Зелений чай — найкорисніший напій для збереження молодості: вчені

Дата створення: 26 Січня 2022
Дата оновлення: 15 Квітня 2023
Зелений чай — найкорисніший напій для збереження молодості: вчені

Завдяки високому вмісту поліфенолів, які є антиоксидантами, цей напій має омолоджуючий ефект

В’янення організму починається вже близько 25–30 років, коли функціональність різних органів та систем повільно погіршується, а їх здатність справлятися з травмами, інфекціями та перенапругою — знижується. Проте до старості ще далеко. Його зовнішні ознаки може бути непомітними до 40 років. Але ще можна їх відстрочити. Цьому допоможе зелений чай — один із найкорисніших напоїв у світі.

Дослідження вчених свідчать, що цей чай може прискорити обмін речовин, знизити ризик деяких видів раку та позитивно вплинути на роботу мозку, а також уповільнити розвиток нейродегенеративних захворювань, включаючи хворобу Альцгеймера.

Зелений чай містить велику кількість поліфенолів — активних антиоксидантів, які допомагають боротися із серцевими захворюваннями та діабетом II типу. Він також здатний уповільнити процес старіння та появу глибоких зморшків.

— Зелений чай багатий на антиоксиданти, які підтримують імунітет, зменшують запалення та стимулюють вироблення колагену, завдяки якому шкіра виглядає молодшою, — сказала дієтолог Кортні Д’Анджело, передає Radio ZET.

Згідно з дослідженням, опублікованим у журналі Nutrients, зелений чай із решти максимально містить поліфеноли — у його екстракті налічується до 50% цих неоцінних сполук. Тому, якщо хочете продовжити молодість, пийте його щодня.

Читайте також: Чай балерин допомагає нормалізувати травлення та скинути вагу

Avatar photo
Автор: Галина Дегтярьова
Журналіст
Київський національний університет імені Тараса Шевченка
Детальніше
Реклама
Алергія весною: як впоратися зі свербежем та сльозотечею
Як позбутися стресу ефективно та безпечно
Діагностика зору: чому потрібно регулярно проходити обстеження
Реклама
Люксоптика
Користь та шкода глютену
Сухість при менопаузі
Реклама
Пробіотики та COVID-19
Мелатонін та COVID-19
Кому потрібен іригатор
Реклама