Шоколад підіймає настрій у 97% жінок: вчені

Шоколад підіймає настрій у 97% жінок: вчені

Шоколад підвищує вироблення ендорфінів та серотоніну, які покращують настрій та знижують рівень стресу. Це пояснює, чому 25% жінок вважають шоколад найкращим джерелом насолоди. Про це свідчить опитування Італійського товариства гінекології та акушерства (Sigo).

На думку фахівців, шоколад є однією з найсильніших пристрастей жінок після сексу. Крім того, ці ласощі дозволяють зменшити больовий синдром. Під час передменструальної фази його споживають близько 68% жінок, а під час циклу — до 83%.

Результати опитування показали, що шоколад підіймає настрій у 97% респонденток, сприяє збудженню — у 50%. При цьому багато хто відзначив, що ця насолода знімає менструальний і головний біль, допомагає при здутті живота і безсонні.

Проведене дослідження підтвердило те, що шоколад є найкращим афродизіаком. Так, лікарі зазначили, що жінки, які їдять шоколад щодня, як правило, сексуальніші та отримують більше задоволення від сексу. 

Важливо відзначити, що такі ефекти пов’язані з темним шоколадом, який містить більше какао і менше цукру, ніж молочний шоколад. Крім того, помірне вживання має на увазі не більше кількох шматочків шоколаду на день, що дозволяє уникнути надмірного споживання калорій та цукру. Людям із підвищеним рівнем цукру в крові слід бути обережними із вживанням шоколаду.

Реклама
Швидке сканування очей допоможе діагностувати розсіяний склероз на ранній стадії
Сканування очей дозволяє діагностувати розсіяний с...
Ущелина хребта діагностується у кожного десятого
Тиждень Spina Bifida у Великобританії був присвяче...
Реклама
Лікування бронхіту без антибіотиків
Як вилікувати бронхіт без антибіотиківПоширені пит...
Антибіотики при бронхіті
Антибіотик при бронхіті — дієвий спосіб активної д...
Реклама
9 лікувальних властивостей насіння чорного кмину
Насіння чорного кмину, або кунжуту, широко викорис...
Бронхіальна астма подвоює ризик розвитку інфаркту та інсульту: вчені
Бронхіальна астма — це хронічне запальне захворюва...
Реклама