Як ефективно схуднути без тренувань та дієт

Як ефективно схуднути без тренувань та дієт

Дієти не приносять бажаного ефекту, рахувати калорії не вистачає сил, а на тренування у спортзалі немає часу? Це не привід відмовитися від красивої стрункої фігури. Використовуйте 3 методи, які допоможуть не гірше перерахованих вище способів досягти бажаної мети.

1. Вибирайте корисні перекуси

Улюблені закуски, чипси, бутерброди… Хто не знає, що вони шкідливі для здоров’я і залишають жирок на талії? Проте від них так важко відмовитись.

  • Замініть висококалорійні закуски овочами та натуральними соками. Також можна їсти фрукти, але тільки ті, що не містять багато цукру. Вибирайте яблука, вони допоможуть схуднути.

2. Більше пийте

Багато хто не п’є недостатньо води. Через це порушуються багато фізіологічних процесів. Люди, які мріють схуднути, часто плутають спрагу з голодом. І замість того, щоб випити склянку води, тягнуться за бутербродом.

  • Правильна гідратація дозволить вам визначити, коли організм дійсно потребує їжі. Вода також знижує апетит і допомагає схуднути, не дотримуючись суворої дієти.

3. Пам’ятайте про клітковину

Клітковина допомагає насититися, але при цьому не засвоюється організмом. Крім того, підвищує метаболізм та очищає кишківник, що особливо важливо для людей, які мріють схуднути. Клітковина міститься не тільки в овочах, а й у неочищених злаках, бобових.

  • Пам’ятайте: надлишок клітковини шкодить. Дієтологи радять вживати від 25 до 35 г клітковини на добу. Споживання 50–60 г клітковини на добу призводить до діареї та здуття живота.

Також експерти радять не забувати про фізичну активність. Такі кардіотренування, як біг або ходьба на свіжому повітрі, дозволяють прискорити обмін речовин і швидше схуднути.

Реклама
Ущелина хребта діагностується у кожного десятого
Тиждень Spina Bifida у Великобританії був присвяче...
Знайдено ферменти для отримання універсальної групи крові
Простий метод переливання крові з однієї групи в і...
Реклама
Лікування бронхіту без антибіотиків
Як вилікувати бронхіт без антибіотиківПоширені пит...
Антибіотики при бронхіті
Антибіотик при бронхіті — дієвий спосіб активної д...
Реклама
Як без ліків швидко та ефективно вилікувати кашель
Для лікування кашлю лікарі рекомендують пити багат...
Фахівці назвали головні причини, через які розпадаються сімейні пари
Згідно зі статистикою, середня кількість розлучень...
Реклама