Ергометрину Малеат інструкція по застосуванню

Ергометрину Малеат фото, инструкция
Зовнішній вигляд упаковки лікарського засобу може відрізнятися від зображення на сайті.
Дозування:
Ергометрину Малеат розчин д/ін. 0,02 % по 1 мл в амп. №10
Виробник:
Реєстрація:
№ UA/7683/01/01 від 15.02.2008. Наказ № 75 від 15.02.2008
Фарм. група:
Редакторска група
Перевірено
Avatar photo
Алла Волошонович Додано: 03.03.2020
Avatar photo
Юлія Жарікова Оновлено: 03.03.2020
Інструкція надана держ. реєстром мед. препаратів України

ОФІЦІЙНА ІНСТРУКЦІЯ

Склад:

діюча речовина: ergometrine;1 мл розчину містить ергометрину малеату в перерахуванні на 100 % речовину 0,2 мг;допоміжні речовини: натрію хлорид, етанол 96 %, ніпагін, вода для ін’єкцій.

Основні фізико-хімічні властивості:

прозора, безбарвна або злегка жовтувата рідина.

Виробник:

ТОВ «Харківське фармацевтичне підприємство «Здоров’я народу».

Фармакотерапевтична група:

Засоби, що стимулюють мускулатуру матки

Фармакологічні властивості:

Фармакодинаміка. Утеротонізуючий засіб. Ергометрин – алкалоїд ріжків, дія якого спрямована на мускулатуру матки. Підвищує тонус, збільшує силу і частоту скорочень матки. Гальмує продукцію пролактину і секрецію молока. Чинить слабку судинозвужувальну дію, незначно підвищуючи центральний венозний і артеріальний тиск. У низьких дозах не виявляє суттєвого впливу на кровообіг.Фармакокінетика.  При внутрішньом’язовому введенні швидко та повністю всмоктується у кров. Дія на матку проявляється через 1 - 2 хв після внутрішньовенного і через 2 - 3 хв –після внутрішньом’язового введення препарату. Метаболізується в печінці шляхом гідроксилування. Виводиться з організму переважно нирками. Проникає крізь гематоенцефалічний бар’єр.

Показання до застосування:

Профілактика і лікування маткових кровотеч: після ручного відділення плаценти, гіпо- і атонічних ранніх післяпологових, післяопераційних (кесаревий розтин, видалення міоми) і постабортивних виділень. Уповільнена інволюція матки у післяпологовому періоді.

Протипоказання:

Вагітність, пологи (до народження голівки плода), артеріальна гіпертензія, стеноз мітрального клапана, облітеруючі або спастичні захворювання периферичних судин, колагенози, виражені порушення функцій печінки і нирок, сепсис, гіперчутливість до компонентів препарату та інших алкалоїдів ріжків.

Особливості застосування:

Застосовують тільки в умовах спеціалізованого стаціонару, під ретельним наглядом лікаря.Ергометрин не призначають для прискорення пологової діяльності. Застосування препарату особливо небезпечне до відділення плаценти.

Застосування в період вагітності або годування груддю:

При вагітності протипоказаний. За необхідності застосовувати препарат у період годування груддю слід припинити годування.

Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом:

Слід утриматися від керування автомобілем і виконання роботи, що потребує підвищеної уваги та швидкості реакції, оскільки можливе запаморочення.

Діти:

Препарат не застосовується у дітей.

Спосіб застосування та дози:

Препарат призначають дорослим внутрішньом’язово або внутрішньовенно. Режим дозування – індивідуальний. Разова доза при парентеральному введенні становить 0,1 - 0,2 мг (0,5 - 1 мл). Вища добова доза – 1 мг (5 мл). Парентеральне введення можна комбінувати з внутрішнім прийомом Ергометрину малеату.Тривалість застосування визначається клінічним ефектом і переносимістю препарату.

Передозування:

Симптоми: при передозуванні спостерігається загострення симптомів, що описані у розділі “Побічна дія”, особливо спазму гладкої мускулатури периферичних судин кінцівок, що проявляється у втраті чутливості, парестезіях, відчутті поколювання і болях у кінцівках, ціанозі, виражених порушеннях пульсації.При появі ознак передозування необхідно негайно відмінити препарат. Лікування: тривала інфузія нітропрусиду або нітрогліцерину, а також симптоматична терапія.Для попередження передозування необхідно суворо дотримуватися рекомендованих доз препарату.

Побічні дії:

Нудота, блювання, діарея, головний біль, запаморочення, шум у вухах, рідко – галюцинації, спазм периферичних судин, порушення кровообігу кінцівок, підвищення артеріального тиску, тахікардія (іноді – брадикардія), задишка.

Лікарська взаємодія:

Ергометрин підсилює судинозвужувальні ефекти симпатоміметиків. При одночасному застосуванні з окситоцином можливий розвиток гіпертонічного кризу. Препарат підвищує токсичність новокаїну та інших місцевих анестетиків.

Термін придатності:

3 роки.

Умови зберігання:

Зберігати в захищеному від світла та недоступному для дітей місці при температурі не вище 10°С.

Форма випуску / упаковка:

По 1 мл в ампулі. По 10 ампул у картонній пачці; або по 5 ампул у контурній чарунковій упаковці, по 20 контурних чарункових упаковок у коробці.

Категорія відпуску:

Без рецепту.

Додатково:

Місцезнаходження61013, Україна, м. Харків, вул. Шевченка, 22.
Медичне застереження
Дата додавання: 03.03.2020
Наведена наукова інформація є узагальнюючою, заснована на офіційно затвердженій інструкції по застосуванню і не може бути використана для прийняття рішення про можливість застосування конкретного лікарського препарату.

ДОДАТКОВІ ДАНІ

МНН:
Фарм. група:
Код АТХ G02AB03:

Тип данихВідомості з реєстру
Торгівельне найменування:Ергометрину Малеат
Виробник:ТОВ «Харківське фармацевтичне підприємство «Здоров’я народу».
Форма випуску: По 1 мл в ампулі. По 10 ампул у картонній пачці; або по 5 ампул у контурній чарунковій упаковці, по 20 контурних чарункових упаковок у коробці.
Реєстраційне посвідчення:№ UA/7683/01/01 від 15.02.2008. Наказ № 75 від 15.02.2008
Міжнародне непатентоване найменування:Ergometrine
Умови відпуску:Без рецепту.
Склад:

діюча речовина: ergometrine;1 мл розчину містить ергометрину малеату в перерахуванні на 100 % речовину 0,2 мг;допоміжні речовини: натрію хлорид, етанол 96 %, ніпагін, вода для ін’єкцій.

Фармакотерапевтична група:Засоби, що стимулюють мускулатуру матки
Код АТС:G02AB03 - Ергометрин
Реклама
Ущелина хребта діагностується у кожного десятого
Тиждень Spina Bifida у Великобританії був присвяче...
Знайдено ферменти для отримання універсальної групи крові
Простий метод переливання крові з однієї групи в і...
Реклама
Лікування бронхіту без антибіотиків
Як вилікувати бронхіт без антибіотиківПоширені пит...
Антибіотики при бронхіті
Антибіотик при бронхіті — дієвий спосіб активної д...
Реклама
Вчені ідентифікували білок, який допомагає зберегти ясність розуму навіть у похилому віці
З віком відбувається зниження когнітивних функцій,...
Зайва вага викликає у чоловіків занижену самооцінку та депресію: дослідження
За даними Всесвітньої організації здоров’я (ВООЗ),...
Реклама