Аденопросин (Mono) інструкція із застосування

Адаптована інструкція

Лікарська форма:

супозиторії

Виробник:

Безпосереднє виробництво: Фармапрім, СРЛ, Молдова

Фармакотерапевтична група:

Препарати для лікування захворювань сечостатевої системи та статеві гормони. Препарати для лікування

Категорія відпуску:

Без рецепта.

Увага

Наведена наукова інформація є узагальнюючою, заснована на офіційно затвердженій інструкції по застосуванню і не може бути використана для прийняття рішення про можливість застосування конкретного лікарського препарату.

Офіційна інструкція

Склад:

діюча речовина: adenoprosin;1 супозиторій містить аденопросину 150 мг; допоміжна речовина: твердий жир.

Лікарська форма:

супозиторії

Основні фізико-хімічні властивості:

Виробник:

Фармапрім, СРЛ, Молдова

Фармакотерапевтична група:

Препарати для лікування захворювань сечостатевої системи та статеві гормони. Препарати для лікування

Фармакологічні властивості:

Фармакодинаміка. Активна речовина, що входить до складу лікарського засобу, – аденопросин – являє собою біомасу з вмістом ліпопротеїдів, отриману з личинок комах виду Lymantria dispar, яка чинить антиоксидантну, вазопротекторну, протизапальну та імуномодулюючу дію.Біологічно активні компоненти препарату зменшують утворення А2-фосфоліпази і вивільнення арахідонової кислоти зі зниженням синтезу простагландинів і лейкотрієнів (пригнічують 5-ліпооксигеназу). Препарат знижує проникність судин і зменшує набряк простати. Дія Аденопросину справляє благотворний вплив у разі доброякісної гіперплазії передміхурової залози (ДГПЗ), у тому числі при переважанні симптомів хронічного простатиту. Препарат також регулює тонус і перистальтику нижніх сегментів сечовивідних шляхів, полегшуючи сечовипускання і знижуючи його частоту, особливо в нічний час. Завдяки патогенетичним і неспецифічним механізмам Аденопросин покращує уродінамічні параметри і стан пацієнтів з ДГПЗ та хронічним простатитом. Антиоксидантна дія аденопросину виражається інгібуванням пероксидації ліпідів за рахунок антиоксидантних водорозчинних сполук препарату.Фармакокінетика.  Дія аденопросину являє собою сукупну дію біологічно активних компонентів біомаси, отриманої з личинок комах виду Lymantria dispar, тому проведення досліджень кінетики на даний час не є можливим.

Показання до застосування:

Доброякісна гіперплазія передміхурової залози (I-II ступеня) з хронічним простатитом або без нього; хронічний простатит, у складі комплексного лікування з протизапальними і антибактеріальними препаратами.

Протипоказання:

Гіперчутливість до будь-якого компонента препарату.Гостра затримка сечі.Рак передміхурової залози.

Належні заходи безпеки при застосуванні:

Особливості застосування:

Препарат слід застосовувати після дефекації або клізми. Після введення препарату пацієнту рекомендується перебувати в положенні лежачи протягом 30-40 хвилин.Застосування у період вагітності або годування груддю. Препарат не застосовується для лікування жінок.Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами.Не впливає.

Застосування в період вагітності або годування груддю:

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом:

Діти:

Спосіб застосування та дози:

Ректально по 1 супозиторію 1 раз на добу (бажано на ніч в один і той же час). Препарат слід застосовувати після дефекації або клізми. Рекомендується після введення препарату пацієнту рекомендується перебувати пацієнта в положенні лежачи протягом 30-40 хвилин. Тривалість лікування становить від 1 до 3 місяців залежно від інтенсивності запальних процесів простати та вираженості симптомів аденоми передміхурової залози, а також їх поєднання. При необхідності курс лікування можна повторити.Діти.Дані про застосування препарату в педіатричній практиці відсутні, тому Аденопросин не призначають дітям (віком до 18 років).

Передозування:

На даний час про випадки передозування препарату не повідомлялося.

Побічні дії:

З боку травного тракту: діарея або часті випорожнення.

Лікарська взаємодія:

На даний час про випадки клінічно значущої лікарської взаємодії аденопросину з іншими лікарськими засобами не повідомлялося.

Термін придатності:

2 роки.

Умови зберігання:

Зберігати при температурі не вище 25 °С в оригінальній упаковці. Не заморожувати.Зберігати в недоступному для дітей місті.

Форма випуску / упаковка:

По 5 супозиторіїв у блістері; по 2 блістери у картонній упаковці.

Категорія відпуску:

Без рецепта.

Додатково:

Заявник

Ньютон Лабораторіз Лтд

Місцезнаходження заявника

Бухарест, вулиця Тоамней 100, 2й поверх, офіс 2, район 2, Румунія

Увага

Наведена наукова інформація є узагальнюючою, заснована на офіційно затвердженій інструкції по застосуванню і не може бути використана для прийняття рішення про можливість застосування конкретного лікарського препарату.

Редакція

Автор: Волошонович Алла
Врач эндокринолог
Кандидат медичних наук

Луганский государственный медицинский университет

Цей сайт використовує cookies. Ви можете змінити налаштування cookies в своєму браузері. Дізнатися більше.