Лайфемін інструкція по застосуванню

Лайфемін фото, инструкция
Зовнішній вигляд упаковки лікарського засобу може відрізнятися від зображення на сайті.
Дозування:
Капс., № 30
Виробник:
Редакторска група
Перевірено
Avatar photo
Юлія Жарікова Додано: 18.11.2023
Avatar photo
Юлія Жарікова Оновлено: 18.11.2023
Інструкція надана держ. реєстром мед. препаратів України

ОФІЦІЙНА ІНСТРУКЦІЯ

Склад:

Одна капсула містить:

  • активні інгредієнти: екстракт хмелю – 120 мг (зокрема патентований екстракт Lifenol ®), екстракт кореня дикого ямсу – 70 мг, перловий порошок – 60 мг; екстракт кореня пуерарії лопастної – 50 мг, екстракт кореня дудника китайського – 50 мг, екстракт кореневищ циміцифуги – 30 мг;
  • додаткові речовини: орисил, кальцію стеарат.

Властивості:

Лайфемін ® є комбінацію натуральних екстрактів із рослинної сировини: хмелю, кореня пуерарії лопастної, кореневищ циміцифуги, коренів дудника китайського та дикого ямсу – додаткових джерел природних естроген-прогестагенних гормоноподібних сполук, таких як: ізофлавони (дайдзеїн і пуерарін), ізопренілові флавоноїди (8-ізопренілнарінгенін, 6-ізопренілнарінгенін, ксантогумол, ізоксантогумол), тритерпенові глікозиди (актеїн, циміцифугозид), стероїдні сапоніни (діосгенін, (3-ситостерин), гіркоти, поліфенольні сполуки, органічні кислоти, ефірні олії та кальцій зі складу перлового порошку.

Lifenol ® – екстракт хмелю, містить ізопренілові флавоноїди  ̶  сполуки рослинного походження, що за своїми функціональними властивостями наближені до естрогену та здатні компенсувати дефіцит гормонів у жінок у період менопаузи.

Пуерарія лопатева (екстракт кореня) містить ізофлавони: дайдзеїн і пуерарін, споріднені рецепторам естрогенів. Ці ізофлавони вибірково взаємодіють переважно з β-естрогеновими рецепторами в організмі жінки та здатні проявляти властивості, характерні для естрогену, тим самим запобігаючи і знижуючи інтенсивність проявів клімактеричного синдрому. Ізофлавони пуерарії лопастної мають потужні антиоксидантні властивості, сприяють зниженню тонусу судинної стінки і нормалізації підвищеного артеріального тиску.

Циміцифуга рацімоза (екстракт кореневища)

Містить тритерпенові глікозиди, що мають естрогеноподібні властивості й за рахунок активації рецепторів гіпоталамуса призводять до зниження викиду рилізинг-фактора лютеїнізуючого гормону та подальшого зниження секреції лютеїнізуючого гормону передньою долею гіпофіза. Зниження викиду гонадотропних гормонів сприяє усуненню проявів клімактеричного синдрому в жінок : припливів, жару, психоемоційних та вегето-судинних порушень, що виникають у періоди пре-і менопаузи та зумовлених різким зниженням продукції естрогенів. Крім того, екстракт циміцифуги рацімози чинить м’яку седативну дію, сприяє поліпшенню метаболізму кісткової тканини і зменшенню втрати кальцію, підвищенню тонусу сечового міхура.

Дудник китайський (екстракт кореня) – «Жіночий женьшень». Містить ефірні олії, макро -і мікроелементи, фенольні сполуки , β-ситостерин, що активує ароматазу, яка, у свою чергу, сприяє підвищенню рівня власних естрогенів, має гіпохолестеринемічні, гіпотензивні та седативні властивості.

Екстракт дикого ямсу (диоскорея). Містить стероїдні фітогормони (діосцин, іосгенін) – попередники прогестерону та інших статевих гормонів. Диоскорея нормалізує стан, викликаний дисбалансом статевих гормонів, регулює роботу статевих залоз, запобігає розвитку атеросклерозу, має спазмолітичний ефект.

Перловий порошок – джерело іонів кальцію, які в комплексі з органічними кислотами мають найкращу біодоступність та біологічну активність, перешкоджають розвитку остеопорозу.

Комплексний вплив Лайфемін ® на організм зумовлено накопичуванням і взаємним потенціонуванням ефективності біологічно-активних речовин. Він проявляється в значному зниженні проявів клімактеричного синдрому, нормалізації роботи та підвищенні стресостійкості нервової системи, нормалізації кровообігу в органах малого тазу, поліпшенні роботи серцево -судинної системи, нормалізації процесів травлення та сприяння схудненню, нормалізації мінерального обміну кісток та протидії розвитку остеопорозу

Виробник:

ТОВ "Універсальне агентство" Про-фарма"

Місцезнаходження виробника:

Київ, вул. Козацька, 120/4, корпус Е

Рекомендації до застосування:

Лайфемін ® рекомендований з метою:

  • зниження таких проявив клімактеричного синдрому, як: припливи, дратівливість, різкі зміни настрою, депресивні стани, гранична пітливість, порушення сну, подразнення і сухість зовнішніх статевих органів;
  • зниження проявів штучної менопаузи, викликаної прийомом лікарських засобів або наслідків хірургічного втручання;
  • профілактики менопаузального остеопорозу, поліпшення стану шкіри, нігтів, волосся; нормалізації мінеральної щільності кісток, зниження зайвої ваги.

Комбінація естрогеноподібних і гестагеноподібних фітоекстрактів у Лайфемін ® забезпечує відсутність таких побічних ефектів, як: гіперпластичні процеси ендометрію та молочних залоз, препарат не викликає розвиток гормонозалежних пухлин.

Протипоказання:

Індивідуальна чутливість до будь-якого з компонентів, вагітність або період годування груддю, естрогенозалежні злоякісні новоутворення.

 

Спосіб застосування та дози:

Вживати дорослим (жінкам ) по одній капсулі на добу, незалежно від прийому їжі. Курс прийому призначається лікарем індивідуально. Перед застосуванням необхідно проконсультуватися з лікарем.

Умови зберігання:

Термін придатності : 36 місяців після дати виготовлення
Зберігати в оригінальній упаковці за температури від 4° С до 25° С у сухому, захищеному від світла та недоступному для дітей місці.

Форма випуску / упаковка:

Капсули №30.

Медичне застереження
Дата додавання: 18.11.2023
Наведена наукова інформація є узагальнюючою, заснована на офіційно затвердженій інструкції по застосуванню і не може бути використана для прийняття рішення про можливість застосування конкретного лікарського препарату.
Реклама
З 1970 року вдвічі подвоїлася кількість народжених близнюків
За даними Бази даних метаболомів людини (HMBD), з ...
Як нервові клітини реагують на тепло
Знання того, як клітини виявляють температуру та д...
Реклама
Противірусні препарати при ГРВІ
Респіраторно-синцитіальний вірус (РСВ)Вірус парагр...
Ліки від ГРВІ
Ліки при легких ГРВІ Лікарські препарати при тяжки...
Реклама
Ін`єкційна косметологія та пластика: чому виникають набряки та як їх зменшити
Бажання покращити або дещо змінити зовнішність сьо...
Алергія весною: як впоратися зі свербежем та сльозотечею
Зима відступила, і щодня ми відчуваємо подих весни...
Реклама