СперАк для жінок інструкція по застосуванню

СперАк для жінок фото, инструкция
Зовнішній вигляд упаковки лікарського засобу може відрізнятися від зображення на сайті.
Дозування:
СперАк для жінок 30 саше по 5 г.
Виробник:
Редакторска група
Перевірено
Avatar photo
Ольга Поліщук Додано: 18.11.2023
Avatar photo
Юлія Жарікова Оновлено: 18.11.2023
Інструкція надана держ. реєстром мед. препаратів України

ОФІЦІЙНА ІНСТРУКЦІЯ

Склад:

Склад

1 саше містить

L-карнітин (L-карнітин фумарат)

600 мг

L- аргінін (аргінін альфа-кетоглутат)

750 мг

Вітамін С

90 мг

N-ацетил-L-цистеїн

50 мг

Вітамін Е

30 мг

Залізо

7 мг

Пантотенова кислота

6 мг

Цинк

5 мг

Бета-каротин

3 мг

Вітамін В6

2 мг

Мідь

0,5 мкг

Фолієва кислота

200 мкг

Селен

27,5 мкг

Вітамін D3

5 мкг

Вітмін В12

2,5 мкг

Допоміжні речовини: мальтодекстрин, декстрат, підсолоджувач: стевіозид, протизапальний агент: діоксид кремнію.

Властивості:

SperAK for women – це вітамінно-мінеральний комплекс, який впливає на репродуктивне здоров’я жінок. SperAK for women покликаний підготувати організм жінки до настання запланованої вагітності. Інгредієнти препарату чинять комплексний влив на організм жінки, завдяки чому відбувається нормалізація менструального циклу, а також підвищується жіноча фертильність. SperAK for women захищає жіноче тіло від негативного впливу вільних радикалів, раннього старіння, запобігає формуванню анемії, остеопорозу і допомагає усунути сексуальну дисфункцію. SperAK for women підходить для усунення дефіциту вітамінів і мінералів в організмі до запланованої вагітності. Покращує здоров’я шкіри, волосся і нігтів, допомагає підтримувати масу тіла в нормі. В комплексі з іншими препаратами дає чудові результати при підготовці до ЕКО для настання запланованої вагітності.

L-карнітин прискорює розчеплення жирів, знижує рівень холестерину, впливає на здоров’я серця і судин, забезпечує енергію організму.

L-аргінін покращує еластичність судин та кровопостачання мозку, серцевих м’язів і статевих органів. Запобігає передчасному старінню і атеросклерозу, сприяє зниженню ваги, бере участь у синтезі гормонів, сприяє передачі нервових імпульсів, зменшує депресію та емоційну напругу, посилює спазмолітичну дію на м’язи, покращує функціональну здатність організму.

Вітамін С володіє антиоксидантною, імуностимулюючою, регенеруючою дією, запобігає утворенню анемії і позитивно впливає на активність клітин в організмі. У той же час позитивно впливаючи на мозок, підвищує концентрацію уваги. Вітамін С нормалізує обмін білків, жирів, вуглеводів, допомагає всмоктувати кальцій, фолієву кислоту і залізо.

N-ацетил-L-цистеїн має антиоксидантні, антитоксичні, імуномодулюючі та антимутагенні ефекти.

Вітамін Е – потужний антиоксидант, який відіграє важливу роль у репродуктивній функції жінок. Прискорює регенерацію шкіри та ріст волосся Запобігає ранньому старінню організму. Також позитивно впливає на здоров’я печінки та серця.

Залізо, беручи участь у формуванні гемоглобіну, запобігає гіпоксії та анемії тканин і бере участь у синтезі багатьох ферментів. Залізо бере участь в імунобіологічних і окисно-відновлювальних процесах і захищає організм від втоми, стресу і депресії.

Пантотенова кислота покращує клітинне енергозабезпечення, бере участь в окислювальних і ацетиленових процесах, синтезі ацетилхоліну і кортикостероїдів, метаболізмі жирів і вуглеводів, сприяє всмоктуванню інших вітамінів.

Цинк бере участь у синтезі багатьох гормонів і ферментів в організмі. Цинк має антиоксидантний і імуностимулюючий ефект і позитивно впливає на зір. Він покращує стан шкіри, волосся і нігтів, використовується для лікування ран і прищів.

Бета-каротин бере участь в антиоксидантному захисті організму. Перетворюється на вітамін А в організмі. Відіграє важливу роль як для імунної системи, так і для еластичності шкіри. Також бета-каротин запобігає різним формам раку.

Вітамін B6 має величезне значення для зміцнення імунної системи. Він також допомагає в регуляції гормонів, бере участь в обміні речовин і активності мозку. Він покращує всмоктування заліза і міді. Також забезпечує використання заліза, що зберігається в печінці, бере участь у синтезі білків і ферментів, має важливе значення для нормального функціонування імунної системи.

Фолієва кислота відіграє позитивну роль у формуванні центральної нервової системи, росту і поділу клітин, і важлива для ДНК і РНК. Покращує імунну систему і діяльність серцево-судинної системи.  Фолієва кислота запобігає вродженим вадам розвитку, змінам ДНК, канцерогенезу.

Селен захищає тканини організму від окиснювання,  згубного впливу стресу і відіграє важливу роль у профілактиці раку. Селен є одним з ключових компонентів трансплантації залозистих гормонів і багатьох інших обмінних процесів і імунних функцій.

Вітамін D3. З ростом людського віку його кістки втрачають силу, що призводить до остеопорозу. Вітамін D запобігає цьому, сприяє утворенню кісток і зубів. Вітамін D може запобігти раку кишечника, ревматизму і артриту.

Вітамін B12 відіграє ключову роль у підтримці пам’яті та функціонування нервової системи. Це необхідно для правильного розподілу клітин, метаболізму і синтезу білка.

Виробник:

Натстім Лтд, Болгарія

Місцезнаходження виробника:

Софія 1431. Болгарія

Рекомендації до застосування:

 • Період підготовки до вагітності
 • Підтримка репродуктивного здоров’я
 • Жіноче безпліддя ендокринного походження
 • Підготовка до штучного запліднення
 • Дефіцит вітамінів і мінералів
 • Фригідність у жінок
 • Зниження статевого потягу (лібідо)
 • Ослаблення імунної системи
 • Раннє старіння
 • Хронічна втома
 • Дієта, неправильне харчування

Протипоказання:

Індивідуальна підвищена чутливість до будь-якого компонента.

Спосіб застосування та дози:

1 пакетик в день. Розчинити в 200 мл води, ретельно розмішуючи. Випити відразу після приготування розчину.

Умови зберігання:

Зберігати в темному, сухому місці, недоступному для дітей.

Форма випуску / упаковка:

У кожній упаковці 30 саше по 5 г.

Медичне застереження
Дата додавання: 18.11.2023
Наведена наукова інформація є узагальнюючою, заснована на офіційно затвердженій інструкції по застосуванню і не може бути використана для прийняття рішення про можливість застосування конкретного лікарського препарату.
Реклама
Боротьба з туберкульозом відновлюється після пандемії COVID-19, але все ще відстає від мети
Згідно з доповіддю Всесвітньої організації охорони...
З 1970 року вдвічі подвоїлася кількість народжених близнюків
За даними Бази даних метаболомів людини (HMBD), з ...
Реклама
Профілактика ГРВІ
Захисні заходи в сезон ГРВІ та ГРЗЛікарські препар...
С-реактивний білок при ГРВІ
Що таке С-реактивний білокАналіз на С-реактивний б...
Реклама
Ін`єкційна косметологія та пластика: чому виникають набряки та як їх зменшити
Бажання покращити або дещо змінити зовнішність сьо...
Алергія весною: як впоратися зі свербежем та сльозотечею
Зима відступила, і щодня ми відчуваємо подих весни...
Реклама