Тауретина інструкція по застосуванню

Тауретина фото, инструкция
Зовнішній вигляд упаковки лікарського засобу може відрізнятися від зображення на сайті.
Дозування:
капсули, № 30
Виробник:
Редакторска група
Перевірено
Stadnik-Anna
Ганна Стаднік Додано: 18.11.2023
Avatar photo
Юлія Жарікова Оновлено: 18.11.2023
Інструкція надана держ. реєстром мед. препаратів України

ОФІЦІЙНА ІНСТРУКЦІЯ

Склад:

Кожна тверда капсула містить:

  • таурин – 100 мг; коензим Q10 – 5 мг; Tagetes erecta (чорнобривці), сухий екстракт: 10% в ефірі лютеїну 100 мг і 4% зеаксантину; цинку глюконат – 101,07 мг (у перерахунку на цинк – 12,5 мг); міді глюконат – 3,65 мг (у перерахунку на мідь – 0,5 мг); Curcuma longa (куркума), сухий екстракт 95% куркуміну – 52,63 мг;
  • допоміжні речовини і стінка білої кислотостійкої капсули: двоосновний фосфат кальцію, діоксид кремнію, гелестворюючий агент і титану діоксин (Е171).

Властивості:

Таурин – сірковмісна амінокислота, утворюється в організмі в процесі перетворення цистеїну. Має антикатарактну, метаболічну та кардіотонічну властивість.

Відіграє велику роль в ліпідному обміні, сприяє нормалізації функції клітинних мембран, оптимізації енергетичних і обмінних процесів, збереженню електролітного складу цитоплазми (за рахунок накопичення іонів калію і кальцію). У головному мозку виконує функцію нейромедіатора, гальмуючого синаптичну передачу, має протисудомну активність. Викликає нормалізацію метаболізму очних тканин при захворюваннях дистрофічного характеру.

Коензим Q10 – містить убіхінон – кофермент, який обумовлює вітаміноподібний вплив продукту на організм. Виявляє сильну антиоксидантну активність і здатність впливати на окислювально-відновні реакції в клітинах. Внаслідок нейтралізації вільних радикалів забезпечує захист клітинної мембрани і ДНК від вільнорадикального ушкодження, здатний відновлювати активність вітаміну Е у боротьби з вільними радикалами. Забезпечує оптимізацію процесів окисного фосфорилювання, бере участь в регуляції ліпідного обміну, оптимізує метаболічні процеси.

Кофермент Q10 забезпечує клітини убіхінон, який вбудовується в ланцюг по перенесенню електронів в мітохондріальному апараті (з комплексів NADH-дегідрогенази і сукцинатдегідрогенази) з посиленням синтезу АТФ, що покращує постачання клітин енергією. Убіхінон чинить позитивний вплив на роботу імунної системи, забезпечує уповільнення процесів старіння на клітинному рівні.

Tagetes erecta (чорнобривці) містять унікальну кількість каротиноїдів – лютеїну і зеаксантину, що підвищує щільність макулярного пігменту і знижує ризик розвитку двох вікових захворювань очей: вікової макулярної дегенерації і катаракти.

Лютеїн і зеаксантин – єдині каротиноїди, що містяться в крові і всіх тканинах тіла, включаючи центральну ділянку сітківки ока, званий «жовтою плямою». Найвища концентрація (до 70% поглиненої дози) – в макулі, причому лютеїн і зеаксантин частково надходять з харчових джерел, а мезоксантин може безпосередньо синтезуватися в сітківці з лютеїну.

Лютеїну більше по краях сітківки, зеаксантину – в центрі. Вони виконують роль антиоксидантів і поглинають активне випромінювання синьої частини спектра, тим самим захищаючи від пошкодження чутливі рецептори ока – палички і колбочки. Каротиноїди найкраще акумулюються тканинами, які найбільш схильні до ризику шкідливого впливу вільних радикалів. У науково-популярній літературі їх називають «природні сонцезахисні окуляри» за здатність «відсікати» шкідливий для сітківки спектр УФ-опромінення.

Каротиноїди не тільки захищають очі від пошкодження, а й сприяють відновним процесам, підтримуючи синтез колагену.

Куркума лонга. До складу куркуми входять вітаміни К, В3, В2, С, В, а також кальцій, йод, фосфор і залізо.

Куркума є потужним природним антибіотиком, регулює роботу кишечника, підвищуючи активність кишкової флори і покращуючи травлення, особливо у ослаблених і хронічних хворих.

Куркумін, що міститься в куркумі, має протизапальний і знеболюючий ефект, знижує рівень холестерину, нормалізує обмін речовин і регулює процеси метаболізму, надає ранозагоювальну властивість. Виявляє таку ж ефективність, як і кортизон або фенілбутазон, при гострому запаленні, наполовину слабші – при хронічному запаленні, але без побічних проявів.

Цинку глюконат. Мікроелемент, який грає важливу роль в метаболізмі клітин і стабілізації клітинних мембран. Це складова багатьох ферментних систем, в яких він є або коензимом, або невід’ємною частиною ферменту. Бере участь в регуляції синтезу білків і вуглеводів. Наявність цинку – необхідна умова для нормального функціонування імунної системи. Цинк справляє позитивний вплив на пам’ять, сприяє засвоєнню вітаміну А, необхідного для підтримки зору, особливо у дітей. Постачання організму цинком – хороша профілактика короткозорості. Цинк підвищує гостроту зору і сприяє більш швидкій адаптації очей до темряви.

Повнішому засвоєнню цинку сприяють амінокислоти. Потрапляючи в організм людини, цинк концентрується в підшлунковій залозі, печінці, гіпофізі, сітківці ока, шкіри, нігтях, волоссі і кістках.

Міді глюконат. Мідь входить до складу багатьох білків нашого організму, в тому числі ферментів, необхідних для ліпідного обміну і для формування мієлінової оболонки нервових волокон. Необхідна для утворення колагену – основного структурного білка сполучної тканини, для роботи імунної системи і синтезу простагландинів з протизапальним і антикоагулянтним ефектом. Мідь входить до складу ферменту супероксиддисмутази, що бере участь в нейтралізації вільних радикалів, що прискорюють старіння організму. Активізує ферменти для нейтралізації вільних радикалів, а також є активатором для вироблення клітинами шкіри меланіну і колагену. Мідь необхідна для нормального функціонування залежних від міді ензимів – супероксиддисмутази (антиоксидантний захист) і має протизапальну активність. Глюконат виконує функції провідника міді, допомагає його засвоєнню клітинами, бере участь в регенерації клітин.

Виробник:

ТОВ С.А.Ф. Фарма

Місцезнаходження виробника:

02160, Київ, пр. Соборності, 7A, офіс 514

Рекомендації до застосування:

ТауРетина рекомендується як додаткове джерело життєво необхідних амінокислот, мікроелементів, ферментів і біологічно активних речовин рослинного походження з метою оптимізації функціонування нормальних обмінних процесів в організмі, в тому числі для регулювання зорових функцій, для зниження ризику прогресування вікової макулопатіі.

Протипоказання:

Підвищена чутливість до компонентів продукту, жовчнокам’яна хвороба, загострення хронічного гастриту або виразки шлунка і дванадцятипалої кишки.

Спосіб застосування та дози:

Вживати по 1 капсулі на добу під час їжі протягом не менше 6 міс. Не перевищувати рекомендовану дозу.

Умови зберігання:

Не потребує спеціальних умов зберігання. Зберігати в недоступному для дітей місці.

Форма випуску / упаковка:

Капсули, № 30.

Медичне застереження
Дата додавання: 18.11.2023
Наведена наукова інформація є узагальнюючою, заснована на офіційно затвердженій інструкції по застосуванню і не може бути використана для прийняття рішення про можливість застосування конкретного лікарського препарату.
Реклама
З 1970 року вдвічі подвоїлася кількість народжених близнюків
За даними Бази даних метаболомів людини (HMBD), з ...
Як нервові клітини реагують на тепло
Знання того, як клітини виявляють температуру та д...
Реклама
Противірусні препарати при ГРВІ
Респіраторно-синцитіальний вірус (РСВ)Вірус парагр...
Ліки від ГРВІ
Ліки при легких ГРВІ Лікарські препарати при тяжки...
Реклама
Ін`єкційна косметологія та пластика: чому виникають набряки та як їх зменшити
Бажання покращити або дещо змінити зовнішність сьо...
Алергія весною: як впоратися зі свербежем та сльозотечею
Зима відступила, і щодня ми відчуваємо подих весни...
Реклама