоби.
Код АТХ:L01XY - Комбинированные антинеопластические препараты
Реклама
К 2040 году больных раком простаты вдвое увеличится
По прогнозам, к 2040 году число мужчин с диагнозом...
Камера-таблетка для выявления рака толстой кишки
Управление по санитарному надзору за качеством пищ...
Реклама
Неатрофический гастрит
Причины развития неатрофического гастритаХроническ...
Атрофический гастрит
Причины развития атрофического гастритаСтадии разв...
Реклама
Ученые объяснили, почему пожилым людям полезно пользоваться Интернетом
Интернет, как и любая другая технология, имеет вре...
Снижение уровня стресса повышает вероятность долголетия: исследование
Существуют два вида возраста, метрический и биолог...
Реклама