Тіреоклін інструкція по застосуванню

Тіреоклін фото, инструкция
Зовнішній вигляд упаковки лікарського засобу може відрізнятися від зображення на сайті.
Дозування:
60 капсул по 370 мг
Виробник:
Редакторска група
Перевірено
Stadnik-Anna
Ганна Стаднік Додано: 18.11.2023
Avatar photo
Юлія Жарікова Оновлено: 18.11.2023
Інструкція надана держ. реєстром мед. препаратів України

ОФІЦІЙНА ІНСТРУКЦІЯ

Склад:

1 капсула вагою 370 мг містить: коренів та кореневищ перстачу білого (Potentilla alba) екстракт сухий 300 мг, плодів горобини чорноплідної (Photinia melanocarpa) екстракт сухий 39,9 мг, квіток та плодів глоду криваво-червоного (Crataegus sanguinea) екстракт сухий 30 мг, селеніт натрію (Natrii selenis) у вигляді сухого порошку 0,1 мг.

Властивості:

Тіреоклін являє собою комплексний засіб для відновлення функції щитовидної залози, застосовується в якості джерела біологічно активних речовин рослинного походження.

Кореневища та корені перстачу білого (Potentilla alba) містять флавоноїди, іридоїди, сапоніни, вуглеводи, фенолкарбонові кислоти,  дубильні речовини, макро- і мікроелементи  (йод, магній, мідь, селен, цинк, кобальт, залізо, алюміній, кремній).

Перстач білий налагоджує діяльність щитовидної залози, вироблення тиреотропного гормону, нормалізує мінеральний, сольовий та інші види обміну речовин в організмі, сприяє розсмоктуванню вузлів. Вирівнює гормональний фон, приводить в норму вагу. Виводить радіонукліди і надлишок холестерину з організму. Посилює виділення сечі, проявляючи діуретичні, гіпотензивні властивості, допомагає позбутися задишки, тахікардії, пітливості, дратівливості.

Плоди горобини чорноплідної (Photinia melanocarpa) містять антоціани, флавоноїди, органічні кислоти, вітаміни С, Е, РР, каротиноїди, цукри, дубильні речовини, вітамін В2, фолієву кислоту, мікроелементи (фтор, йод, мідь, залізо та ін.).

Плоди чорноплідної горобини сприяють стабілізації роботи залоз внутрішньої секреції, відновленню функції щитовидної залози, зниженню рівня цукру та холестерину в крові. Чорноплідна горобина сприяє зміцненню стінок судин, їх розширенню,  зменшує підвищений артеріальний тиск,  виводить з організму солі важких металів і радіонукліди, нормалізує роботу шлунково-кишкового тракту, знімає спазми і має жовчогінний, сечогінний, кровоспинний, антиалергічний ефекти, зміцнює імунітет.

Квітки глоду криваво-червоного (Crataegus sanguinea) містять гіперозид, кверцетин, вітексин, сапонаретин, орієнтин, аміни (холін, ацетилхолін, триметиламін). У плодах глоду знайдено органічні кислоти, цукри, сорбіт, пектинові речовини (1,9—6,1%), аскорбінову кислоту (18—100 мг %), В-каротин (0,4—2,7 мг %), вітамін К, фенольні сполуки (антоціани — до 1200 мг %, лейкоантоціани — 400—1500 мг %, катехіни, фенолокислоти тощо), кумарини (0,7—3,4%).

Плоди і квітки глоду криваво-червоного покращують обмін речовин, сприяють схудненню, рекомендуються при безсонні, запамороченні, задишці, прискореному  серцебитті і підвищеному артеріальному тиску, нервовому збудженні, виводять з організму солі важких металів і знижують рівень холестерину в крові, запобігають передчасному старінню, підвищують опірність організму до впливу несприятливих факторів зовнішнього середовища.

Мікроелемент селен необхідний для нормалізації роботи ендокринної системи, профілактики ендокринопатій та асоційованих з ними захворювань. Селен приймає участь в секреції та метаболізмі тиреоїдних гормонів, забезпечує активацію конверсії тироксина (Т4) в трийодтіронін (Т3); сприяє оптимальному функціонуванню імунної системи, виведенню вільних радикалів, має протипухлинні властивості. Селен посилює енергетичні можливості міокарду, знижує гіпоксію, виступає антагоністом важких металів (миш’яку, кадмію, ртуті).

Виробник:

"Елемент здоров'я", Україна

Місцезнаходження виробника:

вул. Естонська, 120, Київ, Україна

Рекомендації до застосування:

Дієтична добавка до раціону харчування за рекомендаціями лікаря – додаткове джерело біологічно активних речовин, сприяє нормалізації структури та функції щитоподібної залози, кров’яного тиску, функціонування серцево-судинної системи; покращенню ліпідного та вуглеводного обміну, зниженню рівня цукру та холестерину в крові. Має загальнозміцнюючі та м’які заспокійливі властивості.

Дієтичні добавки не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування.

Спосіб застосування та дози:

Дорослим по 1 капсулі 2 рази на добу за 30 хвилин до вживання їжі, запиваючи склянкою води. За необхідності можливо провести підтримуючий курс: 1 капсула 1 раз на день протягом 3 місяців. Перед застосуванням рекомендовано порадитись з лікарем.

Термін вживання: 3 місяці (90 днів), в подальшому термін вживання та можливість повторного курсу узгоджувати з лікарем індивідуально. За призначенням лікаря курс споживання може складати від 3-х до 6-и і більше місяців.

Умови зберігання:

Зберігати в упаковці виробника в сухому, захищеному від світла та недоступному для дітей місці за температури від 2°С до 25°С.

Термін придатності – 2 роки з дати виготовлення.

Форма випуску / упаковка:

60 капсул по 370 мг.

Медичне застереження
Дата додавання: 18.11.2023
Наведена наукова інформація є узагальнюючою, заснована на офіційно затвердженій інструкції по застосуванню і не може бути використана для прийняття рішення про можливість застосування конкретного лікарського препарату.
Реклама
Боротьба з туберкульозом відновлюється після пандемії COVID-19, але все ще відстає від мети
Згідно з доповіддю Всесвітньої організації охорони...
З 1970 року вдвічі подвоїлася кількість народжених близнюків
За даними Бази даних метаболомів людини (HMBD), з ...
Реклама
Профілактика ГРВІ
Захисні заходи в сезон ГРВІ та ГРЗЛікарські препар...
С-реактивний білок при ГРВІ
Що таке С-реактивний білокАналіз на С-реактивний б...
Реклама
Ін`єкційна косметологія та пластика: чому виникають набряки та як їх зменшити
Бажання покращити або дещо змінити зовнішність сьо...
Алергія весною: як впоратися зі свербежем та сльозотечею
Зима відступила, і щодня ми відчуваємо подих весни...
Реклама