Дефіцит омега-3 жирних кислот підвищує ризик розвитку депресії до 71%

Дефіцит омега-3 жирних кислот підвищує ризик розвитку депресії до 71%

Низькокалорійні дієти допомагають швидко схуднути. Однак нестача поживних речовин — білків, вітамінів та мінералів — може послабити імунітет та погіршити стан здоров’я. Вчасно зрозуміти це допоможуть характерні симптоми.

1. Хронічна втома

Організм отримує свою енергію із продуктів. Для того, щоб він функціонував належним чином, потрібна певна кількість калорій. Низькокалорійне харчування може погіршити фізичну чи розумову активність, а також спричинити хронічну втому.

2. Випадання волосся

Дефіцит мінералів погіршує стан волосся. Згідно з дослідженнями, дефіцит білка, мінералів, вітамінів і жирних кислот не тільки сприяє їх випаданню, але також впливає на їх колір або структуру, що призводить до їхнього витончення.

3. Сухість шкіри

Шкіра, яка не отримує вітамін Е, більш схильна до запалення і згубного впливу УФ-променів. Ще одним вітаміном, необхідним для її правильного функціонування, є B3 або ніацин. Він покращує захисний шар шкіри — ліпідний бар’єр епідермісу.

Нестача заліза, вітаміну B12, або фолієвої кислоти, може викликати анемію, що проявляється блідістю шкіри, слабкістю та втомою.

4. Депресія

Згідно з дослідженнями, низькокалорійне харчування, особливо під час вагітності, спричиняє пригнічений стан. Особливо небезпечний дефіцит омега-3 жирних кислот, що підвищує ризик розвитку депресії до 71%. Низький рівень вітаміну D відповідає за погіршення психічного здоров’я.

5. Схильність до травматизму

Нестача кальцію та вітаміну D може спричинити розвиток остеопорозу, що підвищує схильність до травматизму. Також дефіцит цих елементів може виявитися погіршенням стану зубів.

Реклама
Ущелина хребта діагностується у кожного десятого
Тиждень Spina Bifida у Великобританії був присвяче...
Знайдено ферменти для отримання універсальної групи крові
Простий метод переливання крові з однієї групи в і...
Реклама
Лікування бронхіту без антибіотиків
Як вилікувати бронхіт без антибіотиківПоширені пит...
Антибіотики при бронхіті
Антибіотик при бронхіті — дієвий спосіб активної д...
Реклама
Експерти пояснили, в яких випадках чайна заварка може містити небезпечні мікроби
Деякі люди іноді не чекають, поки вода для чаю зак...
Вчені ідентифікували рецептори, які назавжди відіб'ють потяг до алкоголю
За даними Всесвітньої організації охорони здоров'я...
Реклама