Цитобіотект інструкція по застосуванню

Цитобіотект фото, инструкция
Зовнішній вигляд упаковки лікарського засобу може відрізнятися від зображення на сайті.
Дозування:
Цитобіотект розчин д/введ. в/в 10 % по 10 мл у пляш. №1
Виробник:
Реєстрація:
№ 544/11-300200000 від 21.02.2011. Наказ № 89 від 21.02.2011
Фарм. група:
Редакторска група
Перевірено
Stadnik-Anna
Ганна Стаднік Додано: 03.03.2020
Avatar photo
Юлія Жарікова Оновлено: 10.03.2022
Інструкція надана держ. реєстром мед. препаратів України

ОФІЦІЙНА ІНСТРУКЦІЯ

Виробник:

Біофарма, ПрАТ, м.Київ, Україна

Фармакотерапевтична група:

Імуноглобулін людини нормальний для внутрішньовенного введення.

Застосування в період вагітності або годування груддю:

Відсутність ризику застосування даного препарату під час вагітності, не досліджувалася тому в період вагітності і лактації його слід використовувати з обережністю, хоча тривалий досвід застосування імуноглобулінів не дозволяє очікувати ніякого шкідливого впливу на перебіг вагітності, а також на плід та новонародженого.

Передозування:

Не досліджувалось.Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами. Не досліджувалась.

Умови зберігання:

У сухому, захищеному від світла місці при температурі від 2 до 8°С. Термін придатності. 2 роки.

Форма випуску / упаковка:

По 10 мл, 25 мл або 50 мл препарату (5% розчин або 10% розчин) у пляшці, по 1 пляшці у пачці. По 10 мл препарату (5% розчин або 10% розчин) у флаконі, по 1 флакону у пачці.

Категорія відпуску:

Без рецепту.

Додатково:

Форма випускуРозчин.Код АТС: І06В В09. Специфічні імуноглобуліни. Цитомегаловірусний імуноглобулін.Імунологічні і біологічні властивості. Активним компонентом, препарату є антитіла, специфічні до цитомегаловірусу. Специфічна активність препарату зумовлена віруснейтралізуючою дією антитіл, імуноглобулін О підвищує неспецифічну резистентність організму. Препарат виявляє антитілозалежну клітинну цитотоксичність стосовно вїрус-інфікованої клітини.Показання до застосування. Лікування цитомегаловірусної інфекції пацієнтів із імуносупресією, в тому числі після трансплантацій. Терапія гострої цитомегаловірусної інфекції у пацієнтів з імунодефіцитом, наприклад новонароджених, а також у пацієнтів із медикаментозною імуносупресією або імунодефіцитом, викликаним іншими причинами, у тому числі СНІДом.Спосіб застосування і дози. Терапія маніфестуючої цитомегаловірусної інфекції: 1 мл (100 МО)/кг/добу (10% розчину) або 2 мл (100 МО)/кг/добу (5% розчину) кожні 2 дні до зникнення клінічних симптомів.При трансплантації введення слід починати в день трансплантації, а при пересадці кісткового мозку - в день напередодні трансплантації. Профілактика цитомегаловірусної інфекції проводиться одноразово в дозі 1 мл (100 МО)/кг/добу (10% розчину) або 2 мл (100 МО)/кг/добу (5% розчину). У ЦМВ-серопозитивних пацієнтів профілактику починають за 10 днів до трансплантат. Курс - 6 одноразових доз з інтервалом у 2-3 тижні.Побічна дія. В окремих випадках, зокрема, при недотриманні рекомендацій стосовно швидкості введення препарату можуть розвинутися алергічні реакції різного типу, а у пацієнтів з підвищеною чутливістю до білків крові людини – анафілактичний шок.Протипоказання. Гіперчутливість до імуноглобуліну людини, селективний дефіцит імуноглобуліну А і наявність антитіл проти Ig А.Особливості застосування. Препарат слід вводити тільки в умовах маніпуляційного кабінету. Протягом всього періоду інфузії і не менше 20 хв. після її закінчення пацієнт повинен знаходитися під контролем лікаря. Перед введенням препарат слід витримати при кімнатній температурі протягом 2 годин. Вводити тільки прозорий розчин.Для введення препарату необхідно використовувати окрему систему. Перед введенням препарат слід розвести 0,9% розчином натрію хлориду; у отриманий розчин не слід додавати інші лікарські препарати, щоб уникнути зміни концентрації електроліту, денатурування білка і випадіння його в осад. Після введення імуноглобуліну необхідно щодня контролювати рівень креатинину протягом 2 днів.Препарат знижує активність ослаблених живих вакцин проти кору, краснухи, епідемічного паротиту, вітряної віспи. При введенні в перші 2 тижні після вакцинації проти кору; краснухи, паротиту, щеплення вказаними, вакцинами, слід повторити не раніше, ніж через 3 місяці.НесумісністьНе досліджувалась.АдресаУкраїна, 0368, м. Київ, вул. М Амосова. 9. тел. (044) 275-16-04, (044) 275-91-50, (044) 521- 15-39.
Медичне застереження
Дата додавання: 03.03.2020
Наведена наукова інформація є узагальнюючою, заснована на офіційно затвердженій інструкції по застосуванню і не може бути використана для прийняття рішення про можливість застосування конкретного лікарського препарату.

ДОДАТКОВІ ДАНІ

Тип данихВідомості з реєстру
Торгівельне найменування:Цитобіотект
Виробник:Біофарма, ПрАТ, м.Київ, Україна
Форма випуску: По 10 мл, 25 мл або 50 мл препарату (5% розчин або 10% розчин) у пляшці, по 1 пляшці у пачці. По 10 мл препарату (5% розчин або 10% розчин) у флаконі, по 1 флакону у пачці.
Реєстраційне посвідчення:№ 544/11-300200000 від 21.02.2011. Наказ № 89 від 21.02.2011
Міжнародне непатентоване найменування:Cytomegalovirus immunoglobulin
Умови відпуску:Без рецепту.
Фармакотерапевтична група:Імуноглобулін людини нормальний для внутрішньовенного введення.
Реклама
Споживання солі в Китаї — одне з найвищих у світі
Високе споживання натрію призводить до підвищення ...
До 2040 року хворих на рак простати вдвічі збільшиться
За прогнозами, до 2040 року кількість чоловіків з ...
Реклама
Гастрит із підвищеною кислотністю
Причини розвитку гастриту з підвищеною кислотністю...
Діарея: психосоматика
Діарея при тривожному розладіПсихогенна діарея — с...
Реклама
Кохання викликає зміни у структурах мозку: лікар
Антрополог і дослідник міжособистісних відносин, д...
Вчені назвали напій, який зволожує організм краще за воду
Молоко містить воду, що робить його чудовим джерел...
Реклама