Епадол (Omega-3-triglycerides incl. other esters and acids) інструкція із застосування

Эпадол фото, інструкція
Дозування:
Епадол капсули м'як. по 0,5 г №10

Адаптована інструкція

Лікарська форма:

капсули

Виробник:

Безпосереднє виробництво: АТ "Київський вітамінний завод"

Фармакотерапевтична група:

Гіполіпідемічні засоби

Категорія відпуску:

Без рецепта.

Увага

Наведена наукова інформація є узагальнюючою, заснована на офіційно затвердженій інструкції по застосуванню і не може бути використана для прийняття рішення про можливість застосування конкретного лікарського препарату.

Офіційна інструкція

Склад:

діючі речовини: 1 капсула містить епадолу (ефірів омега-3 поліненасичених жирних кислот не менше 43 %) - 500 мг;допоміжні речовини: склад желатинової оболонки капсули: желатин, гліцерин, метилпарагідроксибензоат (Е 218), пропілпарагідроксибензоат (Е 216), барвник кармоїзин (Е 122).

Лікарська форма:

капсули

Основні фізико-хімічні властивості:

Виробник:

АТ "Київський вітамінний завод"

Фармакотерапевтична група:

Гіполіпідемічні засоби

Фармакологічні властивості:

Показання до застосування:

Епадол® застосовують з метою профілактики атеросклерозу коронарних та інших судин, профілактики тромбоутворення при атерогенних дисліпопротеїнеміях (у вигляді монотерапії або у поєднанні з іншими гіполіпідемічними засобами), в комплексному лікуванні ішемічної хвороби серця у формі стенокардії, постінфарктного кардіосклерозу, захворювань судин нижніх кінцівок, діабетичній ангіопатії, при захворюваннях легень, ускладнених хронічним легеневим серцем.

Протипоказання:

Підвищена індивідуальна чутливість до компонентів препарату, дитячий вік.

Належні заходи безпеки при застосуванні:

Перед початком лікування порадьтеся з лікарем!Якщо Ви застосовуєте одночасно будь-які інші лікарські засоби, повідомте про це лікарю.При появі небажаних ефектів слід припинити прийом Епадол® і порадитися з лікарем щодо подальшого застосування препаратуЯкщо Ви випадково прийняли велику дозу ліків, обов’язково зверніться до лікаря.

Особливості застосування:

Застосування в період вагітності або годування груддю:

Досвіду застосування препарату у періоди вагітності та годування груддю не достатньо, тому засіб не призначають у ці періоди.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом:

Даних щодо впливу препарату на здатність керувати автомобілем або працювати зі складними механізмами немає, але слід враховувати імовірність такого побічного ефекту, як запаморочення.

Діти:

Досвіду застосування препарату дітям не достатньо, тому Епадол® пацієнтам цієї вікової категорії не призначають.

Спосіб застосування та дози:

Препарат застосовують дорослим внутрішньо. Приймають не розжовуючи, під час їди. З лікувальною і профілактичною метою призначають по 2 капсули (1 г) 1 - 2 рази на добу. Курс – від 4 тижнів до 6 місяців.За необхідності добова доза може бути збільшена до 2 капсул 4 рази на добу (4 г на добу), курс лікування – 4 тижні. Повторні курси призначають з інтервалом 2 місяці.Максимальна добова доза становить 8 капсул (4 г) на добу.

Передозування:

Про випадки передозування не повідомлялося. При тривалому застосуванні високих доз може збільшуватися ризик розвитку побічних ефектів: алергічні реакції, нудота, діарея. Лікування: відміна препарату, симптоматична терапія.

Побічні дії:

З боку травного тракту: відрижка, нудота, печія, діарея, біль у животі, гастрит, гастроентерит, порушення функції печінки, шлунково-кишкові кровотечі.З боку нервової системи: запаморочення, головний біль.Інші: алергічні реакції при наявності гіперчутливості, гіперкальціємія, артеріальна гіпотензія, прояви основного захворювання.

Лікарська взаємодія:

При одночасному застосуванні Епадол® з антикоагулянтами можливе посилення протизгортальної дії.

Термін придатності:

2 роки.

Умови зберігання:

Зберігати в оригінальній упаковці, при температурі від 8 оС до 15 оС. Зберігати в недоступному для дітей місці.

Форма випуску / упаковка:

По 10 капсул у блістері. По 10 капсул у блістері; по 6 блістерів у пачці.

Категорія відпуску:

Без рецепта.

Додатково:

Особливі застереження

Препарат слід з обережністю призначати при захворюваннях, що супроводжуються підвищеним ризиком розвитку кровотеч.Ймовірність розвитку побічних ефектів зменшується при прийомі препарату під час їди.

Увага

Наведена наукова інформація є узагальнюючою, заснована на офіційно затвердженій інструкції по застосуванню і не може бути використана для прийняття рішення про можливість застосування конкретного лікарського препарату.

Редакція

Автор: Жарікова Юлія
Лікар-педіатр
неонатолог

Донецький національний медичний університет ім. М. Горького, педіатричниий факультет

Цей сайт використовує cookies. Ви можете змінити налаштування cookies в своєму браузері. Дізнатися більше.